Stadnina koni [PC]

Produkcja stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów, w której zarówno kompleksowo zarządzamy stadniną koni i opiekujemy się tymi zwierzętami, jak i bierzemy udział w różnorodnych zawodach jeździeckich.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Stadnina koni data premiery gry na PC:

18 listopada 2013 ( światowa data premiery )

18 listopada 2013 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Stadnina koni:

Kocham Konie 2
Barbie Horse Adventures Mystery Ride
Konie i kucyki

Logiczne, ekonomiczne, edukacyjne, dla dzieci, o koniach

Stadnina koni to prosta gra strategiczno-edukacyjna stworzona z myślą o najmłodszych graczach. Tytuł podejmuje tematykę koni i kompleksowego zarządzania wybudowaną stadniną. Za jej produkcję odpowiada niemieckie studio Radon Labs, mające w swoim portfolio również szereg pozycji o podobnej tematyce.

Tytuł pozwala na zajmowanie się końmi w praktycznie każdym istotnym aspekcie ich życia – na przestrzeni całej rozrywki dbamy o ich ustawiczny rozwój, przygotowując odpowiednie plany żywieniowe, dając im możliwość uczestnictwa w różnorodnych zabawach i zwracając uwagę na ich stan zdrowia. Wszystkie te czynności umożliwia nam odpowiednia rozbudowa stadniny, w której umieszczamy wszelkie możliwe pomieszczenia i narzędzia niezbędne do skutecznej pracy z naszymi podopiecznymi. Ulepszeń dokonujemy dzięki funduszom zdobywanym poprzez sprzedaż rumaków i odwiedziny klientów oraz turystów, korzystających z usług ośrodka.

Gra pozwala na obranie rozmaitych dróg rozwoju kariery – oprócz hodowli koni i powiększania swojego ośrodka możemy również stać się gwiazdą turniejów konnych, biorąc udział w szeregu wyścigów i konkurencji sprawdzających wszechstronność wybranego wierzchowca oraz umiejętności w prowadzeniu rumaka. Produkcja zawiera także prosty moduł, w którym wcielamy się w instruktora jazdy konnej i przedstawiamy turystom podstawowe techniki jazdy oraz ćwiczeń.

Gra cechuje się kolorową i estetyczną oprawą wizualną, a zwierzęta są żywo i bogato animowane. Zaletą jest również prosty w obsłudze interfejs, przystosowany dla najmłodszych użytkowników tej produkcji.

Tryb gry: single player   Cena gry w dniu premiery: 14,90 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), Windows XP/Vista/7/8

The Mighty Quest for Epic Loot

The Mighty Quest for Epic Loot

Zagraj za Darmo!

Anno Online

Anno Online

Zagraj za Darmo!

Robin's Island Adventure - PC - 14,90 zł

kup w sklepie

PC 14,90 zł

World of Goo - Dobra Gra - PC - 8,90 zł

promocja

PC 8,90 zł

3SwitcheD - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz