Forum - Wątek

Forum: GoldenTowns - czyli jednak istnieje możliwość zarobku grając !

Kategoria z Inetu zobacz co ciekawego znalazłem w Internecie

Lista WątkówOdpowiedz V
08.11.2013
14:09
1

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

GoldenTowns - czyli jednak istnieje możliwość zarobku grając !

GoldenTowns jest nową grą przeglądarkową. Swoją premierę miała w sierpniu 2013 roku. Twórcami gry jest firma Anno1777 Labs Ltd. GoldenTowns jest swojego rodzaju symulatorem ekonomicznym, politycznym i militarnym, w którym gracze mają możliwość wymiany swojego wirtualnego złota na realne pieniądze.
Swoją przygodę z grą zacząłem jakiś miesiąc temu. Szczerze powiedziawszy nie przyciągnęła mnie możliwość zarobku, a raczej system gry. Małym nakładem czasowym (dziennie jest to około 1h) można patrzeć na rozwój swojego miasta i czerpać satysfakcję z podbojów innych lub zwiększając na bieżąco swoją produkcję.
Oczywiście przyciągnięcie do gry nowych graczy wiąże się z korzyściami, dlatego też chciałbym zamieścić swojego reflinka, jeśli ktoś chciałbym zacząć przygodę z tą grą i po pewnym czasie czerpać z niej profity.
Rejestrując się z mojego reflink-a nic nie tracisz natomiast ja mogę zyskać. Jeśli mój temat dotyczący tej gry zainspirował Cię do rozpoczęcia przygody z GoldenTowns, serdecznie proszę o rejestrację z mojego reflink-a:

http://www.goldentowns.com?i=45413

Poniżej podaje adres strony, możesz z niego skorzystać jeśli nie jesteś zainteresowany rejestracją z mojego reflink-a:
www.goldentowns.com

Na czym w ogóle polega gra ?
Polega na budowie własnego miasta, armii, wpływów i co najistotniejsze to budowa kopalni złota, która daje możliwość wydobywania wirtualnego złota. Złoto to może być następnie wykorzystane w celu szybszego rozwoju własnego miasta lub sprzedawane innym graczom za realne pieniądze. Popyt na złoto jest naprawdę duży, więc w każdym momencie możesz sprzedać złoto, jest na nie zapotrzebowanie większe aniżeli możliwości graczy je produkujących.
Co potrzebuję aby sprzedać złoto ?
Tranzakcji można dokonać za pomocą następujących procesorów płatniczych:
- Payza
- Paypal
- Moneybookers
- Neteller
- Bitcoin
- Western Union

Jak widać wybór jest na prawdę duży. Osobiście używam Paypal-a.

Teraz najważniejsza uwaga:

Granie w GoldenTowns nie oznacza, że można rzucić pracę, szkołę i utrzymać się z gry! Jakieś pieniądze można zacząć zarabiać po około 2-3 tygodniach gry. Oczywiście najlepszy gracz aktualnie wyciąga około 100 euro dziennie, jednak nie liczmy na to, że wkrótce osiągnięmy ten poziom!
Najistotniejsze jest jednak to, że jest to gra, więc nie chodzi tutaj tylko o zarabianie prawdziwych pieniędzy a czerpanie przyjemności z gry, gdyż gra jest na prawdę ciekawa i wciągająca.
Jeśli grasz w jakąś inną grę, która wymaga wykupowania premium to dzięki GoldenTowns możesz spokojnie co miesiąc zarobić sobie na abonament w innej grze.

Poradnik do gry:
Po zarejestrowaniu się do gry (najlepiej korzystając z mojego reflinka :)), przechodzimy prosty tutorial, który zobrazuje nam na czym polega gra i jakie ma możliwości. Przejście tutoriala trwa około 5 minut, więc postarajmy się poświęcić ten czas na przeczytanie wszystkich uwag, a w przyszłości to na pewno zaprocentuje.
Po ukończeniu tutoriala rozpoczynamy własne zarządzanie miastem. Na początek podam kilka najistotniejszych uwag dotyczących początku gry, aby na samym starcie nie być stratnym wobec konkurencji:
1. Nie budujemy nowych budynków tylko ulepszamy istniejące.
Wyjątkiem jest wybudowanie nowego marketu na dole mapy, ale dalszy sposób rozwoju możemy znaleźć w innych poradnikach lub na bieżąco pytać w wątku to z chęcią udzielę wskazówek.
2. Aby ulepszać istniejące budynki muszą być ono połączone z Ratuszem (Town Hall) za pomocą drogi przynajmniej na drugim poziomie. Dlatego rozwój miasta rozpoczynamy od budowy sieci dróg.
3. Produkujemy nowych pracowników w Ratuszu. Musimy jednak pamiętać, że muszą oni gdzieś mieszkać dlatego niezbędne jest ulepszanie domów mieszkalnych.
4. Nie budujemy kopalni złota na początku gry! Zaczynamy od ulepszenia budynków produkujących surowcę, gdyż kopalnia złota do wydobycia wymaga dużej ilości surowców.

[ 2013-11-08 15:53 ] zmodyfikowane przez autora.
[ 2013-11-08 15:45 ] zmodyfikowane przez moderatora.
The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
08.11.2013
14:14
2

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Poniżej zamieszam opis mechaniki gry i poszczególnych jej elementów zamieszczony na portalu goldentowns.pl.
Jest wszystko ładnie opisane, więc nie widzę sensu abym to opisywał własnymi słowami.

Mechanizm Gry - Aby rozumieć jak funkcjonuje gospodarka gry i jak można maksymalizować swój zysk, warto przeanalizować niezbędne mechanizmy. Surowce i ich wydobycie to jeden
z najważniejszych aspektów gry. Wydobycie dóbr wymaga siły roboczej (pracowników), pracownicy potrzebują domów i usług które z kolei zużywają surowce. Rozdział Mechanizmy Gry pomoże Ci zrozumieć ekonomie , główne wskaźniki, i podsunie podpowiedź czego potrzebujesz aby szybko się rozwijać.

Rozwój Miasta (Home) - GoldenTowns to symulator budowlanym. Początkowo otrzymujesz małe miasteczko, które masz rozwinąć w bogatą metropolie. Większe miasto oznacza więcej zasobów i więcej wirtualnego złota, a co za tym idzie bardziej realny pieniądz. Główne działania
i czas to budowa dróg, budynków, domów, fabryk ale też zarządzanie zwiększającą się liczbą pracowników. Rozwój miasta będzie stanowić główną aktywność podczas pierwszych tygodni
w grze. Rozdział ten opowie o drogach, zarządzaniu, typach budynków i ułatwi Twoje pierwsze kroki w rozbudowie miasta.

Inwentarz (Inwentory) - Jeden z najważniejszych aspektów gry to zasoby. Wszystkie dobra są wydobywane i konsumowane aby wydobywać inne zasoby w tym także złoto. Surowce możemy nabywać za złoto lub wymieniać za inne surowce. W tym dziale dowiesz się o najnowszych transakcjach, liczbie dostępnych robotników, ale także znajdziesz informacje o wszystkich aspektach finansowych związanych z zarządzaniem miastem.

Rynek (Market) - Gra jest również mocno rozbudowanym symulatorem gospodarczym. Możesz sprzedawać i kupować zasoby, złoto, żołnierzy, udziały w innych miastach albo obligacje państwowe. System opiera się na wirtualnym złocie i fakcie, że jest ono dostępne w określonej ilości. Mamy dostęp do rynku produktów jak i do rynku finansowego. Tutaj kupisz i wymienisz surowce ale także robotników. Na tych operacjach odpowiednio przemyślanych możesz uzyskać bardzo ciekawy dochód. Ten rozdział podpowie jak poruszać się na rynku i na co zwrócić uwagę.

Polityka (Politics) - GoldenTowns jest również politycznym symulatorem. Kraje w grze są odpowiednikami prawdziwych narodów. Jeśli będziesz mieć miasto wystarczająco rozbudowane, możesz rozpocząć rządzeniem krajem razem z innymi graczami. Każdy może zostać gubernatorem, potrzeba jednak na to czasu i oczywiście trochę ambicji. Kraje mogą wchodzić w konflikty, a wojny są prowadzone dla złota i zysków. Większe konflikty mogą objąć znaczną liczbę miast. W tym dziale opiszemy jak dojść do szczytu hierarchii, co robić aby zostać gubernatorem i jak można zamieniać politykę w złoto.

Wojna (War) - Wojna stanowi ważny element w GoldenTowns i może oznaczać dobre źródło dochodu. Gdy miasto zostanie podbite przez ciebie, to będzie Ci płacić podatki. Oprócz podatków, rząd będzie zaopatrywać cię w różne dodatki. W GoldenTowns miasta należą do kraju. Kraje mogą prowadzić działania wojenne obejmując liczne miasta. Jeśli weźmiesz udział w wojnie która okaże się zwycięska, wszystkie miasteczka w podbitym kraju zaczną płacić podatki które trafią do zwycięzców. To jest ciekawe źródło zasobów i złota. Aby podbijać miasta potrzebujesz żołnierzy, którzy są konsumentami zasobów, a międzynarodowe konflikty wymagają silnych wojsk. Rozdział wojenny wyjawia jak rozwinąć fantastyczne wojsko które może podbić świat.

Rekomendacje (Affilates)
- Miasto, wojny albo rynek są dobrymi źródłami dochodu, niestety jednak dosyć czasochłonny. Jeden z najłatwiejszych sposobów by uzyskać natychmiastowy i pewny zysk jest zaproszenie nowych graczy do gry. Program rekomendacyjny pozwala ci rekrutować nowych graczy. Zarejestrowani osobiście przez Ciebie oddawać będą część swojego wydobycia i produkcji. Natychmiastowy zysk z podatków to nie wszystko. Możesz w każdej chwili sprzedać zaproszonych innym graczom. W grze, masz osobisty link, który może być rozdany przyjaciołom albo umieszczany w różnych popularnych miejscach. Ktoś kto skorzysta do rejestracji z Twojego linku zostaje automatycznie płatnikiem podatku którego jesteś beneficjentem. W tym rozdziale dowiadujesz się jak użyć swojego osobistego linku, przejrzeć tożsamość nowych członków, jak możesz sprzedawać i poznasz szczegóły niezbędne w podnoszeniu Twoich dochodów.

Wydobycie złota
- Główną atrakcją w grze jest złoto. Aby wydobyć złoto potrzebujesz kopalń. Budowa kopalń potrzebuje znaczne ilości surowców. Jest tylko 100.000 złota w grze, która stopniowo staje się dostępne dla wydobycia. Szczegóły jak wydobyć złoto, ile jest warte i dokładny mechanizm, za pomocą którego gra rozdaje stabilną ilość górnikom będą tematem tego rozdziału.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
08.11.2013
14:19
3

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Z ciekawostek mogę dodać, że aktualnie najlepiej zarabiającymi ludźmi grającymi w GoldenTowns są Rumunii, drugie miejsce oczywiście zajmuje nasz kraj. Istnieje możliwość podbijania krajów, co wiąże się z nakładaniem podatku w wysokości 10%, ale jest to opcja na później. Na razie radzę poczytać poradniki i wdrożyć się w grę.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
08.11.2013
15:41
4

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Zdecydowanie polecam poczytać o tej grze. Na prawdę ciekawa metoda oderwania się na kilka minut od pracy. Nie trzeba dużo czasu poświęcać, a można mieć wiele satysfakcji.

Jeśli referall link zniknie w jakiś dziwnych okolicznościach, można się zarejestrować w następujący sposób:

Do adresu strony (www.goldentowns.com) dodajemy zaraz po com:
?i=45413

[ 2013-11-08 16:13 ] zmodyfikowane przez autora.
The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
08.11.2013
15:47
5

Bezi2598 [ 53 ] - Legend

Na początku myślałem, że kolejne oszustwo, ale gra mnie zaciekawiła. Nie możliwością zarabiania, a mechaniką. Może wypróbuje. Potraktowałem poważnie, tylko dlatego, że masz już długi staż na forum, więc jak będę się rejestrował to użyje twojego reflinka.

08.11.2013
15:49
6

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Dziękuje serdecznie. Właśnie kiedy sam zaczynałem również spodobała mi się gra, potem zauważyłem możliwość zarobku. Nie oszukujmy się, że możliwość zarobku jest najlepszym "przyciągaczem".

Uważam, że warto poczytać więcej na temat gry, gdyż sama mechanika jest na prawdę ciekawa.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
08.11.2013
15:50
7

Majkel Dżordan [ 19 ] - Generał

Też się zarejestrowałem, ale te wymiany na kasę to jakaś czarna magia.

Zobaczymy co będzie.

Mamy oczy z przodu, by móc patrzeć w przyszłość. (...) Mamy oczy z przodu, by widzieć przybliżający się horyzont.
Kamina ༼ ỏ͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉&
08.11.2013
15:52
8

Bezi2598 [ 53 ] - Legend

Nie widać ref linka.

08.11.2013
15:53
9

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Jest to banalnie proste. Z czasem dopiszę trochę więcej do poradnika, więc jeśli gra zyska popularność na forum będziemy mogli się dzielić swoimi przemyśleniami i radami.

Nie wiem czy został usunięty przez moderatora. Nie wiedziałem, że istnieje zakaz podawania reflinków.

Do adresu strony (www.goldentowns.com) dodajemy zaraz po com:
?i=45413

Z góry dziękuje.

[ 2013-11-08 16:12 ] zmodyfikowane przez autora.
The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
08.11.2013
15:57
10

kali93 [ 87 ] - Isildur

Albo ślepy jestem, albo nie widzę refa

Szczecin w kieliszkach, wokale na taktach a na stole czysta™
08.11.2013
15:58
11

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Pewnie został usunięty przez moderatora.

W [9] poście podałem jak można zarejestrować się za pomocą mojego reflinka.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
08.11.2013
16:19
12

Soulcatcher [ 178 ] - Fallout 4

08.11.2013
16:23
13

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Czy mogę zapytać w czym przeszkadza referral ?

Podałem również normalny adres swojej strony jeśli ktoś pragnie zarejestrować się w inny sposób.

Widziałem na forum setki wątku z prośbą o klik itp i żaden nie został usunięty, w czym jest problem ?

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
08.11.2013
16:29
14

Vegost [ 37 ] - Generał

Podając ref linka, możesz szybko sobie nabić "pionków", którzy podnosili by twoje zarobki. Wszędzie tego pełno. Fajna reklama:)

08.11.2013
16:37
15

Psycho16 [ 114 ] - Redhead Lover And User

ja zawsze wychodze z zdania, ze jak jest ref - a nikt wczesniej na forum nie dodawal, to niech juz bedzie.
Zawsze mozna podac z refem i bez, wiec nikomu nic nie zaszkodzi. Czasami nawet wsrod tych stron zdarzaja sie perelki (jak swego czasu l0ckerz i jego poczatki, gdzie sam rzeczy za ~1k zgarnalem), a noz moze komu sie przyda :)

[ 2013-11-08 16:38 ] zmodyfikowane przez autora.
• • • • PIERWSZY ZAKUP NA GMG ? Zarejestruj się z REF'a , dostaniesz dodatkowo 2 dolary ! http://www.greenmangaming.com/?gmgr=reromaxu
• • • • http://steamcommunity.com/id/psycho144/
08.11.2013
16:38
16

b212 [ 31 ] - Konsul

Odpaliłem i na pierwszy rzut wygląda to fatalnie, ikony z innej bajki, jakieś style natywne dla jQuery UI, samouczek, który chyba jest niemożliwy do wyłączenia? :/

Bez obrazy, ale trzeba być naprawdę głupim i naiwnym, żeby się złapać na "zarabianie na grze przez internet", głównie dlatego, że dobra w 99% gier online MOŻNA sprzedawać (czasami zgodnie z regulaminem, czasami nie). Co to za nowość? Podejrzewam, że ta gra jest na tyle słaba, że takim prostym chwytem marketingowym autorzy chcieli przyciągnąć graczy, jak widać - udało się. Szkoda tylko, że w takiej durnej Tibii można było pewnie zarobić 10x tyle prawie 20 lat temu...

Wyłączyłem, nie mówię, że to słaba gra, bo nawet nie zacząłem grać, interfejs jest tak biedny i skopany, że podziękuję, szczególnie za te napisy fontem 8px. Odpalcie sobie jakieś Grepolis, Plemiona czy C&C: TA żeby zobaczyć jak powinna wyglądać taka gra. Nie mówię, że powyższe są dobre, bo też w nie nie grałem, ale przynajmniej nie powodują odruchu wymiotnego :)

[ 2013-11-08 16:43 ] zmodyfikowane przez autora.
08.11.2013
16:43
17

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

b212 -> wiadomo, że grając w większość gier online można zarobić. Różnica jest taka, że w innych grach jest to zabronione. Tutaj można spokojnie handlować, nawet jest to promowane.

Nie chodzi w tym wątku o to, że każdy może zostać milionerem nic nie robiąc. Grałem w wiele gier, m.in Tibię 10 lat temu i w tej grze można szybciej i mniejszym nakładem pracy zarobić. Jednak nie o to chodzi.
Chodzi o to, że gra jest na prawdę fajna. Wystarczy poświęcić 1-2h dziennie i patrzysz jak z dnia na dzień się Twoje miasto rozwija.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
08.11.2013
16:54
18

pisz [ 68 ] - nihilista

Jeśli ktoś chce rozwijać swoje miasto, to polecam Anno Online

meant for laid-back life style...
08.11.2013
17:15
19

Bart2233 [ 110 ] - Peaceblaster

Juanhijuan-->Wszystko fajnie, ale udało ci sie wyciągnąć coś gotówki z tego? Warunki w "Terms and conditions" nie są takie różowe:

Virtual currency
8.1 The user has the right to use virtual currencies of the service, “VIRTUAL EURO” and VIRTUAL GOLD, hereinafter referred to as virtual currencies. The only owner of the virtual currencies is the ADMINISTRATOR.
8.2 The currency VIRTUAL GOLD is available for buying and distribution and is available for the user. By buying VIRTUAL GOLD or any other virtual goods, the user DOES NOT gain the ownership right for them, he only has a temporary right to use it. The owner of all virtual goods from the Goldentowns service is the ADMINISTRATOR.
8.3 The user can ask to transform the currency VIRTUAL GOLD available at a certain moment in time in his personal account in real gold. The request is analyzed by the administrator who is the only one capable or approving or rejecting it.
8.4 The administrator reserves the right to reject any request coming from the user by which he wants to exchange the currency VIRTUAL GOLD in real gold. The administrator is not obliged to provide a specific reason for this decision.

Jest podaż, ale skąd jest popyt, kto to złoto kupuje?

[ 2013-11-08 17:16 ] zmodyfikowane przez autora.
Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?
08.11.2013
17:29
20

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Szczerze nie wyciągnąłem nic jeszcze, bo nie chciałem. Całe złoto co wydobywam inwestuje w rozwój swojego miasta, jednak muszę przyznać, że widziałem jak mój kolega, z którym pracuje i który mnie wciągnął w tę grę wypłacał już nie raz na swojego Paypala.

Któregoś dnia zdziwiło mnie skąd mój współpracownik bierze kasę, bo ciągle zamawiał do pracy jakieś ubrania/gry, więc zapytałem go "Janek, skąd na to kasę masz".

A on półżartem, półserio odpowiedział "granie w gry popłaca". Wtedy mi pokazał tą grę. Prawda jest taka, że nie ma z tego kokosów, ale pokazał mi 11 przelewów w październiku każda po 5-20 euro.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
08.11.2013
18:31
21

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Zawsze możemy zapomnieć o zarobku i cieszyć się grą. Gra na prawdę fajnie się rozwija. Możliwości podbijania innych + wojny pomiędzy krajami + inwestowanie w miasta innych, wszystko sprawia, że gra się ciekawie i może być to przygoda na dłużej. Możliwość zarobienia paru groszy zawsze zwiększa satysfakcję.

Gram tak od ponad 3 tygodni i na razie mi się nie znudziło. Wcześniej bawiłem się w candybox-a i goldminera, jednak dla tej gry zostawiłem inne, wydaje się znacznie ciekawsza.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
08.11.2013
19:37
22

Bezi2598 [ 53 ] - Legend

Też wam gra nie działa?

O już działa. Przez pół godziny nie mogłem się zalogować.

Edit2.Jednak nie działa.

[ 2013-11-08 19:41 ] zmodyfikowane przez autora.
08.11.2013
19:44
23

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Problemy na serwerze. Mnie również nie działa. Powinny być naprawione w ciągu kilku minut :)

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
08.11.2013
19:56
24

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Już wszystko działa jak należy.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
08.11.2013
19:56
25

Bezi2598 [ 53 ] - Legend

Mi też.

09.11.2013
13:43
26

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Widzę, że sporo nawet osób zaczęło grać, dlatego dodam taką drobną uwagę.

Starajcie się przemyśleć każdy swój ruch, można na prawdę ułatwić sobie rozwój grając roztropnie. Jak ktoś potrzebuje jakiejś pomocy, pytać śmiało.

[ 2013-11-09 13:43 ] zmodyfikowane przez autora.
The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
10.11.2013
13:59
27

Majkel Dżordan [ 19 ] - Generał

Nie ogarniam tego miasta. Jak ja mam ulepszyć domki, skoro są ustawione z dala od ratusza i marketu? Jak zbudowałem domek obok ratusza to i tak nie mogłem go ulepszyć, bo między domem a ratuszem ma być droga poziomu 2. WTF?

Mamy oczy z przodu, by móc patrzeć w przyszłość. (...) Mamy oczy z przodu, by widzieć przybliżający się horyzont.
Kamina ༼ ỏ͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉&
10.11.2013
14:46
28

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Spokojnie, pomalutku. Zacznijmy od początku.
Napisałem krótki poradnik w pierwszym poście. Zacznijmy od tego że nie budujemy nic nowego na początku poza marketem na dole (na screenie widać miejsce gdzie powinien być), tylko ulepszamy istniejące budynki. Jeżeli chcemy mieć jakiś budynek (domek, fabrykę) na wyższym poziomie musimy pamiętać, że droga do niego prowadzącą musi być na takim samym lub wyższym poziomie. Prosty przykład:
Mamy wszystko na poziomie pierwszym tzn. domek, fabrykę i drogę. Chcemy ulepszyć domek i fabrykę na poziom 2, więc najpierw drogą do niego prowadzącą z ratusza musi być ulepszona.

Pamiętajmy, że jest to strategia, polegająca na dokładnym planowaniu. Warto na początek poczytać różne poradniki zanim wybierze się swoją optymalną strategię.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
11.11.2013
15:15
29

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Rozpoczęły się wojny pomiędzy krajami. Dlatego sugeruje każdemu z Was o drobne uzbrojenie się, jeśli jesteście w stanie, gdyż jesteśmy łakomym kąskiem dla innych krajów. Mamy dużą populację stosunkowo.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
11.11.2013
15:16
30

Bezi2598 [ 53 ] - Legend

Jak tu wyglądają wojny i w jaki sposób się dozbroić?

11.11.2013
15:30
31

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Wojnę proponuje jeden człowiek np. Rumun zaproponował wojnę przeciwko Polsce, następnie cały naród (Rumunia) może głosować czy popierają tą wojnę czy nie. Jeśli propozycja uzyska 51% głosów (głosowanie trwa 24h) rozpoczyna się wojna trwająca również 24h. Wtedy każdy gracz może się dołączyć do takiej wojny po jednej ze stron.

O dozbrojeniu się warto myśleć jeśli ma się przynajmniej 5 poziom, wiem że część z Was zaczęła dopiero przygodę więc nie osiągnęła tego poziomu, jednak kupując złoto można by było ten proces przyspieszyć (oczywiście nie zachęcam).

Dozbrojenie polega na wyprodukowaniu w koszarach odpowiednich żołnierzy, można również na markecie takowych zakupić.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
11.11.2013
15:36
32

Majkel Dżordan [ 19 ] - Generał

Trochę polepszyłem miasto, dzięki.

Z tą wojną to jakto jest? Co się dzieje z wygranymi i przegranymi?

Mamy oczy z przodu, by móc patrzeć w przyszłość. (...) Mamy oczy z przodu, by widzieć przybliżający się horyzont.
Kamina ༼ ỏ͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉&
11.11.2013
15:57
33

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Wygrani ściągają podatek w wysokości 10% od wszystkich obywateli danego kraju. Pamiętajmy, że każdy kraj ma swój budżet i jest on zarządzany demokratycznie przez wszystkich obywateli. Warto później poczytać na temat polityki w tej grze. Ciekawy aspekt.

Dokładniejsze warunki co się dzieje z wygranymi i przegranymi poznamy dzisiaj wieczorem lub najpóźniej jutro. Jest to "nowowprowadzony" system.

[ 2013-11-11 15:57 ] zmodyfikowane przez autora.
The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
11.11.2013
20:29
34

Haszon [ 36 ] - Generał

Zarobić na takiej grze na pewno nie zarobisz ani grosza, bo one nie sa skonstruowane by rozdawac pieniadze, tylko zarabiac. Wiec zarabia wylacznie wlasciciel, natomiast gracz ma czesto siegac do portfela. Na pewno jest jakis zapis w regulaminie, ktory mowi, ze jesli zechcesz odebrac kase, to mozesz jedynie spadac na drzewo.
Z podobnego schematu korzystalo wydane kilkanascie lat temu Project Entropia, gdzie rowniez mozna wymieniac wirtualna walute na dolary. Z tym, ze tam to faktycznie dzialalo i byly czasy, ze niektorzy zarabiali na tym po kilkaset dolcow, ale tylko dlatego, ze autorzy po prostu necili w ten sposob graczy.

http://technogadzet.pl - ciekawostki i gadżety
11.11.2013
21:02
35

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Wymiana złota jest pomiędzy graczami, więc właściciel nie ma nic do tego.
Z drugiej strony, nikt nie mówił o zarabianiu kokosów, ale zawsze parę groszy może wpaść.

Zresztą, gram w to dla przyjemności bo jak na razie dostarcza mi ta gra sporo rozrywki. Taki trochę "zapełniacz" czasu.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
12.11.2013
20:49
36

Bloodcast [ 40 ] - Pretorianin

Juanhijuan - wyjaśnisz mi pewną kwestię ? Budynki same z siebie produkują surowce, czy trzeba w nich odpalać akcję produkcji, powiedzmy drewna ? I postawić na początku na ulepszanie wszystkich budynków, czy tylko któreś konkretne rozwijać ?

12.11.2013
21:02
37

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Musisz odpalać akcję produkcji. Produkcja większości surowców pochłania w jakimś stopniu inne, więc produkcja z automatu mogłaby być strzałem w stopę dla właściciela miasta. Czasem potrzebujesz jednych surowców czasem innych.
Z doświadczenia powiem Ci, że najlepiej odpalać wszystkie produkcje jak się tylko skończą, surowców ciągle brak.

Najważniejsze surowce na rozbudowę miasta na początek to meat, vegetables, wood, stone. W takiej kolejności bym zaczął rozbudowę.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
16.11.2013
10:33
38

katarzynka13 [ 1 ] - Junior

Witam was serdecznie!
jak rozwijają sie wam miasta? potrzebujecie w czyms pomocy?
piszcie smialo chetnie udziele odpowiedzi na wasze pytania,mam super linie wsparcia i dużo ciekawych rzeczy które pomogą wam rozwinac miasta bez niepotrzebnych ruchow ktore opoznią wydobycie tego cennego surowca na ktorym wszystkim na zalezy, złotka :)

16.11.2013
10:45
39

Bloodcast [ 40 ] - Pretorianin

No ja za bardzo nie wiem w jakich miejscach najpierw postawić komisariat market i inne budynki do rozwoju. Bo chyba są określone najlepsze miejsca na to.

16.11.2013
11:02
40

katarzynka13 [ 1 ] - Junior

Market musi obejmowac wszystkie budynki mieszkalne na dole,najlepiej po srodku,po lewej komisariat po prawej straż,a które macie levele?:)

16.11.2013
11:13
41

RaZoR_247 [ 75 ] - Sky Watcher

Ciekaw jestem jaki macie interes w tym żeby tak pomagać innym rozbudowywać ich miasta co by sobie mogli więcej złotka wydobyć i sprzedać.

[ 2013-11-16 11:13 ] zmodyfikowane przez autora.
16.11.2013
11:17
42

katarzynka13 [ 1 ] - Junior

ja zadnego,to nie sa moje reflinki,ale warto pomagać innym bo ile od siebie dasz tyle do Ciebie wraca i nie koniecznie musi to byc w postaci zlota:)

18.11.2013
09:08
43

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Warto pomagać rodakom, gdyż zapewne w niedługim czasie istotną rzeczą będą wojny pomiędzy krajami i z tego właśnie można czerpać spore zyski. Aby wygrywać wojny musimy się rozwijać. Bez problemowo można znaleźć mapki gdzie najlepiej budować dany budynek.
Dzisiaj w nocy zamieszczę swoją mapkę i jak ktoś będzie chciał się wzorować to zapraszam.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
19.11.2013
19:38
44

tomaszmate [ 1 ] - Junior

Zapraszam do gry, oferuje pełne wsparcie nowym graczom www.goldentowns.com?i=44487

Zapraszam rowniez na powstające forum ktore [link] jest to o tyle istotnie iz polska jest znaczaca siła w grze i najwazniejsze zeby surowce zostaly w naszych rekach

19.11.2013
20:20
45

Bezi2598 [ 53 ] - Legend

Możesz zamieścić tę mapkę, bo nie chcę potem marnować czasu i surki na rozbieranie budynków.

20.11.2013
12:42
46

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Sorki, że tak późno zamieszczam.

Będą to zdjęcia mojego kolegi, gdyż ładnie to rozpisał. Rozbudowuje się dosyć podobnie.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
20.11.2013
12:42
47

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Dół miasta

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
20.11.2013
12:58
48

Bezi2598 [ 53 ] - Legend

Dzięki, przyda się.

20.11.2013
14:39
49

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Postaram się zresztą zamieścić swoje z dokładnym opisem, tylko najpierw muszę parę rzeczy zmienić bo jestem w trakcie rekonstrukcji.
Wydaje mi się, że troszkę udoskonaliłem tą strategię rozmieszczenia.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
20.11.2013
18:13
50

czecho1279 [ 2 ] - Legionista

do uzytkownika tomaszmate wez niespamuj w tym temacie swoim reflinkiem zaloz sobie wlasny temat a niewbijaj sie komus

20.11.2013
22:41
51

Bersiak [ 4 ] - Legionista

Cześć. W goldentowns zaczołem grę dzień temu, chciałbym uzyskać parę porad na temat gry. No wiec patrząc po tych ss co zamiesciles nasuwa mi sie pytanie, a mianowicie czemu market na 2 poziomie? Czy dobra opcja jest zbudowanie domostw naokolo marketu, strazy itp.(we wszystkich kierunkach), a market ulepszyc by mial wiekszy zasieg?

[ 2013-11-20 22:46 ] zmodyfikowane przez autora.
21.11.2013
17:30
52

Belert [ 124 ] - Legend

projekt entropia to byla rzeznia fiansowa.Piekna gra ale potwornie drenujaca kieszenie.Co ja mowie : to jest rzeznia bo gra sie ma dobrze.
Jutro sie zarejestruje.Zobaczymy co to jest.

[ 2013-11-21 17:52 ] zmodyfikowane przez autora.
21.11.2013
17:58
53

Bloodcast [ 40 ] - Pretorianin

Powie mi ktoś jak się da sprawdzić jakąś mapę świata z gry? Raz udało mi się coś takiego włączyć, a teraz nie wiem jak :D

21.11.2013
18:06
54

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Bloodcast ---> żeby włączyć mapę naciskasz "globus z lupą" po prawej stronie będąc w swoim mieście --->

Bersiak -> główną zasadą na początek jest zbudowanie jak najmniejszej nowych budowli a ulepszanie już istniejących.
Market musi być na drugim poziomie będąc w tym miejscu, aby objąć wszystkie domki.

Przeglądając F.A.Q gry można sprawdzić wymagania każdego budynku i dokładnie "nadzoru" jakich innych budynków potrzebuje aby ulepszać na wyższe poziomy.
Najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie obok drugiego marketu, tego na dole mapy wszystkich budynków "nadzorujących" domki mieszkalne.

[ 2013-11-21 18:13 ] zmodyfikowane przez autora.
The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
21.11.2013
19:05
55

Fett [ 136 ] - Avatar

Wygląda spoko, a od dłuższego czasu szukam jakiejś gry przeglądarkowej wiec zainteresuje się tą pozycją :)

Currahee !
Intel Core i7-2600K 3.40GHz, 8gb Ram, GeForce GTX 560ti
21.11.2013
20:42
56

Bloodcast [ 40 ] - Pretorianin

Juanhijuan a możesz mi opisać działanie akcji ? Chodzi o to że jak kupię czyjąś akcję, to ten gold wpływa na jego konto, a ja jakie mam profity z posiadania części jego miasta? Co jakiś czas surowce?

21.11.2013
20:50
57

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Fett -> serdecznie zapraszamy. Gra staje się coraz bardziej popularna.

Bloodcast -> jak kupisz akcje to gold wpływa na "konto gry". Osoba od której kupujesz akcje nie czerpie z tego żadnych profitów, a tylko stratę gdyż co jakiś czas musi wypłacać tzw. dywidendę dla swoich akcjonariuszy. Jak osiągniesz 5 lvl to Twoje miasto trafia na "giełdę" i masz kolejny podatek do zapłaty czyli 10% swoich przychodów dla akcjonariuszy.

Zarabiać na akcjach możesz w sposób dwojaki:
- kupujesz taniej, sprzedajesz drożej. Czyli wiesz, że jakiś gracz będzie ostro grał, więc zaraz po wejściu go na rynek tzn. kiedy zdobędzie 5 lvl kupujesz jego akcje. Po dłuższym czasie pewnie wiele osób je wykupi, więc cena akcji pójdzie w górę i możesz je sprzedać z zyskiem
- kupując akcję jakiegoś miasta możesz liczyć na wypłatę dywidendy w postaci wszystkich surowców jakie dane miasto zbiera. Kupując akcje jakiegoś dobrego miasta w przeciągu dłuższego czasu możesz liczyć, że akcje się same spłacą bo zarobisz na dywidendach.

W obu przypadkach jest ryzyko i zysk dopiero po dłuższym czasie, czyli jak w życiu :)

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
21.11.2013
22:50
58

Bloodcast [ 40 ] - Pretorianin

To jest głupota dla tych którzy tracą swoje akcje. Żadnego zysku z tego nie czerpie miasto, tylko akcjonariusze... No ale ja niedługo będę miał 5 lvl, to trafiam na giełdę :D
A golda jak można zdobyć? Tylko poprzez wydobywanie go w kopalni i sprzedawaniu surowców ? Chodzi mi o to jak wycyganić jakieś goldy na początku gry.

[ 2013-11-21 22:52 ] zmodyfikowane przez autora.
22.11.2013
10:22
59

ironmiaden [ 1 ] - Junior

Siema gram już w tą grę gdzieś od tygodnia ( mam 4 lvl) jednak wczoraj pojawił mi się taki problem że kiedy wydobywam 35 kamienia w 6h dostaję z niewiadomych dla mnie przyczyn tylko 5 kamienia. Zdarzyło mi się to już 2 razy więc straciłem 60 kamienia które dla mnie stanowi dużą ilość

22.11.2013
13:13
60

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Bloodcast --> Sposobów jest kilka na zdobywanie złota. Głównie teraz zarabia się na sprzedaży surowców, ale do tego potrzebny jest 60% hapinness. Ogólnie nie jest łatwo na samym początku mieć golda, za którego kupi się energię lub potrzebne surowce. Gra wymaga cierpliwości i czasu aby coś zaczęło się dziać. Osobiście kupiłem trochę złota od resellerów, aby nie czekać długo na energię i surowce. Gra się przyjemniej, ale inwestycja w moim przypadku była niezbędna bo nie jestem cierpliwym człowiekiem.

ironmiaden -> Sprawdź, czy nie masz pełnego magazynu. Jaki % storage masz ?

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
22.11.2013
15:23
61

ironmiaden [ 1 ] - Junior

Rzeczywiście mam magazyn bliski przepełnienia, a jak mam powiększyć jego pojemność bo nigdzie nie widzę budynku o takiej nazwie jak storage.

22.11.2013
15:40
62

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Warehouse.

Upgradnij ten budynek. Wymaga chyba "influence" straży pożarnej.
Ewentualnie możesz postawić drugi, jednak lepszy upgrade.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
22.11.2013
16:00
63

Bersiak [ 4 ] - Legionista

Tworząc pierwsze konto poprzez ref link, każde nastepne które utworze(nie wchodzac przez refa) będzie musiało odprowadzać podatek w wysokości 10%? Produkujac na nowym acc materaiły w ilośi 10 sztuk dostaje tylko 9.

22.11.2013
16:02
64

Bezi2598 [ 53 ] - Legend

Na 1 poziomie Warehouse ile maksymalnie można surki trzymać?

22.11.2013
16:09
65

Majkel Dżordan [ 19 ] - Generał

Jakaś propozycja rozbudowy?

Chwilowo mam zamiar usunąć policję z góry, bo trochę skiepściłem, tylko problem jest taki, że ratusz mam na drugim poziomie :/

Jeszcze myślę o markecie z lewej i domie tak jak na skrinach podanych wyżej.

Mamy oczy z przodu, by móc patrzeć w przyszłość. (...) Mamy oczy z przodu, by widzieć przybliżający się horyzont.
Kamina ༼ ỏ͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉&
22.11.2013
16:20
66

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Bersiak - zawsze odprowadzasz podatek dla referrala swojego. Jeśli zarejestrujesz się przez normalny link bez refa to stajesz się automatycznie referralem admina i odprowadzasz jemu podatek. Możesz również zostać sprzedany komuś innemu, więc zawsze rejestrujesz się z "poleconego linku".
Multiaccount jest zabroniony, więc radzę uważać.
Płacisz w sumie 3 różne podatki:
- rozpoczynając grę płacisz 10% podatku od zdobytych surowców do budżetu swojego kraju (potem wykorzystywany jest w wojnach etc)
- osiągając 3 lvl zaczynasz płacić dodatkowe 10% podatku swojemu referralowi
- osiągając 5 lvl Twoje miasto trafia na giełdę, więc płacisz też 10% swoim akcjonariuszom

Bez- -> 600 surowców, z każdym poziomie rośnie o dodatkowe 600.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
22.11.2013
16:24
67

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Majkel --> nie wygląda to źle, więc jakiś pomysł masz na rozwój.

Co ja mogę doradzić to najważniejsze w tej grze na początek jest populacja i happiness, więc ja upgradowałbym cały czas domki mieszkalne i produkował bez przerwy nowych pracowników. Problem polega na tym, że ja mam trochę złota, więc nie martwie się o surowce bo mogę je kupić za gold-a.
Jeśli nie zamierzasz inwestować nic to radzę jakoś zbilansować upgrade domków i fabryk, to jest na początek najważniejsze.
Główny kierunek rozwoju można wyczytać z 1 posta lub ze screenów, ale na pewnym etapie trzeba dopracować strategię najlepszą dla siebie. Wszystko zależy od tego czy inwestujesz, czy masz cierpliwość i wszystko rośnie pomału itp.

Ja nie jestem człowiekiem cierpliwym, dlatego mam gold-a i nim staram się roztropnie dysponować.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
22.11.2013
16:27
68

Bersiak [ 4 ] - Legionista

dzięki za info, oswieciłeś mnie

23.11.2013
15:56
69

ironmiaden [ 1 ] - Junior

Jak zbudowałem straż pożarną to mogę ją zniszczyć bez rekrutowania strażaków w szkole, a jeżeli tak to jak?

23.11.2013
16:53
70

Bersiak [ 4 ] - Legionista

Mając skrzyżowanie mogę postawić po jego obu stronach budynki, czy muszę je zniszczyć?

23.11.2013
16:56
71

Bloodcast [ 40 ] - Pretorianin

No to i ja zadam pytanie. Czy jest z góry jakoś ustalone, które zasoby na które najlepiej wymieniać? Np warzywa na glinę ? Bo tak rozkminiam co za co najlepiej wymieniać.

23.11.2013
17:54
72

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

ironmiaden -> żeby zniszczyć dany budynek musisz mieć kogoś zatrudnionego, w tym przypadku musi to być strażak. Takiego strażaka możesz wytrenować w szkole z unskilled worker-a lub ewentualnie kupić w markecie.

Bersiak -> nie wiem czy dokładnie rozumiem co chcesz zrobić, ale budynki możesz postawić po obu stronach skrzyżowania, jeśli nie próbujesz postawić ich na drodze. Pamiętaj, że wszystko możesz potem zniszczyć, jak coś źle rozplanowałeś, jeśli nie są to pierwotne budynki i drogi, gdyż ich rozwalić nie można.

Bloodcast -> rynek się zmienia codziennie, więc zawsze to wygląda inaczej. Jednak istnieje pewna tendencja tzn. warzywa zwykle są najtańsze a mięso najdroższe. Wszystko musisz na bieżąco analizować, na co aktualnie jest popyt na rynku.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
23.11.2013
18:30
73

Bersiak [ 4 ] - Legionista

Właśnie chodziło mi o zniszczenie 1sqm drogi pierwotnej, żeby na jego miejsce postawić budynek. Teraz właśnie spojrzałem na opis.

23.11.2013
18:48
74

Bersiak [ 4 ] - Legionista

Bloodcast- Ja osobiście przedewszystkim stawiam na ulepszenie fabryk kamienia, miesa i drewna, a reszte wymieniam w markecie tak przynajmniej wychodzi na plus. Nie marnuje surowców na ich ulepszanie i energii.

23.11.2013
19:31
75

le'maadr [ 33 ] - tak bardzo zajebisty

nie ogarniam, włączyłem jakieś ulepszenie budynków i dróg po czym wywaliło mi jakieś kosmiczne czasy typu 5 godzin, mam zero pracowników, zero złota, to jedyną możliwością moją jest czekanie 5 godzin? przecież to bezsens, co to za granie gdzie 99% czasu spędza się na czekaniu

i dlaczego nie mogę zabrać pracowników z niektórych budynków?

[ 2013-11-23 19:33 ] zmodyfikowane przez autora.
Ja > ty
23.11.2013
19:50
76

Bezi2598 [ 53 ] - Legend

Nie czekasz 5 godzin, tylko robisz coś innego i za 5 godzin wracasz do gry.

To gra przeglądarkowa. Mój brat gra w pewną grę (jest liderem 1 sojuszu na świecie), w której w zaawansowanym etapie gry budynek się 3 miesiące buduje.

23.11.2013
19:53
77

le'maadr [ 33 ] - tak bardzo zajebisty

no fajnie, ale to wychodzi 5 kliknięć -> kilka godzin czekania, liczyłem na coś trochę bardziej angażującego

Ja > ty
23.11.2013
20:13
78

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

le'maadr -> takie są początki. Po miesiącu jak rozwiniesz miasto będziesz miał dużo więcej roboty, wszystko wymaga czasu.

Zawsze można przyspieszyć budowę, tylko potrzeba golda :)

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
23.11.2013
20:28
79

Bezi2598 [ 53 ] - Legend

Początkowa faza zawsze jest nudna w takich grach. Potem dochodzi handel, wojny, polityka.

23.11.2013
20:36
80

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Dokładnie, cierpliwości trzeba w tego typu grach. Niektórym brak to się inwestuje prawdziwe pieniądze.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
23.11.2013
23:13
81

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Takie drobne ogłoszenie:

jakby ktoś potrzebował warzyw to właśnie ogłosiłem swoją sprzedaż na markecie. Nick: Juanhijuan, państwo: Niemcy.

Dzięki za wybranie mojej aukcji jak coś :)

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
24.11.2013
12:18
82

Bloodcast [ 40 ] - Pretorianin

Dzisiaj osiągnąłem 5 lvl, więc moje akcje trafiły na giełdę. Na razie są tanie więc inwestujcie żeby wszystko zostało w rodzinie. Zamierzam sporo grać tak więc będzie z tego zysk :) Nick Bloodcast69

24.11.2013
12:41
83

Bezi2598 [ 53 ] - Legend

U mnie to samo.

Nick: Bezi2598

[ 2013-11-24 12:41 ] zmodyfikowane przez autora.
24.11.2013
20:04
84

Bersiak [ 4 ] - Legionista

Widziałem ss pewnego użytkownika, który miał 2 kopalnie złota naokoło otoczone innymi kopalniami tego surowca tzn. nie miały one dostępu do drogi. Jak to ma się do renowacji/ulepszania/rozbiórki?

26.11.2013
13:32
85

Bersiak [ 4 ] - Legionista

Jeszcze mam takie pytanie, czy w szkole na poziomie 1 mogę szkolić unskill workera na strażaka, policjanta itp czy muszę mieć dany poziom szkoły.

26.11.2013
14:12
86

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Wystarczy 1 poziom na szkolenie strażaka i policjanta. :)

Jeśli chodzi o pierwsze pytanie do nie rozumiem o co dokładnie chodzi. Jeśli mógłbyś zaprezentować ten screen i zaznaczyć o co dokładnie chodzi.

[ 2013-11-26 14:12 ] zmodyfikowane przez autora.
The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
26.11.2013
15:36
87

Bersiak [ 4 ] - Legionista

O to mi chodzilo z tymi kopalniami

27.11.2013
23:38
88

le'maadr [ 33 ] - tak bardzo zajebisty

właśnie widziałem jak jakiś rumun wypłacił sobie 500 eurusów, skubany, turcy ten ostro ostatnio przycisnęli, a polaków jakoś nie widuję na gold liście,

pytanko, czy szkoła musi być w zasięgu city hall, żeby działać? bo dojebałem do pieca z ustawieniem paru budynków i nie mam gdzie wcisnąć szkoły, a na wycinanie lasów i oczyszczanie dróg mnie póki co nie stać bo ledwo ciułam na modernizowanie budynków

[ 2013-11-27 23:39 ] zmodyfikowane przez autora.
Ja > ty
28.11.2013
00:05
89

Majkel Dżordan [ 19 ] - Generał

[88] Szkoła może być gdziekolwiek (przynajmniej na pierwszym levelu, dalej nie wiem).

Mamy oczy z przodu, by móc patrzeć w przyszłość. (...) Mamy oczy z przodu, by widzieć przybliżający się horyzont.
Kamina ༼ ỏ͖͈̞̩͎̻̫̫̜͉&
28.11.2013
00:20
90

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Może się przydać ->

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
30.11.2013
18:51
91

le'maadr [ 33 ] - tak bardzo zajebisty

coś tam ciułam, chociaż wolno to idzie,

a tak swoją drogą to jakie są korzyści gdy ktoś zarejestruje się z mojego reflinka?

Ja > ty
30.11.2013
18:56
92

panda_94 [ 0 ] - Pretorianin

Ja powiem o zarabianiu kasy z gier 2 najlepszym po byciu pro gamerem jest bycie farmerem w popularnych mmo i sprzedawanie golda itp

30.11.2013
20:20
93

master53 [ 98 ] - Legend

@Juanhijuan [90]

Skąd bierzesz te tabelki?

"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć." - Albert Einstein
30.11.2013
20:28
94

Bezi2598 [ 53 ] - Legend

To samo chyba jest jak nacelujesz na znak zapytania jak wejdziesz w jakiś budynek. Tyle, że jak nie masz tego budynku to tego nie zobaczysz. Ja po raz pierwszy zarobiłem trochę golda i na razie go chyba zainwestuję. Tylko w co?

Juanhijuan mógłbyś coś poradzić?

30.11.2013
20:41
95

beowulf117 [ 43 ] - Dragonslayer

Zagram, tak z sentymentu do plemion.

Na wojnie-zwycięstwo,w pokoju-czuwanie, w śmierci-ofiara
30.11.2013
20:44
96

Bezi2598 [ 53 ] - Legend

O, ja też katowałem w plemiona i to ile. Jeszcze na s8 i s12 się grało.

01.12.2013
14:07
97

Bezi2598 [ 53 ] - Legend

Upne i przy okazji ponarzekam jaka ta gra jest zabugowana.

Jak mi się zbuduję budynek to cały czas mam napisane closing i muszę czekać nie wiadomo ile. Jest gdzieś możliwość stałego wyłączenia tych denerwujących dźwięków? Nie mogę zburzyć budynku dopóki nie będę miał tam pracownika co jest bardzo uciążliwe, bo na początku niepotrzebnie zbudowałem restaurację i nie mogę jej teraz zburzyć. I kilka innych irytujących rzeczy które mi nie przychodzą do głowy.

Ponawiam pytanie z 94.

01.12.2013
15:50
98

Bersiak [ 4 ] - Legionista

Bezi2598- Jeśli jesteś zalogowana to tak się dzieje. Musisz tylko odświeżyć strone i gotowe.

02.12.2013
17:39
99

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Sorki za brak odzewu, ale na weekend byłem poza mieszkaniem.

Jeśli chodzi o tabelki wszystko znajdziecie w F.A.Q gry.

Gdzie go znaleźć:

zakłądka Inventory --> po lewej stronie klikamy ikonkę z książką --> i wciskamy Building Types

[ 2013-12-02 17:48 ] zmodyfikowane przez autora.
The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
02.12.2013
17:48
100

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye


a tak swoją drogą to jakie są korzyści gdy ktoś zarejestruje się z mojego reflinka?

Każdy gracz jak osiągnie 3 level zaczyna płacić podatek 10% dla swojego referrala, jeśli wybierzesz kogoś ref-linka to ta osoba dostaje te 10%, jeśli zarejestrujesz się bez ref-linka to płacisz adminowi gry (admin najczęściej sprzedaje referrali innym graczom).

To samo chyba jest jak nacelujesz na znak zapytania jak wejdziesz w jakiś budynek. Tyle, że jak nie masz tego budynku to tego nie zobaczysz. Ja po raz pierwszy zarobiłem trochę golda i na razie go chyba zainwestuję. Tylko w co?

Dwukrotnie doładowywałem swoje konto w tej grze. Na początku gry inwestowałem kasę w surowce których mi brakowało, tzn. olałem rozwój fabryk a skupiłem się na intensywnym ulepszaniu domków i produkcji nowych unskilled workerów w City Hall.
Kupowałem też wykwalifikowanych pracowników w markecie, żeby nie tracić unskilled workerów na to aby był strażakiem/policjantem/kucharzem/księdzem itp. Wszystkich kupiłem w markecie. Najlepiej kupować koło godziny 10-11 rano, wtedy ceny są najniższe mi się wydaje.
Następnie kupiłem trochę wojska, żeby pójść na kilka wojen. Niestety wojny są zbugowane, więc strata pieniędzy jak na razie. Na szczęście dużo nie wydałem.
Teraz aktualnie inwestuje w town shares graczy którzy mają potencjał tzn. szybko się rozwijają i sporo inwestują realnej kasy.

Nigdy nie przyspieszałem żadnego procesu za golda bo jest to nieopłacalne. Stanowczo odradzam.
Jeśli jesteś na początkowym rozwoju to polecam inwestować w surowce i workerów. Ulepszamy domki, budujemy budynki administracyjne itp. Potem zajmiemy się fabrykami.

Trochę bugów istnieje, ale widzę po forum, że szybko nad nimi pracują, więc nie ma co się załamywać. Czasem wystarczy odświeżyć stronę, w innym wypadku trzeba pisać na forum o poprawienie bugów.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
15.12.2013
06:12
101

razor3030 [ 1 ] - Junior

Dlaczego warto zagrać w grę GoldenTowns
Jest to gra w której można wymieniać złoto na realną gotówkę
Możesz zostać właścicielem firmy, politykiem lub żołnierzem i twórcą
Odnajdziesz 17 rodzajów firm od restauracji po banki i czasopisma
Możesz zarabiać na czasopismach, bez względu na tematy jakie w nich poruszysz
Możesz wszystko sprzedać i kupić,
Zaproś przyjaciół i zgarniaj podatki z ich gry i zysków
Rejestracja
www.goldentowns.com?i=79102
Poradnik

Co ważne na początku po dokonani rejestracji dostępny jest do przejścia mały samouczek po wykonaniu go możemy rozpocząć rozbudowę naszego miasta. Po przejściu samouczka możemy rozpocząć już naszą grę ja aktualne gram dwa tygodnie, co ważne nie kupowałem złota wiec mój poradnik jest tym bardziej cenny postaram ci się przybliżyć w jaki sposób skutecznie możesz dokonać rozbudowy swojego miasta
W GoldenTowns nie ma jednego, najlepszego sposobu rozwoju miasta np. wybudowanie budynku policja obok budynku Kapitolu do ci możliwość rekrutowania nowych członków ale nie da ci możliwości np. rozbudowy domków.
Jaki jest nasz cel
1)Naszym celem jest budowa kopalni złota lub pozyskiwanie złota innymi metodami w celu osiągnięcia maksymalizacji zysków. A potem wymienić je na realną gotówkę.
2)Aby wybudować kopalnie złota potrzebujemy odpowiednie ilości surowców.
3) Aby móc wydobywać odpowiednią ilość budynków produkcyjnych musimy mieć odpowiednia liczbę pracowników którzy będą w stanie żyć jak najdłużej. Ponieważ posiadamy ograniczoną możliwość produkcji pracowników na dobę. A co ważniejsze Energii (regeneracja 24 pkt na dobę)

Rozbudowa Miasta
4)Naszą rozbudowę rozpoczynamy od budowy drogi na level2 zaznaczono czarną strzałką Miedzy Kapitolem(0) a tartakiem (1) po wybudowaniu drogi na level 2 możemy rozbudować tartak na level 2
Budowa drogi Kolejność 1 czarna strzałka, 2 czerwona strzałka3, zielona strzałka
8 budynki tymczasowe, dla celów produkcji nowych pracowników ,7 budynki produkcyjne 9 policja level 2.
Rozbudowa budynków produkcyjnych koleino 1 tartak, 2 kamieniołom, 3 farma warzyw,4 farma mięsa, 5 kopalnia gliny, 6 kopalnia żelaza
Równocześnie trzeba rozbudowywać domki w ten sposób zwiększamy żywotność nowych wyprodukowanych pracowników 1 level do góry 2 miejsca dla nowych pracowników

Ważnym elementem jest Energia, której używamy do budowania. Za każdą wykonaną akcję tracimy 1 Energii. Regeneruje się 1 punkt na godzinę ,10 punktów przy każdej zmianie poziomu miasta, lub można ją kupić za złoto. Dlatego bardzo ważne jest aby na początku ulepszać budynki do produkcji: drewna, kamienia, mięsa
level 1 produkcja 24 h koszty energii 16 ,
level 2 produkcja 24h koszty energii 8,
level 3 produkcja 24h koszty energii 4
level 4 produkcja 24h koszty energii 2,
level 5 produkcja 24h koszty energii 1,
Korzystaj z możliwości wymiany surowców na inne w markecie. Na początku będzie Ci brakowało kamienia i drewna, a inne surowce będą dostępne w nadmiarze. Wymienia, aby nie spowalniać swojego rozwoju!

Rejestracja
www.goldentowns.com?i=79102

Życzę udanej zabawy

15.12.2013
06:28
102

Maziomir [ 39 ] - Senator

Możliwość zarobku grając jest taka sama, jak możliwość, że twoja stara sprzeda rozstępy spółce, która buduje czeskie porty dla lotniskowców w Szwajcarii.

15.12.2013
09:27
103

Bloodcast [ 40 ] - Pretorianin

Na którym poziomie szkoły mogę wytrenować księdza ?

15.12.2013
14:14
104

le'maadr [ 33 ] - tak bardzo zajebisty

ktoś wie dlaczego zabiera mi surowce? robię przykładowo 220 sztuk drewna i kamienia, a po zakończeniu produkcji do magazynu wpływa mi 140 parę.

Ja > ty
15.12.2013
14:23
105

Bloodcast [ 40 ] - Pretorianin

le'maadr - Płacisz podatek 10% wytworzonego surowca do skarbu państwa + płacisz osobie referującej Ciebie jakąś część o ile się nie mylę.

15.12.2013
17:43
106

le'maadr [ 33 ] - tak bardzo zajebisty

skarb państwa? to świetnie, czyli teraz będę tracił 80 ze 220 sztuk surowca na jakieś wyższe cele które zupełnie mnie nie dotyczą

chyba kogoś posrało

Ja > ty
16.12.2013
12:22
107

le'maadr [ 33 ] - tak bardzo zajebisty

na wytworzeniu 90 sztuk surowce zabiera mi 50% , nie no beka

daję sobie spokój bo taka gra nie ma sensu

Ja > ty
16.12.2013
19:00
108

yeezz [ 1 ] - Junior

rejestrujac sie z ponizszego linku zapewnie wam wszelaka pomoc ( nawet wojskowa) wiec bedziecie mogli grac spokojnie! www.goldentowns.com?i=52916

22.12.2013
13:48
109

Kaspirek [ 4 ] - Legionista

www.graweb.pl

poradnik i rekomendacja reflink :)
zapraszam !
Wiecej na info@graweb.pl !!

22.12.2013
13:49
110

Soulcatcher [ 178 ] - Fallout 4

no i jak kto już 200 euro wypłacił?

[ 2013-12-22 13:58 ] zmodyfikowane przez autora.
01.01.2014
16:30
111

Mag7111 [ 1 ] - Junior

Chciałam dzisiaj wejść dogry ale nici.Założyłam konto ale gra się nie chce otworzyć pomóżcie:(

02.01.2014
11:21
112

tiwaz [ 2 ] - Junior

Witam chciałem wam przedstawić niesamowitą grę jaką jest Goldentowns. Jak sama nazwa wskazuje gra ma dużo wspólnego ze złotem W grze mamy 6 surowców z których jednym jest złoto. Złoto wydobywamy w kopalni które sprzedajemy później 1 gram to 5 euro przelane na np. Paypala. Jest to więc gra w której możemy zarobić realne pieniądze. Jednym z takich sposobów jest wydobywanie złota poprzez budowę kopalń lub też sprzedaż innych surowców po osiągnięciu 60% happiness.

Jak zacząć: rejestrujemy się www.goldentowns.com/?i=116475

Początki:

Po przejściu samouczka warto zwrócić uwagę na kilka faktów. Aby rozbudować kopalnie lub inny budynek musimy rozbudować połączenie drogowe z ratuszem (Town hall) na poziomie na którym chcemy rozbudować dany budynek a więc jeżeli chcemy rozbudować tartak na poziom 3 musimy mieć polaczenie drogowe na 3cim poziomie. Druga sprawa na która trzeba zwrócić uwagę to współczynnik happinness. Ten współczynnik wpływa na żywotność obywateli. A więc przy poziomie 10 obywatele żyją 10dni. Przy poziomie 19 żyją 11 dni itd. Należy więc jak najszybciej osiągnąć jak najwyższy poziom happiness poprzez rozbudowę domów mieszkalnych aby nie musieć co chwilę wykupywać nowych obywateli. Kolejna sprawa odnosząca się żywotności jest taka że z obywatele pracujące w początkowych budynkach są nieśmiertelni. Także na początku najlepiej rozbudowywać do maximum budynki które SA od początku niż budować nowe. Jeżeli budujemy nowy budynek to tylko taki który jest niezbędny np. market który jest potrzebny do rozbudowy domów na kolejny poziom. Kolejna bardzo ważna sprawa to energia, na początku może się wydawać ze nigdy jej nie zabraknie. Jednak mnogość akcji które robimy zużywa duzo energii, gdyż każda czynność zabiera 1 energii a energia odnawia się w czasie 1 na godzinę. Stad tez kiedy np. wydobywamy jakiś surowiec to najlepiej rozbudować np. tartak gdyż na 3cim poziomie wydobędzie nam więcej surowca i w trochę dłuższym czasie jednak za ta sama cenę 1 energii.
Kolejnym istotnym elementem w grze jest rynek. Na rynku wymieniamy surowce. Warto zawsze zwracac uwage który surowiec najlepiej się sprzedaje. W tym momencie np. najlepiej stoi żelazo za które możemy kupić inne surowce jak np. drewno czy kamień. Najmniej za to oplaca się inwestowac w warzywa (vegetables) które można za smiesznie niska cene kupic na rynku. Tutaj podam realny przykład jaki miał miejsce w grze:
Hipergol bought 100 Vegetables for 13 Iron
a wiec jak widzimy ten gracz kupic 100 warzyw za 13 żelaza.
Z marketu będziemy często korzystali gdyż często się zdarza ze mamy jednego surowca w nadmierze innego z kolei nam brakuje. W takim wypadku idziemy do rynku aby wymięć surowce. Ostatnia ważna uwaga to kopalnia złota, nie budujemy jej na początku rozgrywki, gdyż jest budynek jest drogi i wydobycie złota tez jest drogie. Na początek poświęcamy się rozbudowie dróg, zakładów produkcji i domów.

[ 2014-01-02 11:25 ] zmodyfikowane przez autora.
02.01.2014
11:59
113

Soulcatcher [ 178 ] - Fallout 4

To ja mam pytanie:

Kto to kupuje to złoto?
Czy za każde złoto które wydobędę dostanę pieniądze?

02.01.2014
12:21
114

tiwaz [ 2 ] - Junior

admini gry skupują złoto i sprzedają. W każdym momencie gry jest taka możliwość

[ 2014-01-02 12:22 ] zmodyfikowane przez autora.
08.01.2014
04:03
115

Bersiak [ 4 ] - Legionista

Rozpoczołem ulepszanie kamieniołomu na poziom 4 i po okolo 2 h zmarł mi zatrudniony pracownik, a nie miałem na stanie wolnego parobka, wszyscy byli zatrudnieni i teraz pokazuje mi sie taki komunikat mimo, że na cwile obecna mam 7 wolnych do pracy. Dodam, że nie moge wymienić żadnego pracownika na innego. Co mam z tym fantem zrobić?

[ 2014-01-08 04:05 ] zmodyfikowane przez autora.
08.01.2014
04:12
116

maviozo [ 128 ] - man with a movie camera

Zarobił już ktoś coś w tym?
Jak na razie znalazłem coś takiego:
Dwukrotnie doładowywałem swoje konto w tej grze.

No i paru biedaków, oszołomo-botów, którzy wklejają z zacięciem swoje referale :)

Dziękuję super adminie maviozo za pomoc (...) - Soulcatcher | :D
08.01.2014
12:56
117

Haszon [ 36 ] - Generał

Nikt nie zarobił, bo to nie taki jest tego cel. Zarabiać mają wyłącznie autorzy, zaś gracze mają płacić mamieni wizją dużej gotówki, którą może gdzieś tam w przyszłości zarobią.

http://technogadzet.pl - ciekawostki i gadżety
08.01.2014
14:10
118

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Bersiak -> oficjalne forum sekcja bugów. Powinno być naprawione w ciągu paru godzin.

maviozo -> 2 miesiące gry i przez pierwsze 5-6 tygodni nic, ale kolejne 2 tygodnie przyniosły zysk w postaci ~50 euro.

Haszon -> pewnie, że nie jest łatwo zarobić nie na tym to polega, że wystarczy się zarejestrować trochę poklikać i masz 1000 euro miesięcznie. Mnie sama gra wciągnęła, bo grało się przyjemnie i można było troszkę pomyśleć nad rozwojem swojego miasta. Aktualnie moje miasto przynosi zyski, ale nie jestem jeszcze nastawiony na ciągłe wypłaty, raczej staram się zyski inwestować dalej. Jedyną wypłatę jaką zrobiłem to właśnie 50 euro w celu zwrotu inwestycji. Resztę złota przeznaczam na dalszy rozwój. Oczywiście spodziewałem się większego i łatwiejszego zarobku na początku, ale nie zamierzam płakać. Inwestycja się zwróciła, a poświęcony czas nie był stracony bo dała mi ta gra satysfakcję.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
08.01.2014
15:27
119

Bersiak [ 4 ] - Legionista

Teraz logujac się do gry zastałem fabrykę ukończoną na 5 poziom. Wystarczyło wstawić tylko pracownika.

08.01.2014
20:56
120

maviozo [ 128 ] - man with a movie camera

Juanhijuan - ale dostałeś na konto, czy masz to jako "wirtualna waluta"?

Gratulacje!

Haszon - wiem, jaki jest cel :) pytanie było raczej retoryczne.

Dziękuję super adminie maviozo za pomoc (...) - Soulcatcher | :D
08.01.2014
23:12
121

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Na koncie Paypal mam. Zresztą teraz istnieje możliwość sprzedaży gold-a również innym graczom, nie tylko oficjalnym resellerom więc można zarobić nawet więcej.

The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
28.01.2014
19:04
122

dahid84 [ 1 ] - Junior

Hej, czy mozesz mi podesłać poradnik ? zarejestrowałem sie z twojego ref linku....
walo-1983@wp.pl

22.03.2014
14:29
123

danielos2422 [ 1 ] - Junior

niedługo będę miał 3 lvl wiec będe dostępny na aukcji mój nick to danielos2422

21.06.2014
13:15
124

azazzyl [ 1 ] - Junior

Chciałbym przedstawić Wam kolejną grę zarobkową GoldenChase, w której zdobyte złoto wymieniamy na dolary. Golden Chase

Gra zarejestrowana w Panamie, na chwilę obecną 303 dni online.

Wypłacone pieniądze: 213,120$
W rezerwie gry: 606,500$

Gra jest bardzo prosta, przypomina to nieco platformę zarobkową typu hyip.
W grze wynajmujemy tzw. "karłów" (naszych pracownikow), którzy wydobywają dla nas kryształy oraz Payment Points.

Mamy kilka rodzajów karłów, których kupujemy za złoto:

Każdy karzeł/pracownik jest nieśmiertelny.

Kryształy naliczane są co 10 minut, Payment Points co 24h

W każdej chwili możemy odebrać zgromadzone kryształy, zamienić je w złoto i reinwestować w kolejnych pracowników.

1$ = 3500 gold

100 kryształów = 1 gold

1 Payment Points = 1 $

Za każdą wpłatę otrzymujemy również dodatkowych karłów gratis. Jakie karły otrzymamy za jaką wpłatę, można wyliczyć w zakładce Dwarf Set bonus.

Pierwsza wpłata zostanie powiększona o 55%

Wpłate można dokonać przez:

Instant: Payeer, EgoPay, PerfectMoney, OkPay, Yandex Money
Manualna: PayPal (5min - 24h)

Jeśli chodzi o prowizje z poleconych:

1) w jednej zakładce piszę, że otrzymamy 10% od każdego depozytu na pierwszym poziomie
2) w drugiej zakładce piszę, że otrzymamy dodatkowe Payments Points jeśli polecony dokona depozytu:

1 poziom - 30%
2 poziom - 10%
3 poziom - 5%
również, 5% od sumy depozytu zostaje rozdzielone na wszystkich, którzy byli aktywni przez ostatnie 24h.

Jest również możliwość "rozkręcenia" darmowego konta, bez konieczności inwestowania własnych pieniędzy, jednak aby móc wypłacić jakiekolwiek pieniądze, musimy najpierw wpłacić minimum 1$.

Każdy gracz, raz każdego dnia, może wziąć udział w darmowej loteri - do wygrania jest od 10 do 100 gold.

Ja dziś wylosowałem 47. Po uzbieraniu 100 goldów, możemy kupić pierwszego karła/pracownika, itd.

W grze jest dostępny LiveChat oraz zwykły Czat, shoutbox.

Na czacie można przeczytać wiadomości wstecz, admin dostępny codziennie, użytkownicy piszą, że gra jest wypłacalna.

Po zalogowaniu się, przed dokonaniem depozytu, zalecam zajrzeć w zakładke: DWARF SET Bonus, gdzie można sprawdzić jakich pracowników otrzymamy po dokonaniu depozytu.

Ja wystartowałem z kwotą 10$, po przeliczeniu(bez bonusu 55% od pierwszego depozytu) będę mógł wyprodukować dziennie około 40,000 kryształów = 400 gold dziennie. Po otrzymaniu bonusu 55%, zakupie kolejnych pracowniów, co przyśpieszy wydobycie i zwrot z inwestycji.

Krótkie podsumowanie:
Według mnie platforma wygląda ciekawie, jak również sam pomysł co skłoniło mnie do inwestycji, w internecie niestety mało informacji na ten temat, w okienku "news" cały czas aktualne wiadomości, admin dostępny codziennie, wygląda na to, że platforma nieźle się rozwija. Zresztą przekonajcie się sami! Czekam na opinie.
Zapraszam do rejestracji.

Wzorowy kontakt z supportem.
Dokonując wpłaty 10$ otrzymałem karłów/pracowników, którzy będą generować dla mnie prawie 1$ każdego dnia.

Przez pierwsze tygodnie będę reinwestował zarobione złoto, aby zwiększyć generowany dzienny dochód.

Link polecający: [link] duzo bonosow podczas rej

Zapraszam do gry, oraz służę pomocą!

04.12.2014
17:34
125

trollo86 [ 3 ] - Junior

04.12.2014
17:36
126

trollo86 [ 3 ] - Junior

My Lands to darmowa strategia online w trybie czasu rzeczywistego zbudowana na konfrontacji mrocznych a jasnych sił w świecie fantasy. Podstawa gry to kooperacja graczy, wspólny rozwój gospodarki, organizacja klanów i zawieranie sojuszów, stwarzanie strategii. Gracz wybiera jedną ze czterech ras i prowadzi ją ku zwycięstwu w walce o władzę w świecie. Tutaj możesz nie tylko grać, lecz również zarabiać pieniądze!
PROSZE O REJESTRACJE Z MOJEGO REFLINKU I SPRUBOWANIU SWOICH SIŁ W GRZE!!!
http://skroc.pl/mylands
mój nick w grze to trollo19 odezwijcie sie po rejestracji pomoge w grze

18.01.2015
00:00
127

gamecat [ 2 ] - Legionista

To ja teraz spytam z innej strony - w jaki sposób zarabiają twórcy gry, skoro mogą sobie pozwolić na rozdawanie realnej kasy ? Czy są w tej grze mikropłatności, albo masa reklam ? Ktoś przecież musi dać jakiś wkład finansowy, by inni gracze mogli zarabiać...

17.02.2015
10:46
128

temp2 [ 98 ] - ARET

Juanhijuan Grasz jeszcze w ta gre? Ile udalo ci sie zarobic po roku czasu?

W ogole ktos z forum gra jeszcze w ta gre?

[ 2015-02-17 11:23 ] zmodyfikowane przez autora.
<:T:h:i:s::A:r:e:a::I:s::S:e:c:u:r:e:d™:>
17.02.2015
10:56
129

Juanhijuan [ 129 ] - Hawkeye

Już długo nie gram. W sumie pociągnąłem około 5-6 miesięcy. Zarobić się dało niewielkim nakładem czasu, ale w późniejszym czasie zauważyłem, że twórcy gry kompletnie zaprzestali jakiegokolwiek rozwoju tej gry i wiele błędów pozostało. Ze wzrostem popularności wzrosła liczba ludzi oszukujących i ludzi ostro inwestujących własne pieniądze, że granie z tych kilku powodów stało się po pierwsze nieopłacalne, a po drugie nudne...

W sumie przez okres tych 5 miesięcy zarobiłem coś ponad 1500 zł, w tym 1000 zł za granie i konto sprzedałem za 500 zł. Dałoby się więcej wyciągnąć jeśli skupiłbym się tylko na zarobku. Część kasy przetraciłem na konflikty z topowymi playerami. Jak pamiętam na koniec byłem gdzieś w pierwszej 20... Konto w sumie tanio sprzedałem bo chciałem jak najszybciej się pozbyć.

Nie wiem jak obecnie wygląda sytuacja bo od 8-9 miesięcy nawet nie zaglądałem.

[ 2015-02-17 10:58 ] zmodyfikowane przez autora.
The true warrior fights not because he hates the people in front of him, he fights because he is loyal to those behind him
21.11.2015
01:35
130

Krexon8 [ 0 ] - Junior

Jeśli nie wiesz jak zacząć grę w Goldentowns proszę odwiedź ten link goldentownsporadnik.pl.tl/

spoiler start

Jeśli nie wiesz jak zacząć grę w Goldentowns proszę odwiedź ten link goldentownsporadnik.pl.tl/

spoiler stop


[ 2015-11-21 01:38 ] zmodyfikowane przez autora.
Forum: GoldenTowns - czyli jednak istnieje możliwość zarobku grając !
Lista WątkówOdpowiedz Λ
a
a
a