Ladykiller in a Bind PC

Reprezentant gatunku visual novel, w którym gracz wciela się w rolę osiemnastoletniej dziewczyny. Protagonistka przebiera się za swego brata bliźniaka, by w jego imieniu wygrać konkurs na najpopularniejszego ucznia. Produkcja ma wyraźnie erotyczny charakter.

Przygodowe, 2D, visual novel, indie, erotyczne.

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Ladykiller in a Bind | PC

10października2016

9stycznia2017

Steam

PC Windows
Okładka Ladykiller in a Bind (PC)
Ladykiller in a Bind

Ladykiller in a Bind jest oryginalną produkcją z gatunku visual novel, stworzoną przez studio Love Conquers All Games. Gra trafiła na platformę PC Windows.

Fabuła

W Ladykiller in a Bind gracz wciela się w rolę Beast, czyli osiemnastoletniej dziewczyny, zmuszonej przez brata bliźniaka do przebrania się za niego i w jego imieniu wzięcia udziału w klasowej wycieczce – celem siedmiodniowej wyprawy jest wyłonienie najpopularniejszego ucznia. By zdobyć jak najwięcej głosów, protagonistka ucieka się do manipulacji, uwodzenia koleżanek i zabaw o podłożu erotycznym.

Skomplikowana i niejednoznaczna fabuła prezentowana jest w formie dialogów, a w trakcie rozgrywki wzbogacana jest o nowe wątki i liczne zwroty akcji. Ponadto, jej przebieg zależy od dokonywanych przez gracza wyborów.

Mechanika

Rozgrywka w Ladykiller in a Bind na platformie PC Windows nie odbiega od schematu, do jakiego przyzwyczaiły graczy inne tytuły z gatunku visual novel. Zabawa opiera się na śledzeniu opowiadanej przy pomocy tekstowej narracji historii oraz na oglądaniu statycznych obrazów, prezentujących nie tylko sytuacje, w której w danym momencie znajduje się bohaterka, lecz także postacie niezależne, z jakimi prowadzi rozmowy.

Kwestie techniczne

Ladykiller in a Bind charakteryzuje się dwuwymiarową, rysunkową oprawą graficzną – narysowane z dbałością o detale postacie nawiązują do stylu anime, a całość została utrzymana w stonowanej kolorystyce.

Pozostałe

Z uwagi na wyraźnie erotyczny charakter, Ladykiller in a Bind jest niedostępna na platformie Steam; zakup możliwy jest natomiast poprzez inne kanały dystrybucji, takie jak Humble Store.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Ladykiller in a Bind

Wymagania wiekowe Ladykiller in a Bind

18+

Do tej gry rekomendujemy

ASUS ROG G752VS

Procesor: Procesor Intel® Core™ i7 6820HK | Procesor Intel® Core™ i7 6700HQ
Pamięć: GB DDR4 2400MHz SDRAM, do 64 GB SDRAM
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1070 z GDDR5, 8GB VRAM
Wyświetlacz: 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED UHD (3840x2160) 100% Adobe, przeciwodblaskowa z G-Sync | 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920x1080) 120Hz 72% NTSC, przeciwodblaskowa z G-Sync | 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920x1080) 45% NTSC, przeciwodblaskowa z G-Sync
Magazyn danych: SSD - 256GB/512GB PCIE Gen3X4 SSD (RAID0)

Sprawdź ceny w:

* Uwaga! specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i sprzedawcy.

Zagraj w najlepsze gry!

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz