Opis przejścia - God of War III - poradnik do gry

Królestwo Hadesa (3)

29 kwietnia 2010Autor solucji: Crash (gry-online.pl) - dotyczy wersji PS3
1 - Królestwo Hadesa (3) - Opis przejścia - God of War III - poradnik do gry
Dalsza droga prowadzi w prawo - Królestwo Hadesa (3) - Opis przejścia - God of War III - poradnik do gry

Dalsza droga prowadzi w prawo. Idąc tamtędy, trafisz do sali, gdzie zaatakowany zostaniesz przez harpie. Na tym etapie zabawy, w chwili gdy główna broń nie jest jeszcze ulepszona, najlepszym sposobem na ich zabijanie jest ciągłe korzystanie z kółka. Chwytając je i rozrywając, najszybciej pozbędziemy się zagrożenia (chwytać można również, czy przede wszystkim, w powietrzu).

Głównym ich atakiem jest "bombardowanie" Cię z powietrza. Aby chronić się przed utratą zdrowia, wykonuj uniki prawą gałką. Może się również tak zdarzyć, że zostaniesz pochwycony przez latającego stwora. Gdy do tego dojdzie, szybko ruszaj lewą gałką, a uwolnisz się z uścisku.

W momencie, gdy główna broń będzie bardziej rozwinięta, najwygodniejszym rozwiązaniem jest podskakiwanie i atakowanie kwadratem z wciśniętym L1. W ten sposób wykonujesz mocne uderzenie, które sięga wielu oponentów jednocześnie.

2 - Królestwo Hadesa (3) - Opis przejścia - God of War III - poradnik do gry
Aby udać się w dalszą drogę, skieruj się w prawą stronę, w kierunku przepaści - Królestwo Hadesa (3) - Opis przejścia - God of War III - poradnik do gry
Abonament dla Ciebie
zaloguj się
52%