Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria Out There - seria gier

Out There: Oceans of Time
Out There: Oceans of Time

Strategiczne 2021

Kontynuacja strategii z elementami przygodówki oraz RPG-a od zespołu Mi-Clos Studio. W Out There: Oceans of Time próbujemy powstrzymać byt zagrażający wszystkim żyjącym istotom we wszechświecie, co wymaga pozyskania sprzymierzeńców, ulepszania statku oraz zdobywania surowców.

PCANDiOS

Out There: Chronicles
Out There: Chronicles

Przygodowe 7 lipca 2016

Mobilna przygodówka stworzona przez francuskie studio Mi-Clos. Pod względem fabularnym Out There: Chronicles jest powiązane ze strategią eksploracyjną Out There, choć jest to raczej tytuł poboczny, a nie pełnoprawna kontynuacja. Ponownie przenosimy się do odległej galaktyki, zamieszkanej przez liczne obce rasy, a głównym bohaterem jest samotny ludzki astronauta. Out There: Chronicles rozszerza wiedzę graczy o tym uniwersum, wyjaśniając m.in. kto stworzył tak zwane Arki. W odróżnieniu od poprzednika, Out There: Chronicles jest przygodówką z podgatunku gry paragrafowej. Zabawa polega więc głównie na czytaniu opisów wydarzeń, którym towarzyszą grafiki i animacje, a także wybieraniu między kilkoma różnymi reakcjami na rozgrywające się wydarzenia. Podjęte w ten sposób decyzje kierują fabułę na odmienne tory. Do tego dodano niewielkie elementy RPG i strategii, w ramach których podczas rozgrywki musimy rozwijać statystyki bohatera oraz zarządzać surowcami jego statku. Out There: Chronicles charakteryzuje ładna, rysunkowa grafika 2D.

ANDiOS

Out There: Ω Edition
Out There: Ω Edition

Strategiczne 27 lutego 2014

Out There to kosmiczna strategia, w której kierujemy ludzkim astronautą zagubionym w nieznanych rejonach galaktyki. Dysponując tylko jednym statkiem musimy przeżyć wystarczająco długo, aby odnaleźć drogę powrotną do domu.

PCSwitchANDiOSWP