Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Technologie 25 listopada 2021, 12:19

autor: Pingwin

Black Friday 2021: promocje, na które warto polować

Przedstawiamy listę 20 produktów, nad którymi warto się pochylić szczególnie w czasie promocyjnych, korzystnych cen. Znajdziemy tu konsole, telefony, smartwatche, słuchawki i gry, które powinny zadowolić najbardziej wymagających użytkowników technologii.

Black Friday 2021 – promocje na smartwatche

Apple Watch Series 7

Elegancki gadżet, który udostępnia morze możliwości. Źródło: apple.com - Black Friday 2021: promocje, na które warto polować - dokument - 2021-11-25
Elegancki gadżet, który udostępnia morze możliwości. Źródło: apple.com

Apple Watch Series 7 charakteryzuje duża wytrzymałość – odporność na pęknięcia, pył oraz wodę, powiększony ekran przy smukłym, nie za dużym rozmiarze całego zegarka, wyświetlacz Retina, czujnik dotyku z panelem OLED, ale też łatwiejsze pisanie i obsługa aplikacji. Czego chcieć więcej? Na przykład możliwości zmierzenia natlenienia krwi, EKG czy tętna albo wykrywania upadku, co szczególnie może zainteresować osoby, którym zdarza się zemdleć lub poczuć się słabo. Do tego kontrolowanie naszego zdrowia jest łatwiejsze dzięki ćwiczeniu uważności, monitorowaniu snu i szeregowi dostępnych treningów, które można wykonywać również pod wodą, motywacji na wyciągnięcie ręki w pierścieniach aktywności, stałej kontroli swoich rezultatów, a temu wszystkiemu przygrywa muzyka albo podcast. Dodajmy jeszcze szybkie ładowanie i mamy przepis na zegarek, który jest trochę telefonem, trochę biżuterią, trenerem personalnym, portfelem, nawigacją i choć nie robi kawy, zadowoli gadżeciarzy i wymagających użytkowników technologii.

  1. Regularna cena: 2299 zł
  2. Dostępne w sklepach: Allegro, RTV Euro AGD

Samsung Galaxy Watch 4

Szykowny zegarek na każdy nadgarstek. Źródło: samsung.com - Black Friday 2021: promocje, na które warto polować - dokument - 2021-11-25
Szykowny zegarek na każdy nadgarstek. Źródło: samsung.com

Z Samsung Galaxy Watch 4 dbanie o nasze zdrowie jest łatwe – zmierzy on skład naszego ciała – zawartość tkanki tłuszczowej, mięśni szkieletowych, wody itp. Dane na bieżąco możemy monitorować po wykonywaniu aktywności w trybie treningu, a następnie porównać swoje wyniki z ostatnimi sukcesami znajomych! Co więcej, czujnik Samsung BioActive dokona pomiaru EKG, ciśnienia i tlenu we krwi. Następnie zegarek wykryje oraz zanalizuje fazy snu i sprawdzi, czy… chrapiemy. Jest wodoodporny. Możemy nim również zapłacić poprzez Google Pay. Przy okazji oczywiście spełnia podstawowe funkcje smartwatcha – łączy się z telefonem, ma minimalistyczny wygląd, okrągłą tarczę, wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i tylko czeka, aż znajdzie się na naszych nadgarstkach.

  1. Regularna cena: 1399 zł
  2. Dostępne w sklepach: Allegro, Amazon.pl, Morele.net
Historia Black Friday - skąd wzięło się święto zakupów?
Historia Black Friday - skąd wzięło się święto zakupów?

Nocne kolejki ciągnące się kilometrami, przepychanki w sklepach i ogromne wyprzedaże? Właśnie z tym większości kojarzy się Black Friday. Mało osób wie o strzelaninach i masowych oszustwach. Poznaj historię czarnego piątku.