Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Filmy i seriale 14 września 2021, 09:30

autor: Jan Tracz

Najdziwniejsze rzeczy, które aktorzy zrobili na planie słynnych filmów

Czasem szaleństwa na ekranie to nic w porównaniu z tym, co działo się na planie filmu czy serialu. Dlatego dziś prezentujemy najbardziej szalone rzeczy, które aktorzy robili, by przygotować się do roli.

Pokusa (2012) – Efron i Kidman w bardzo dziwnej scenie

  1. Gdzie obejrzeć: Cineman

Doborowa obsada, niezły koncept, udana atmosfera thrillera… na papierze Pokusa z 2012 zdaje się zapomnianą perełką, która jakoś tam nam wszystkim umknęła, i teraz wszyscy powinniśmy ją nadrobić. W końcu rzadko kiedy na jednym ekranie widzimy tak wiele gwiazd jak John Cusack, Zac Efron, Nicole Kidman, czy Matthew McConaughey.

Pamiętacie odcinek Przyjaciół, w którym Chandler, Joey i Monica nie chcą zdradzić reszcie swojej jakże intymno-groteskowej sytuacji z plaży? Tak, dobrze kombinujecie, chodzi o scenę, kiedy Monica została poparzona przez meduzę. Ponoć najlepszym sposobem na ten rodzaj bólu jest po prostu… posikać na podrażnione miejsce. Tak też zrobili bohaterowie tego serialu (oczywiście tego nie pokazano). W Pokusie ta granica została przekroczona. Kidman w filmie sika na tors Zacka Efrona w bardzo podobnym motywie, bo „bardzo wkręciła się w postać”. Właśnie tak, witajcie w Hollywood, miejscu, w którym granica dobrego smaku przekraczana jest stosunkowo zbyt często.