Priest (gra), Rush Online - screen 5/17, Screeny z wersji beta, zdjęcie z gry w wersji PC, RPG - data publikacji: 2003-04-09 15:19:58 - gry-online.pl

Priest - screen z gry 5/17 (PC)

Ilustracja pochodzi z gry Priest, znanej również jako Rush Online. Galeria „Screeny z wersji beta”, screenshot (5) z serii (17) pokazuje grę w wersji PC. Data publikacji grafiki: 09 kwietnia 2003. Kategoria gry: RPG, (ref.no. 15024).

Priest Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Priest: Gra z gatunku massive multiplayer online, łącząca w jednym zarówno elementy znane z typowych RPGów jak również z szybkich, dynamicznych gier akcji. Priest więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w RPG . Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty