Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 5 maja 2004, 14:50

autor: Juju

Poznań Game Arena - podsumowanie

Poznań Game Arena to największa impreza targowa poświęcona grom komputerowym w naszym kraju. W dzisiejszym artykule podsumowujemy to, co od 20 do 23 kwietnia mieli okazję zobaczyć zwiedzający.

POZNAŃ GAME ARENA - podsumowanie

Impreza Poznań Game Arena odbyła się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 20 – 23 kwietnia 2004 roku. Od początku wiadomo było, że PGA stanowić będzie swego rodzaju dodatek do Infosystem/Forum ITC, czyli najstarszych targów informatycznych w kraju. Jednocześnie organizatorzy zapewniali, że będzie to największe w naszym kraju święto fanów gier komputerowych i wideo.

Organizacją zajęły się Międzynarodowe Targi Poznańskie we współpracy ze sklepem EMPIK Megastore Poznań. Już w fazie projektu imprezą pod hasłem Poznań Game Arena zainteresowały się duże firmy, a końcowa lista sponsorów była całkiem pokaźna (m.in. IBM, Telekomunikacja Polska, Logitech, Sony, NEC/Mitsubishi). Ponadto, wsparcie medialne zapowiedziały chociażby telewizja TVP3, magazyn Komputer ŚWIAT GRY, radio AFERA, dziennik Głos Wielkopolski, program Game Box oraz serwis GRY-OnLine. Zapowiadało się niesłychanie ciekawie.

Poznań Game Arena - dzień czwarty

Ostatni dzień Poznań Game Arena za nami. W piątek późnym popołudniem rozegrano ostatnie turnieje, a gracze i wystawcy udali się na zasłużony, weekendowy wypoczynek.

Poznań Game Arena - dzień trzeci

Impreza Poznań Game Arena powoli dobiega końca. Minął trzeci dzień, a dziś ostatnia okazja, by osobiście przekonać się co oferuje największe, tegoroczne wydarzenie poświęcone grom komputerowym i wideo w Polsce.

Poznań Game Arena - dzień drugi

Drugi dzień imprezy Poznań Game Arena już za nami. Na pogodę w Poznaniu nikt nie mógł narzekać, było naprawdę bardzo gorąco!