Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Orcs Must Die! - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Orcs Must Die! - poradnik do gry

Orcs Must Die! - poradnik do gry

Wszystkie Orki idą do... Poradnik do gry Orcs Must Die! Śmierć orkom zawiera wszystkie informacje na temat dostępnych narzędzi zagłady, przeciwników, zaklęć i osiągnięć. Nie zabrakło też opisów wszystkich 24 misji wzbogaconych mapami, obrazkami i filmami.

Poradnik do gry Orcs Must Die! Śmierć orkom pomoże Ci kiedy dzikie hordy orków przebijają się przez magiczne szczeliny i zalewają świat swoimi zielonymi cielskami. W poradniku zawarto wszystkie informacje na temat dostępnych narzędzi zagłady, przeciwników, zaklęć i osiągnięć. Nie zabrakło też opisów wszystkich 24 misji wzbogaconych mapami, obrazkami i filmami. Skupiono się w nich na dwóch poziomach trudności: maga bitewnego oraz koszmaru. Dlaczego tak? Ponieważ przechodząc kampanię za pierwszym razem nie dysponujemy całym asortymentem pułapek i czarów, co ma miejsce w przypadku poziomu koszmar. Dlatego też taktyka na poszczególnych etapach może się nieco różnić. Czym jeszcze koszmar różni się od niższego poziomu trudności? Tym, że między atakami nie ma żadnych dłuższych przerw, a wśród atakujących wrogów są również silniejsi, niż ci w podstawowej kampanii. Szczegółowo opisane fale kolejnych ataków dotyczą poziomu maga bitewnego. Warto też dodać, że zastosowane w poradniku taktyki są jednymi z wielu. Orcs Must Die! oferuje bowiem graczowi ogromną swobodę w odpieraniu hord orków.

W tekście na niebiesko zaznaczono pułapki oraz oznaczenia z mapy, na pomarańczowo nazwy przeciwników, a na zielono rodzaje stosowanej broni.

Michał "Wolfen" Basta (www.gry-online.pl)

Informacje o Orcs Must Die! - poradnik do gry

Autor : Michał Wolfen Basta

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 33, ilustracje: 154 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Orcs Must Die! - poradnik do gry