Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS
WipEout: Omega Collection
WipEout: Omega Collection
WipEout: Omega Collection Game Box

WipEout: Omega Collection

Wyścigi Sony Interactive Entertainment

Data premiery gry: 7 czerwca 2017

Kolekcja kilku odświeżonych gier z serii futurystycznych wyścigów, przeznaczona na konsolę PlayStation 4. WipEout: Omega Collection składa się z trzech tytułów: WipEout HD z dodatkiem Fury i WipEout 2048. Gracz siada za sterami antygrawitacyjnych bolidów i bierze udział w rozmaitych zawodach, ścigając się zarówno z czasem, jak i innymi pilotami. Opanowanie poszczególnych maszyn wymaga zręczności oraz dokładnego poznania ich możliwości: sterowności, prędkości czy też odporności na obrażenia. W trakcie wyścigów możemy atakować innych uczestników zmagań lub sami zostać zaatakowani. Tory, po których się poruszamy, są bardzo zawiłe, często się zwężają, a sprawę dodatkowo utrudnia wysoka prędkość bolidów. Z tego względu ważne jest dobre zaznajomienie się z każdym z nich. Gry z zestawu WipEout: Omega Collection oferują kilka różnych trybów rozgrywki, w tym możliwość zabawy z innymi graczami na podzielonym ekranie lub przez sieć. Wszystkie produkcje zostały przystosowane do rozdzielczości 4K i działają w 60 klatkach na sekundę.

Więcej informacji o: WipEout: Omega Collectionwyścigimultiplayerpakietpodzielony/wspólny ekranreedycje/remastery/remakiscience fiction .

WipEout: Omega Collection - PSX 2016 trailer

WipEout: Omega Collection - PSX 2016 trailer [1:22]

Sony zapowiedziało pakiet WipEout: Omega Collection, na który złożą się zremasterowane wersje WipEout HD wraz z dodatkiem Fury z konsoli PlayStation 3 oraz WipEout 2048 z PlayStation Vita. Premiera na PlayStation 4 zaplanowana jest na lato 2017 roku.

Wipeout: Omega Collection zbiera zasłużone laury. Top 10 UK (4 - 10 czerwca)

wiadomość12 czerwca 2017

Debiut Wipeout: Omega Collection zmienił sytuację w pierwszej dziesiątce najchętniej kupowanych gier w handlu detalicznym w Wielkiej Brytanii. Zobacz, jakie jeszcze tytuły załapały się do niniejszego notowania.

WipEout: Omega Collection ozłocone
WipEout: Omega Collection ozłocone

wiadomość3 maja 2017

Firma Sony poinformowała, że prace nad grą WipEout: Omega Collection dobiegły końca. Produkcja trafi do sprzedaży 7 czerwca tego roku, wyłącznie w wersji na PlayStation 4.

WipEout Omega Collection ukaże się na początku czerwca
WipEout Omega Collection ukaże się na początku czerwca

wiadomość30 marca 2017

Poznaliśmy oficjalną datę premiery gry WipEout Omega Collection, będącej zestawem zremasterowanych odsłon serii WipEout, które ukazały się na PlayStation 3 i PS Vita. Pakiet ukaże się w sklepach na początku czerwca tego roku i będzie dostępny wyłącznie w wersji na PlayStation 4.

Gry czerwca 2017 – najciekawsze premiery i konkurs
Gry czerwca 2017 – najciekawsze premiery i konkurs

artykuł2 czerwca 2017

Czerwiec nie obfituje w hity opatrzone etykietą AAA, ale i tak będzie w co pograć. Przed nami m.in. podwójne wyścigowe uderzenie Codemasters, smak nostalgii w dodatku Morrowind do The Elder Scrolls Online oraz lądowanie na spadochronie polskiego Get Even.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz