Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - poradnik do gry

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ile czasu zajmuje przejście gry Uncharted 3 Oszustwo Drake'a? Uncharted 3: Oszustwo Drake'a poradnik, solucja

Dzięki zapoznaniu się z tą stroną poradnika dowiesz się ile czasu zajmuje przejście gry Uncharted 3: Drake's Deception. Przygotowaliśmy kilka różnych wartości w zależności od tego jaki obierzesz styl gry i czy zapragniesz ukończyć grę w 100%, tzn. doprowadzić do odnalezienia wszystkich sekretów i odblokowania platynowego trofeum.

1 - Ile czasu zajmuje przejście gry Uncharted 3 Oszustwo Drakea? - Uncharted 3: Oszustwo Drakea - poradnik do gry
  1. Główny wątek fabularny Uncharted 3 zapewnia około 9-10 godzin gry. Jest to wartość dla scenariusza zakładającego, że wybierzesz normalny poziom trudności i nie poświęcisz dużej ilości czasu na rozglądanie się za wszystkimi znajdźkami. Ukończenie gry może zająć ci znacznie więcej czasu przede wszystkim jeśli ustawisz wymagający lub miażdżący poziom trudności. Znacząco zwiększa się wtedy poziom wyzwania podczas staczania walk i wiele z nich trzeba rozegrać kilka razy. W Uncharted 3 na dłużej mogą cię też zatrzymać niektóre większe zagadki. Na szczęście w tym przypadku wystarczy skorzystać z naszej solucji, w której zostały one wszystkie dokładnie opisane.
  2. Zebranie niezdobytych skarbów może ci zająć od kilkudziesięciu minut do nawet kilku godzin. W Uncharted 3 do zdobycia jest aż 101 znajdziek, aczkolwiek wiele z nich możesz zebrać już w trakcie przechodzenia gry po raz pierwszy. Trzeba wrócić się "jedynie" po lepiej ukryte sekrety. Dużym ułatwieniem jest to, że podobnie jak w poprzednich częściach serii w Uncharted 3 może korzystać z opcji powtarzania etapów. Nie trzeba przechodzić całej kampanii od początku.
  3. Odblokowanie platynowego trofeum jest możliwe po spędzeniu z grą w sumie około 20 godzin. Lista trofeów w Uncharted 3 jest podobna do list z dwóch poprzednich odsłon cyklu. Po tym jak zdobędziesz wszystkie trofea powiązane z przechodzeniem kampanii (obowiązkowy jest niestety Miażdżący poziom trudności) i ze znalezieniem wszystkich sekretów pozostaną ci w głównej mierze trofea dotyczące staczania walk (np. zabicie x wrogów z określonej broni albo strzałami w głowę).
  4. Zdobycie "platyny" na PS3 nie jest już niestety możliwe, gdyż z racji na wyłączenie serwerów gry nie można odblokować trofeów trybu multiplayer. Innym problemem jest to, że wersja na PlayStation 3 wymusza dwukrotne ukończenie kampanii - najpierw na Wymagającym i dopiero w następnej kolejności na Miażdżącym poziomie trudności.
  5. Trofea kolekcji rozszerzonej (tylko na PS4) mogą wydłużyć czas gry nawet o kilkanaście godzin. Najważniejszą informacją jest to, że nie są one wymagane do zdobycia platynowego trofeum - potraktuj je wyłącznie jako opcjonalne wyzwania. Najbardziej problematyczne są trofea Wielka potrzeba ogromnej prędkości (ukończenie gry w czasie krótszym niż 4 godziny i 15 minut) oraz Odkryte! - brutalny (ukończenie gry na najwyższym poziomie trudności Brutalny - Drake może w tym trybie zginąć już po 2-3 trafieniach).