Patapon Remastered PS4

Zremasterowana wersja wydanego w 2008 roku na handheldzie PSP Patapon. W produkcji kierujemy armią małych stworków, które walczą z przeciwnikami, odgrywając rozmaite sekwencje muzyczne. Nowa edycja oferuje kilka usprawnień względem oryginału, w tym ulepszoną grafikę.

Strategiczne, 2D, muzyczne, reedycje/remastery/remaki.

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Patapon Remastered | PS4

15czerwca2017

15czerwca2017

PSN

Sony PlayStation 4
Okładka Patapon Remastered (PS4)
Patapon Remastered

Patapon Remastered na PlayStation 4 to zremasterowana wersja gry Patapon z handhelda PSP. Tytuł jest niecodzienną muzyczną strategią, a jego nowa wersja, oprócz ulepszonej grafiki, zapewnia też dodatkowe korzyści płynące z wykorzystania do sterowania pada DualShock 4.

Fabuła

Pataponi to członkowie zagrożonej wyginięciem społeczności, którzy w obliczu niebezpieczeństwa muszą zadbać o swoje przetrwanie. Sympatyczne stworki – zbudowane właściwie z samego oka z małymi rączkami i nóżkami – wyruszają więc w pełną niebezpiecznych przygód wyprawę, aby mieczami, włóczniami i łukami walczyć o to, co im się należy. Oczywiście, od gracza zależy, jak im się powiedzie.

Mechanika

Istotą rozgrywki w Patapon Remastered na PlayStation 4 jest dowodzenie grupką walecznych milusińskich oraz stawianie czoła przeciwnościom losu – czyli głównie mniejszym bądź większym wrogom. Polecenia Pataponom wydajemy, wciskając w rytm muzyki określone sekwencje przycisków pada. W zależności od tego, co się zagra, armia małych wojowników może przemieścić się w przód, przybrać postawę obronną bądź ruszyć do ataku. Nic też nie stoi na przeszkodzie, żeby znacznie zwiększać naszą skuteczność dzięki efektownym combosom. Sukces w grze wymaga niezłego wyczucia rytmu, choć również zdolności podejmowania szybkich decyzji, bowiem zabawa toczy się w zawrotnym tempie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.9 / 10 na podstawie 18 głosów czytelników.

Gry podobne do Patapon Remastered

Wymagania wiekowe Patapon Remastered

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Zapowiedziano remastery PaRappa The Rapper, Patapon oraz LocoRoco
Zapowiedziano remastery PaRappa The Rapper, Patapon oraz LocoRoco

wiadomość3 grudnia 2016

Potwierdziły się plotki z rana - PaRappa the Rapper doczeka się odświeżonej wersji na konsolę PlayStation 4. Dodatkowo to samo spotka dwie gry z handhelda PSP - Patapon oraz LocoRoco.

34 graczy poleca tę grę. Ostatnio:

KiZaczek

Piniek435

Graub

ChrzanTarty

matiwormsomaniak13

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
26.02.2017 13:26
2
ChrzanTarty
4
Legionista
10

Wszystko co wyjdzie w 2017 właśnie przegrało z tym tytułem.

07.03.2017 21:52
odpowiedz
Graub
3
Junior
10

Ło ja nie moge. Ja czekam na to tak samo jak na wakacje