Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 3 października 2008, 13:33

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Piknik GOL 2008

Jak co roku w Krakowie odbył się, ósmy już w historii, Piknik GOL – spotkanie przyjaciół GRY-OnLine.

Wrzesień nie rozpieszczał nas pod względem pogody i zanosiło się na to, że tegoroczny Piknik GOL odbędzie się w strugach deszczu. Na szczęście w ostatnią sobotę ubiegłego miesiąca aura okazała się łaskawa i nie przeszkodziła w organizacji imprezy. Zgodnie z tradycją odbyła się ona w krakowskim Kasynie Oficerskim przy ulicy Praskiej, a pierwsi goście zaczęli napływać już w południe, chociaż oficjalny start zaplanowany został na godzinę 14:00. Na Piknik mógł przybyć każdy Czytelnik/Forumowicz GRY-OnLine i jak zwykle znaleźć na miejscu liczne atrakcje, których liczba uległa znacznemu zwiększeniu w stosunku do lat poprzednich. Rzecz jasna nie zabrakło również rozmaitego jadła i napoju.

Piknikowe identyfikatory czekające na odebranie przez gości.

Zdecydowanie najbardziej oblegane podczas Pikniku GOL 2008 były konsole. Ustawiliśmy vis-a-vis po pięć profesjonalnych stanowisk z PlayStation 3 i Xboksami 360 wraz z interesującymi grami. Przed szereg zdecydowanie wysunęła się FIFA 09 na PS3, którą mogliśmy zaprezentować przybyłym gościom na kilka dni przed oficjalną premierą, zaplanowaną na 3 października. Poza tym można było zagrać w inne hity ze stajni Electronic Arts, czyli w Burnout Paradise, Mercenaries 2: World in Flames i NHL 09.

FIFA 09 przed premierą i Mercenaries 2: World in Flames po premierze.

Przed stanowiskami z X360 zgromadzili się natomiast przede wszystkim fani Guitar Hero III: Legends of Rock, chociaż na microsoftowych konsolach odpaliliśmy też inne gry. Były tam więc również Soul Calibur IV i Pro Evolution Soccer 2008.

Czerwona kamizelka i gitarowe popisy a la Marty McFly z Powrotu do przyszłości, czyli Von Zay we własnej osobie.
Piknik GOL 2007 - fotorelacja
Piknik GOL 2007 - fotorelacja

Ten dzień musiał kiedyś nastąpić. I nastąpił. Nastąpił, że hej. 22 września odbył się kolejny piknik GOL, tym razem sponsorowany przez jakże szczęśliwą cyferkę 7.

Piknik Przyjaciół GOL 2006
Piknik Przyjaciół GOL 2006

W sobotę 30 września odbył się szósty Piknik Gier-OnLine. Przed Piknikiem zaś odbyliśmy wojnę na kulki. Oto sprawozdanie z obu tych imprez.

Piknik Gry-OnLine 2004

18 września, odbył się doroczny redakcyjny piknik Gry-OnLine. Tak jak co roku impreza zagościła w Kasynie Oficerskim przy ulicy Praskiej w Krakowie i trwała od godziny 14 do 22. Było ognisko, były konkursy, było jedzenie, było piwo i było sympatycznie.