Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Felietony

Felietony 20 czerwca 2021, 14:30

autor: Krystian Smoszna

Fan black metalu i szeroko rozumianych gier akcji. Kocha Dooma miłością prawdziwą.

E3 za nami, ale to nie koniec letnich atrakcji

Pod względem zapowiedzi gier tegoroczna edycja targów E3 z pewnością nie dorównała poprzednim, ale mimo tego poznaliśmy kilka potencjalnych hitów. Kolejne zobaczymy już wkrótce, bo wydawcy nie zamierzają zapadać w sen letni, a co za tym idzie, również my.

Z tegorocznymi targami E3 wiązaliśmy spore nadzieje, wszak nie tylko była to pierwsza edycja najważniejszej imprezy w roku po kilkunastomiesięcznej przerwie, ale również pierwsza, której byliśmy oficjalnym partnerem. W ciągu tych kilku dni mogliście poczytać o nowych grach (m.in. Starfield, Forza Horizon 5, A Plague Tale: Requiem), jakie zapowiedzieli duzi wydawcy, a także śledzić razem z nami przygotowane przez nich pokazy. Było tego całkiem sporo, dlatego warto odwiedzić naszą dedykowaną targom stronę, gdzie wszystkie newsy i artykuły zebraliśmy w jednym miejscu.

Normalnie o tej porze roku planowalibyśmy już wakacje, wszak lato to w branży gier sezon wybitnie ogórkowy, ale tym razem nie będzie nam dane odpoczywać. Wraz z zakończeniem targów E3 rozpoczynamy oficjalnie nowy sezon akcji Find Your Next Game, podczas którego będziemy pokazywać Wam kolejne tytuły na streamach podobnych do tych, jakie niedawno widzieliście na kanale TVGRY Plus. Pierwsze wydarzenie z nowej serii odbędzie się w pierwszą sobotę lipca, a kolejne niemal trzy tygodnie później, 22 lipca. Ta ostatnia data zbiega się z wydarzeniem EA Play Live i jak już się zapewne domyślacie, nie jest to przypadek. Zamierzamy partycypować w tym przedsięwzięciu, a szczegóły zaprezentujemy Wam niebawem.

To ostatnia okazja, by dołączyć do naszej Piłkarskiej Ruletki. - E3 za nami, ale to nie koniec letnich atrakcji - dokument - 2021-06-18
To ostatnia okazja, by dołączyć do naszej Piłkarskiej Ruletki.

W lecie czeka Was również pierwsza faza plebiscytu na najlepszą grę minionego dziesięciolecia, a także zakończenie Piłkarskiej Ruletki, czyli niezwykle lubianej przez Was zabawy w typowanie wyników meczów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Jeśli jeszcze nie wskoczyliście do tego pociągu, to jest to naprawdę ostatni moment, żeby to zrobić i powalczyć o nagrody. W chwili, kiedy piszę te słowa, najlepsi gracze mają 15 punktów, a do ugrania jest co najmniej trzy razy tyle. Wszystkie szczegóły znajdziecie na dedykowanej temu wydarzeniu stronie, która znajduje się w tym miejscu.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Ten tekst powstał z myślą o naszym newsletterze. Jeśli Ci się spodobał i chcesz otrzymywać kolejne felietony przed wszystkimi, zapisz się do newslettera.

Krystian Smoszna

TWOIM ZDANIEM

Jak oceniasz tegoroczne targi E3?

Jestem odrobinę rozczarowany ale nie było tragicznie.
31%
Rewelacyjne, dużo ciekawych gier.
27,2%
Zdecydowanie za dużo kontynuacji i za mało nowych tytułów.
18,9%
Trudno mi je ocenić, nie mam zdania.
15,1%
Porażkowe targi.
7,7%
Zobacz inne ankiety
Trzech wspaniałych, czyli „GOL-owicze
Trzech wspaniałych, czyli „GOL-owicze" kontra mecze Reprezentacji Polski

Piłkarska Ruletka trwa, a GOL-owi typerzy przymierzają się już do obstawiania wyników meczów w fazie pucharowej Mistrzostw Europy. Sprawdziliśmy, jak poszło Wam przewidywanie osiągnięć Reprezentacji Polski w zakończonej w środę rywalizacji w grupach.

Lato z GOL-em, wraca FYNG, wraca Piłkarska Ruletka
Lato z GOL-em, wraca FYNG, wraca Piłkarska Ruletka

Lato to taki dziwny okres, w którym branża growa zapada w sen. U nas – dla odmiany – będzie działo się całkiem sporo. Startujemy z kolejną serią streamów o nadchodzących grach, a także odpalamy Piłkarską Ruletkę.