Hotel (gra) - screen 13/17, Obrazki z gry, zdjęcie z gry w wersji PC, Przygodowe, Cateia Games, Play-publishing, TPP, point-and-click - data publikacji: 2012-03-30 10:29:06 - gry-online.pl

Hotel - screen z gry 13/17 (PC)

Ilustracja pochodzi z gry Hotel. Galeria „Obrazki z gry”, screenshot (13) z serii (17) pokazuje grę w wersji PC. Data publikacji grafiki: 30 marca 2012. Wydawca gry Cateia Games. Polski wydawca gry Play-publishing. Kategoria gry: Przygodowe, TPP, point-and-click (ref.no. 234846).

Hotel Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Hotel: Hotel to utrzymana w klasycznej konwencji gra przygodowa, stworzona przez studio deweloperskie Cateia Games. Gracz kieruje poczynaniami nowojorskiej policjantki Bridget „Biggi” Brightstone, która wysłana zostaje do Francji z zadaniem zbadania dziwnych wydarzeń w przekształconym na hotel kilkusetletnim zamku. Niebawem funkcjonariuszka wpada na trop niebezpiecznej sekty, która pragnie przejąć władzę nad światem. Hotel więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Przygodowe point-and-click, TPP. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty