Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Orcs Must Die! 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Orcs Must Die! 2 - poradnik do gry

Orcs Must Die! 2 - poradnik do gry

W poradniku do Orcs Must Die! 2 znajduje się szczegółowa solucja, pokazująca w jaki sposób przebrnąć przez każdy z 15 dostępnych w grze etapów. Dodatkowo do każdej z misji jest przygotowana mapa, na której zaznaczono kluczowe elementy. Opisy poszczególnych misji składają się z dwóch części - pierwszy z nich (wraz z informacją pod mapą) odnosi się do poziomu trudności Mag Bitewny, drugi dotyczy poziomu Koszmar.

Uwagi początkowe

Postacie - w grze pojawia się dwójka bohaterów, posiadających dostęp do nieco innych narzędzi. Przykładowo Mag Bitewny ma w swoim arsenale garłacza, smołę oraz ściany kolców, natomiast czarodziejka berło dominacji, klimatyzator i spryskiwacz kwasowy. W przypadku pułapek różnice są niewielkie (smoła działa na wrogów bezustannie, gdy na nią wejdą, klimatyzator wymaga natomiast przeładowania). Różnice występują w przypadku broni - garłacz trzeba załadować po każdym strzale i posiada on mocniejszy atak, berło zadaje mniejsze obrażenia, ale można przy jego pomocy zauroczyć przeciwnika. Są to szczegóły i tylko od gracza zależy, którą postacią będzie lepiej mu się grało, jednak należy zastrzec, że w poradniku grano czarodziejką. Dlatego należy pamiętać, że klimatyzator = smoła, a spryskiwacz = ściana kolców.

Poziomy trudności - podstawową różnicą między Magiem Bitewnym, a poziomem Koszmar jest to, że występują na nich zupełnie inni przeciwnicy oraz to, że na drugim z nich nie ma dłuższych przerw między falami wrogów (za każdym razem są to tylko trzy sekundy i tylko tyle mamy czasu, jeśli chcemy sprzedać jakąś pułapkę). Ponadto na Magu Bitewnym odblokowujemy dopiero pewne bronie i pułapki, natomiast na Koszmarze od początku mamy dostęp do wszystkich.

Bronie i pułapki - niektóre z nich odblokowujemy w trakcie kampanii na poziomie trudności Mag Bitewny (są zaznaczone pod mapą jako Nagroda), inne należy kupić za zdobyte czaszki. Te zdobywamy przez przechodzenie poziomów (maksymalnie 5 za poziom - 4 za niedopuszczenie żadnego wroga do szczeliny, 1 za zmieszczenie się w czasie), a także za zdobywanie osiągnięć oraz zbieranie ich podczas samych misji (w każdym trybie). Warto zaznaczyć, że w każdej chwili możemy zresetować wszystkie ulepszenia (opcja Zwrot Czach na dole ekranu w "księdze" broni) i dowolnie rozdysponować czachy ponownie. Można korzystać z tej opcji nieograniczoną ilość razy.

Legenda - na mapie zastosowano następujące oznaczenia: kolor czerwony (W), to wejścia przez które na mapie pojawiają się wrogowie, niebieski (S), to szczeliny, które musimy bronić, natomiast zielonym (P) oznaczono miejsca rozstawiania pułapek.

Pomysłowość - Orcs Must Die! 2 jest tytułem, w którym każdy poziom można pokonać na dziesiątki różnych sposobów. W poradniku są przedstawione przykładowe rozwiązania, jednak warto odkrywać swoje własne taktyki.

Michał "Wolfen" Basta (www.gry-online.pl)

Informacje o Orcs Must Die! 2 - poradnik do gry

Autor : Michał Wolfen Basta

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 22, ilustracje: 125 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Orcs Must Die! 2 - poradnik do gry