Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dishonored - poradnik do gry

Dishonored - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Hound Pits Pub #7 | Misja 6 - Return to the Tower poradnik Dishonored

Spotkanie z lojalistami

Nowy główny cel: Celebrate with the Loyalists in the bar (Świętuj zwycięstwo wraz z lojalistami przebywającymi w barze)

Nowy główny cel: Talk to Admiral Havelock and Lord Pendleton (Porozmawiaj z Admirałem Havelockiem i Lordem Pendletonem)

Skieruj swe kroki do baru z zamiarem dołączenia do przebywających w nim osób, świętujących z okazji odsunięcia Lorda Regenta od władzy i planowanego mianowania Emily nową cesarzową - The Hound Pits Pub #7 - Dishonored - poradnik do gry

Skieruj swe kroki do baru z zamiarem dołączenia do przebywających w nim osób, świętujących z okazji odsunięcia Lorda Regenta od władzy i planowanego mianowania Emily nową cesarzową. Wysłuchaj jednocześnie rozmowy z Admirałem Havelockiem oraz Lordem Pendletonem.

Nowy główny cel: Rest before escorting Emily to her coronation in the morning (Wypocznij przed zaplanowanym na następny poranek wzięciem udziału w koronacji Emily)

Dopiero teraz dobrze byłoby pozałatwiać wszystkie zaległe sprawy (m - The Hound Pits Pub #7 - Dishonored - poradnik do gry

Dopiero teraz dobrze byłoby pozałatwiać wszystkie zaległe sprawy (m.in. spotkanie się z Piero), a także porozglądać się za nowymi przedmiotami (złoto, książki, dzienniki audio i inne). Na sam koniec powróć do komnaty Corvo znajdującej się na najwyższym piętrze pubu. Gra automatycznie załączy tu scenkę przerywnikową, z której dowiesz się, że zostałeś zdradzony przez lojalistów. Po zakończeniu cut-scenki automatycznie rozpocznie się kolejna misja gry.