Hunting Unlimited 3 [PC]

Hunting Unlimited 3 jest trzecią odsłoną serii pierwszoosobowych gier myśliwskich, autorstwa ekipy deweloperskiej Arush Entertainment. Gracze mają okazję wziąć udział w ponad 50 misjach i zapolować na dzikie zwierzęta w różnych zakątkach świata. Twórcy przygotowali spory arsenał dostępnej broni oraz wyposażenia, a także kilka środków transportu (m.in. konie i quady).

wersja językowa:
angielska

Hunting Unlimited 3 data premiery gry na PC:

24 sierpnia 2004 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

gry podobne do Hunting Unlimited 3:

Deer Hunter 2004
Carnivores: Ice Age
Hunt

Akcji, łowiectwo

Kolejna pozycja z produkowanej przez Arush Entertainment serii niskobudżetowych gier łowieckich. Poprzednie tytuły ukazały się odpowiednio w 2001 i 2003 roku. Warto przy tym dodać, iż gra została nakierowana na młodszego odbiorcę, zabrakło więc realistycznej krwi i innych „mocniejszych” akcentów.

Autorzy trzeciej odsłony „Hunting Unlimited” przygotowali zestaw ponad pięćdziesięciu misji o charakterze myśliwskim, kolejne etapy są oczywiście odblokowywane w miarę postępów w zabawie. Co ciekawe, gracz nie jest ograniczony do poruszania się o własnych nogach, w trakcie rozgrywania niektórych etapów może skorzystać z konia lub profesjonalnego quada. Polowania rozgrywane są na jednej z wielu plansz zlokalizowanych między innymi na terenie największych amerykańskich stanów, Kanady czy też Zambii.

Arsenał dostępnych broni obejmuje około trzydzieści zróżnicowanych modeli. Gracz może korzystać z różnorakich karabinów, łuków, kusz a także wyposażenia dodatkowego, dzięki któremu namierzenie konkretnej zwierzyny jest znacznie prostsze. Lista możliwych do upolowania trofeów jest równie pokaźna i obejmuje między innymi lwa górskiego, niedźwiedzia grizzly, słonia czy też byka. Kolejne gatunki zwierząt są oczywiście odblokowywane w miarę postępów gracza.

Jeszcze przed rozpoczęciem właściwej zabawy można skorzystać z wbudowanej strzelnicy, na przykład w celu poznania możliwości konkretnych modeli broni. Autorzy przygotowali ponadto tryb wolnej rozgrywki, w którym gracz nie jest ograniczony żadnymi wytycznymi. Miłośników tworzenia własnych misji ucieszy natomiast obecność wbudowanego edytora plansz.

Oprawa wizualna gry prezentuje zbliżony poziom do drugiej części. W ramach ciekawostki należy zaznaczyć obecność specjalnej kamery, która podąża za lecącym pociskiem. Na szczególną uwagę zasługują szczegółowo wymodelowane gatunki zwierząt.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Nośnik: 1 CD  
Ocena gry 7.8 / 10 na podstawie 150 ocen czytelników.  

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium III 1 GHz, 256MB RAM, karta grafiki 32MB, 1GB HDD, Windows 98/ME/2K/XP

Dino Storm

Dino Storm

Zagraj za Darmo!

Nova Raider: Evolution

Nova Raider: Evolution

Zagraj za Darmo!

Shadow Warrior 2 Edycja Premium PL - PC - 99,90 zł

kup w sklepie

PC 99,90 zł

One Piece Pirate Warriors 3 Gold Edition - PC - 158,90 zł

kup w sklepie

PC 158,90 zł

DRAGON BALL XENOVERSE 2 Deluxe Edition PL + DLC - PC - 199,80 zł

kup w sklepie

PC 199,80 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
11.10.2006 19:23
adamtm
1
Junior

siemka jest ciekawa ta gra?? Da sie w nia fajnie pobawic?? czekam na odpowiedz

11.08.2007 09:40
odpowiedz
jaryha
7
Legionista

spoko gierka!!!przeszlem calą.podobna do dwojki tylko ze jest wiecej zwierząt.polecam fanom prawdziwego polowania!!!!