Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard - poradnik do gry

The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard - poradnik do gry

Bractwo wzywa! Poradnik do gry The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard zawiera opis przejścia zadań bractwa Dawnguard oraz Wampirów. W opracowaniu znajdziesz również opis wszystkich zadań pobocznych. Dzięki poradnikowi zdobędziesz również nowego wierzchowca - Avraka.

Niniejszy poradnik zawiera szczegółowy opis przejścia zadań dwóch nowych ugrupowań wprowadzonych w dodatku DLC Dawnguad: bractwa Dawnguard oraz Wampirów. Oprócz tego znajdziesz w nim opis wszystkich zadań pobocznych, zarówno tych dostępnych dla obu frakcji, jak i misji przeznaczonych tylko dla łowcy wampirów lub wyłącznie dla wampirzego lorda. Dzięki poradnikowi zdobędziesz również nowego demonicznego wierzchowca Avraka, który ułatwi ci poruszanie się po prowincji Skyrim i tajemniczym świecie władców dusz.

Poradnik zawiera następujące oznaczenia kolorystyczne - The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard - poradnik do gry

Dodatkowe uwagi

Poradnik zawiera następujące oznaczenia kolorystyczne:

Kolor czerwony odnosi się przede wszystkim do napotykanych w trakcie przemierzania świata gry postaci niezależnych, choć oznaczeni zostali nim również przeciwnicy, dzikie zwierzęta oraz potwory.

Kolor niebieski odnosi się do nazw lokacji, zarówno tych głównych, które pojawiają się na mapie świata, jak i podrzędnych, dotyczących między innymi pojedynczych domostw czy kolejnych poziomów lochów.

Kolor zielony odnosi się do wszystkich odnajdywanych w trakcie gry przedmiotów, które po zebraniu trafiają do inwentarza sterowanej postaci

Kolor pomarańczowy odnosi się przede wszystkim do nazw Krzyków, Słów Mocy oraz zdolności wampirycznych, choć oznaczone zostały nim również pozostałe umiejętności i zaklęcia.

Michał "Kwiść" Chwistek (www.gry-online.pl)

Informacje o The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard - poradnik do gry

Autor : Michał Kwiść Chwistek

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 33, ilustracje: 327 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard - poradnik do gry