Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Newsletter

Newsletter 29 sierpnia 2021, 14:47

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Koniec sezonu ogórkowego!

Lato to generalnie świetny okres w roku, bo wiadomo – wakacje! - ale akurat w naszej branży dzieje się w tym czasie niewiele. Na szczęście sezon ogórkowy powolutku się już kończy, a wydawcy przygotowują się do odpalenia największych dział.

Przez wiele lat niemiecki gamescom był ostatnią dużą imprezą lata i to on wyznaczał zakończenie tradycyjnego sezonu ogórkowego. Branża elektronicznej rozrywki – jak powszechnie wiadomo – w okresie wakacyjnym nie jest specjalnie aktywna, a wydawane są tak naprawdę tylko te gry, które z różnych względów nie chcą wejść w kurs kolizyjny z jesiennymi hitami. Teraz to się zmieni i już wkrótce do sprzedaży trafią te najbardziej oczekiwane tytuły. Zaskakująco dużo będzie tripelejowych strzelanek, bo do walki o portfel klientów stanie nie tylko nowa odsłona serii Call of Duty, ale też Battlefield 2042, Deathloop i Far Cry 6.

O pierwszym z tych tytułów mogliście przeczytać większy tekst tydzień temu z hakiem (kto nie widział, polecamy gorąco), dwa ostatnie weźmiemy pod lupę już niebawem. Jednemu z jesiennych hitów poświęcimy również reklamowany już w newsletterze stream na TVGRYPlus, który odbędzie się w najbliższy wtorek. Wciąż nie możemy powiedzieć co to będzie (takie zasady!), ale warto uzbroić się w odrobinę cierpliwości, bo będzie to bardzo konkretny materiał, przedstawiający to, czego oczekujecie najbardziej, czyli gameplay.

W minionym tygodniu natomiast dostarczyliśmy Wam bardzo solidny ładunek newsów wprost z targów gamescom, gdzie wreszcie zapowiedziano m.in. nową odsłonę serii Saints Row. Duży tekst dotyczący tej produkcji również wylądował na naszej stronie, a przygotowała go niezawodna Julia. UV z kolei pochylił się nad grą King’s Bounty 2, która stanowi zupełnie nowe otwarcie w bardzo lubianym przez niego cyklu. Wyszło tak sobie, o czym przeczytacie tutaj.

Jak zwykle gorąco zachęcamy Was do odwiedzin naszego serwisu, a tych, którzy ten newsletter widzą wyłącznie na stronie internetowej, do jego subskrypcji. Szczegóły poniżej.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Ten tekst powstał z myślą o naszym newletterze. Jeśli Ci się spodobał i chcesz otrzymywać kolejne felietony przed wszystkimi, zapisz się do naszego newslettera.

Redakcja GRYOnline.pl