Carmageddon Android

Port słynnej gry wyścigowej z 1997 roku. Wersja na urządzenia mobilne jest nieco usprawnionym wydaniem oryginalnej produkcji. Zabawa polega na braniu udziału w morderczych wyścigach, w których nie tylko trzeba dojechać do mety, najlepiej na pierwszym miejscu, ale także walczyć z innymi kierowcami i rozjeżdżać przechodniów.

Wyścigi, samochodowe.

Carmageddon - screen - 2015-05-25 - 300157Carmageddon - screen - 2015-05-25 - 300156Carmageddon - screen - 2015-05-25 - 300155Carmageddon - screen - 2015-05-25 - 300154Carmageddon - screen - 2015-05-25 - 300153Carmageddon - screen - 2015-05-25 - 300152Carmageddon - screen - 2015-05-25 - 300151

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Carmageddon | AND

10maja2013

10maja2013

Google Play

Android
Okładka Carmageddon (AND)
Carmageddon

Carmageddon na urządzenia mobilne działające pod kontrolą systemu operacyjnego Android to słynna produkcja, która pierwotnie ukazała się w 1997 roku na komputerach PC. Za tytuł odpowiada założone w 1993 roku studio Stainless Games, znane głównie z serii Carmageddon oraz karcianek Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers.

Zabawa w grze polega na rozgrywaniu brutalnych zawodów, w których zasiadamy za kierownicą samochodów przerobionych na mordercze pojazdy. Celem rozgrywki jest nie tylko dojechanie do mety na pierwszym miejscu, ale także walka z innymi zawodnikami. Podczas każdego wyścigu mamy bowiem określoną ilość czasu na dotarcie do celu, a dodatkowe sekundy zdobywamy poprzez potrącanie innych kierowców oraz przejeżdżanie postronnych osób. Rozgrywka odbywa się na rozmaitych trasach, umiejscowionych w jedenastu środowiskach (miasto, pustynia, boisko futbolowe i nie tylko).

Jeżeli chodzi o wachlarz pojazdu, to z biegiem czasu odblokowujemy kolejne z trzydziestu przygotowanych maszyn. Każda z nich posiada unikalną broń, a dodatkowo podczas zmagań trafiamy na rozmaite power-upy, ułatwiające walkę.

Wersja na urządzenia mobilne nie różni się niczym, jeżeli chodzi o same założenia. Tytuł został jednak przystosowany do działania na ekranach dotykowych, w związku z czym mamy różne możliwości sterowania pojazdami, dodano system osiągnięć, rankingi i nie tylko.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Carmageddon

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Oryginalny deweloper Carmageddona zapowiada Carmageddon: Reincarnation

wiadomość1 czerwca 2011

Od kilku dni w sieci sporo mówiło się o możliwości powrotu serii Carmageddon na rynek. Okazuje się, że nie były to plotki bez pokrycia, bo właśnie oficjalnie zapowiedziano Carmageddon: Reincarnation.

Czwarta część Carmageddon niczym telewizyjny show?

wiadomość10 listopada 2004

Cisza panowała w temacie czwartej części Carmageddon od 11 marca bieżącego roku, kiedy przedstawiliśmy Wam ostatnią wiadomość w tej materii. Świeżych i interesujących informacji nt. kolejnej odsłony samochodowej apokalipsy dostarczyła baza danych Urzędu Patentowego Stanów Zjednoczonych, podobnie zresztą jak swego czasu w kontekście cyklu GTA (vide news z 10 stycznia 2004).

Pseudo Interacive pracowało nad nową odsłoną cyklu Carmageddon

wiadomość8 kwietnia 2008

Zamknięcie studia deweloperskiego Pseudo Interactive przeszło bez echa. Producent serii Full Auto nie mógł się pochwalić efektownym dorobkiem, w związku z czym znało go niewielu miłośników elektronicznej rozrywki. Informacja ta zyskuje jednak na znaczeniu w obliczu nowych faktów, ujawnionych serwisowi Next-Gen.biz przez anonimowe źródło.

2K Games wyda Carmageddon IV oraz inne gry SCi

wiadomość11 lutego 2005

Co mają ze sobą wspólnego takie tytuły jak Civilization IV, The Elder Scrolls IV: Oblivion czy Call of Cthulhu? Na pierwszy rzut oka nic, ale to tylko pozory. Wszystkie te programy zostaną opublikowane przez firmę 2K Games, nowy oddział wydawniczy koncernu Take-Two Interactive. Wczoraj do tego atrakcyjnego zestawu dodano kolejne smaczne kąski.

Novadrome - mordercze wyścigi samochodowe twórców Carmageddon
Novadrome - mordercze wyścigi samochodowe twórców Carmageddon

wiadomość25 marca 2004

Studio Stainless Games, fanom gier komputerowych znane dotychczas z wyprodukowania dwóch odsłon legendarnego Carmageddon, zapowiedziało nowy program zrealizowany w podobnym klimacie, zatytułowany Novadrome. Ukaże się on najprawdopodobniej w tym roku, równocześnie na PC, Xbox i PlayStation 2.

Zagraj w najlepsze gry!

4 graczy poleca tę grę. Ostatnio:

BoroXpompA

luc_as

Gorn221

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz