Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Anna - poradnik do gry

Anna - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zakończenia | Opis przejścia Anna Anna poradnik, solucja

W grze dostępne są trzy zakończenia. Główne, polegające na spotkaniu z Anną i rozwikłaniu zagadki, zostało opisane w solucji. Pozostałe są zaznaczone w informacjach zaczynających się od słów UWAGA. Poniżej znajdują się bardziej szczegółowe wskazówki na temat dwóch innych zakończeń.

Zakończenie 1 - Aby ukończyć grę w ten sposób NIE możesz wejść w kontakt z żadnym zjawiskiem paranormalnym - Zakończenia | Opis przejścia Anna - Anna - poradnik do gry

Zakończenie 1 - Aby ukończyć grę w ten sposób NIE możesz wejść w kontakt z żadnym zjawiskiem paranormalnym. Chodzi tutaj przede wszystkim o ducha postaci, która pokazuje się przy głównych drzwiach po wyjściu z pokoju z wodą (pierwsza sekwencja z użyciem rytualnego sztyletu). Nie podchodź zatem do zjawy, tylko od razu przejdź w lewo i zacznij wykonywać zagadkę z obrazami i liśćmi. Po jej zakończeniu przejdź przez drzwi, które się otworzą, rozpal lampę, a następnie podejdź do dźwignij na ścianie z prawej (obrazek). Pociągnij ją, a potem wyjdź z domu przez główne drzwi, którymi dostałeś się do środka.

Zakończenie 2 - Na strychu po polaniu krwią czerwonego symbolu na ścianie zdobędziesz klucz Anny - Zakończenia | Opis przejścia Anna - Anna - poradnik do gry

Zakończenie 2 - Na strychu po polaniu krwią czerwonego symbolu na ścianie zdobędziesz klucz Anny. Otwórz nim drzwi znajdujące się w narożniku z prawej (obrazek) i wyjdź z domu.