Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anna - poradnik do gry

Anna - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jaskinia | Opis przejścia Anna Anna poradnik, solucja

Jaskinia

Trafisz do jaskini, a przed sobą zobaczysz kilka luster - Jaskinia | Opis przejścia Anna - Anna - poradnik do gry

Trafisz do jaskini, a przed sobą zobaczysz kilka luster. Te znajdujące się przy ścianach przekręć tak, aby były skierowane na centralne. Następnie używaj maski boskości (mask of divine) na lustrach przy przepaści tak długo, aż przestaną zmieniać kolory (w tym celu załóż maskę na lustro, zdejmij ją, załóż ponownie i tak w kółko). Identycznie postąp z dwoma lustrami z tyłu, jednak na nich używaj maski prawdy (face of the truth). Kiedy ustawisz wszystkie kolory (żółty, zielony, czerwony i niebieski) podejdź do lustra na środku od strony przepaści i użyj na nim maski prawdy (face of the truth) (obrazek).

Przejdź po białym promieniu nad przepaścią i wejdź do tunelu (będziesz w nim świadkiem różnych wizji) - Jaskinia | Opis przejścia Anna - Anna - poradnik do gry

Przejdź po białym promieniu nad przepaścią i wejdź do tunelu (będziesz w nim świadkiem różnych wizji). Po dojściu do skrzyżowania ze świeczką skręć w lewi i udaj się do tunelu z lewej. Następnie jeszcze raz skręć w lewo, a dotrzesz do kamiennego oka (eye of stone) (obrazek). Użyj na nim noża (closable hunting knife), aby je wydłubać.

Wróć do korytarza, przy świeczce skręć w lewo i idź do końca - Jaskinia | Opis przejścia Anna - Anna - poradnik do gry

Wróć do korytarza, przy świeczce skręć w lewo i idź do końca. W końcu natkniesz się na kamienną twarz (stony visage with sharp pointed teeth) na której użyj kamiennego oka (eye of stone) (obrazek). Po chwili podnieś żywe oko (alive eye). Wróć do korytarza z rzeźbą oka i włóż do formy żywe oko (alive eye).

Zacznij wracać korytarzem i na skrzyżowaniu skręć w prawo - Jaskinia | Opis przejścia Anna - Anna - poradnik do gry

Zacznij wracać korytarzem i na skrzyżowaniu skręć w prawo. Idź cały czas prosto trzymając się ściany z lewej, aż dotrzesz do pomieszczenia z kamienną figurą i świeczkami (obrazek). Podejdź do posągu i obejrzyj animację końcową.