Sea Life Safari (gra) - screen 2/20, Obrazki z gry, zdjęcie z gry w wersji X360, Towarzyskie, Sierra Entertainment Inc. - data publikacji: 2008-06-17 13:28:30 - gry-online.pl

Sea Life Safari - screen z gry 2/20 (X360)

Ilustracja pochodzi z gry Sea Life Safari. Galeria „Obrazki z gry”, screenshot (2) z serii (20) pokazuje grę w wersji X360. Data publikacji grafiki: 17 czerwca 2008. Wydawca gry Sierra Entertainment Inc.. Kategoria gry: Towarzyskie, (ref.no. 108560).

Sea Life Safari Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Sea Life Safari: Sea Life Safari jest oryginalną, pozbawioną przemocy produkcją dostępną do pobrania z Xbox Live Arcade. Wcielamy się w nurka i fotografujemy mieszkańców morza. Sea Life Safari więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Towarzyskie . Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy Microsoft Xbox 360. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty