Out There: Ω Edition Android

Out There: Omega Edition

Out There to kosmiczna strategia, w której kierujemy ludzkim astronautą zagubionym w nieznanych rejonach galaktyki. Dysponując tylko jednym statkiem musimy przeżyć wystarczająco długo, aby odnaleźć drogę powrotną do domu.

Strategiczne, science fiction, kosmiczne, elementy RPG.

Out There: Ω Edition - screen - 2013-07-04 - 265330Out There: Ω Edition - screen - 2013-07-04 - 265329Out There: Ω Edition - screen - 2013-07-04 - 265328Out There: Ω Edition - screen - 2013-07-04 - 265327

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Out There: Ω Edition | AND

27lutego2014

Android
Okładka Out There: Ω Edition (AND)
Out There: Ω Edition

Out There to kosmiczna strategia eksploracyjna wzbogacona elementami przygodowymi i RPG. Projekt opracował niezależny zespół Mi-Clos Studio z myślą o urządzeniach mobilnych z systemem Android.

W grze wcielamy się w samotnego astronautę, który zostaje wybudzony z długiego snu kriogenicznego. Szybko odkrywa, że jego statek nie znajduje się w Układzie Słonecznym - z niewiadomych przyczyn dotarł do niezbadanych rejonów kosmosu. Naszym zadaniem jest głównie przetrwanie na obcych terytoriach oraz ostatecznie znalezienie drogi powrotnej do domu. Gra kładzie duży nacisk na fabułę, losy astronauty zostają w tajemniczy sposób splecione z przeznaczeniem prastarych cywilizacji, zaś podczas przygód zostaniemy zmuszeni do podejmowania ciężkich decyzji, które ukształtują dalszy przebieg opowieści. Obecność wysokiej jakości scenariusza jest zasługą twórcy znanego jako FibreTigre, czyli autora szeregu wyśmienitych tekstowych przygodówek.

W Out There większość czasu spędzamy próbując przeżyć w niegościnnych rejonach kosmosu. Posiadany przez nas statek umożliwi nam przetrwanie tylko, jeśli będziemy go regularnie ulepszali i modyfikowali. Sprawia to, że niezbędne jest przeszukiwanie kosmicznej pustki i gromadzenie surowców oraz części. Kluczową rolę odgrywa również odnajdywanie planet z roślinnością, gdyż tylko tam uzupełnimy zapasy tlenu. Świat gry jest bardzo niebezpiecznym miejscem, podczas podróży napotkamy zarówno przyjacielskich lub neutralnych obcych, jak i agresywnych kosmitów. W razie kontaktu z tą ostatnią kategorią nie obędzie się bez bitew kosmicznych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Gry podobne do Out There: Ω Edition

Wymagania wiekowe Out There: Ω Edition

12+

trailer

trailer [1:08]

Pierwszy zwiastun aktualizacji Omega Edition, przeznaczonej do mobilnej gry eksploracyjnej Out There.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz