Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 21 kwietnia 2004, 12:35

autor: Juju

Poznań Game Arena - dzień pierwszy

Wczoraj o godzinie 13.00 wystartowała w Poznaniu impreza Poznań Game Arena. Potrwa łącznie cztery dni i jak zapewniają organizatorzy będzie to największe w naszym kraju święto fanów gier komputerowych i wideo.

POZNAŃ GAME ARENA

20.04.2004

Wczoraj o godzinie 13.00 wystartowała w Poznaniu impreza Poznań Game Arena. Potrwa łącznie cztery dni i jak zapewniają organizatorzy będzie to największe w naszym kraju święto fanów gier komputerowych i wideo. Poznań Game Arena odbywa się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich; impreza połączona jest z najstarszymi targami informatycznymi w kraju - Infosystem/Forum ITC.

Impreza towarzysząca największym targom branży teleinformatycznej i elektronicznej w Polsce, już w fazie projektu wzbudziła spore zainteresowanie wśród potencjalnych współorganizatorów, wystawców oraz przedstawicieli branżowej prasy. „Gry komputerowe przestają być rozrywką tylko dla dzieci, pierwsze pokolenie graczy z lat 80tych już dorosło. Liczymy więc, że na Poznań Game Arena pojawią się całe rodziny i każdy z pewnością znajdzie coś ciekawego dla siebie” – przyznał pan Maciej Pominkiewicz, jeden z głównych organizatorów imprezy z ramienia Międzynarodowych Targów Poznańskich. Drugim organizatorem jest sieć sklepów Empik, która nadzoruje turnieje odbywające się podczas wszystkich czterech dni tej imprezy.

Poznań Game Arena - podsumowanie

Poznań Game Arena to największa impreza targowa poświęcona grom komputerowym w naszym kraju. W dzisiejszym artykule podsumowujemy to, co od 20 do 23 kwietnia mieli okazję zobaczyć zwiedzający.

Poznań Game Arena - dzień trzeci

Impreza Poznań Game Arena powoli dobiega końca. Minął trzeci dzień, a dziś ostatnia okazja, by osobiście przekonać się co oferuje największe, tegoroczne wydarzenie poświęcone grom komputerowym i wideo w Polsce.

Poznań Game Arena - dzień drugi

Drugi dzień imprezy Poznań Game Arena już za nami. Na pogodę w Poznaniu nikt nie mógł narzekać, było naprawdę bardzo gorąco!