Shrek 2: The Game (gra) - screen 16/54, Screeny z gry, zdjęcie z gry w wersji PC, Zręcznościowe, Activision Blizzard, Licomp Empirical Multimedia, TPP, filmy animowane, filmy - data publikacji: 2003-12-15 12:54:45 - gry-online.pl

Shrek 2: The Game - screen z gry 16/54 (PC)

Ilustracja pochodzi z gry Shrek 2: The Game. Galeria „Screeny z gry”, screenshot (16) z serii (54) pokazuje grę w wersji PC. Data publikacji grafiki: 15 grudnia 2003. Wydawca gry Activision Blizzard. Polski wydawca gry Licomp Empirical Multimedia. Kategoria gry: Zręcznościowe, TPP, filmy animowane, filmy (ref.no. 28278).

Shrek 2: The Game Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Shrek 2: The Game: Shrek 2: The Game to program należący do gatunku gier zręcznościowych, który stworzono w oparciu o drugą część animowanego filmu pt. „Shrek”. Gra dostępna jest w wersjach na konsole Playstation 2, Xbox, GameCube, GBA i oczywiście komputery osobiste. Shrek 2: The Game więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Zręcznościowe filmy, filmy animowane, TPP. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty