Mass Effect: Andromeda PC

Mass Effect 4

Czwarta odsłona popularnego cyklu gier RPG, nad którą pieczę sprawowało studio BioWare Montreal. Gracze wcielają się w rolę członka międzygalaktycznej ekspedycji, której celem jest zbadanie tytułowej Galaktyki Andromedy. Rozgrywka koncentruje się na eksploracji nowego świata, wchodzeniu w interakcję z zamieszkującymi go istotami, wykonywaniu rozmaitych zadań głównych i pobocznych oraz na walce z napotkanymi przeciwnikami.

RPG, TPP, science fiction, TPS, RPG akcji, Role-playing shooter.

Mass Effect: Andromeda - screen - 2017-01-12 - 336983Mass Effect: Andromeda - screen - 2017-01-05 - 336795Mass Effect: Andromeda - screen - 2017-01-05 - 336794Mass Effect: Andromeda - screen - 2017-01-05 - 336793Mass Effect: Andromeda - screen - 2017-01-05 - 336792Mass Effect: Andromeda - screen - 2017-01-05 - 336791Mass Effect: Andromeda - screen - 2017-01-05 - 336790Mass Effect: Andromeda - screen - 2017-01-05 - 336789Mass Effect: Andromeda - screen - 2017-01-05 - 336788

wersja językowa:
z polskimi napisami

Data premiery gry Mass Effect: Andromeda | PC

21marca201757dni

23marca2017

premiera PL

23marca2017

Origin

PC Windows
Okładka Mass Effect: Andromeda (PC)
Mass Effect: Andromeda

Cykl Mass Effect jest dziełem BioWare – kanadyjskiego zespołu deweloperskiego, któremu zawdzięczamy m.in. Baldur's Gate’a, nieco mniej udane Neverwinter Nights, próbujące dorównać legendzie Wrót Baldura Dragon Age, czy choćby Star Wars: Knights of the Old Republic. Mass Effect z kolei stanowiło swego rodzaju odpowiedź studia na filmową sagę Gwiezdnych wojen – gracze przemierzali Drogę Mleczną, decydując o losach wszystkich istot zamieszkujących galaktykę. Choć przyjęta przez twórców konwencja nie od razu przypadła do gustu miłośnikom gatunku (zarzuty dotyczyły przede wszystkim stawiającego na zręczność systemu walki), z czasem cykl zyskał status kultowego.

Mass Effect: Andromeda z kolei stanowi swego rodzaju „nowy początek” dla serii. Stworzenie gry zostało powierzone zespołowi BioWare Montreal – twórcom wieloosobowego wariantu rozgrywki i rozszerzeń do Mass Effect 3. Produkcja trafiła na wiele platform, jednak edycja opracowana z myślą o komputerach osobistych może pochwalić się najwyższą jakością grafiki i wsparciem dla rozdzielczości 4K. Pod względem zawartości nie odbiega w żaden sposób od wersji wydanych na PlayStation 4 i Xboksa One.

Fabuła

Siłę napędową fabuły Mass Effect: Andromeda stanowi tak zwana „Inicjatywa Andromeda” rozpoczęta w 2176 roku, a więc na siedem lat przed pierwszym kontaktem ze Żniwiarzami. Celem przedsięwzięcia, w które oprócz ludzi zaangażowały się pozostałe rasy zamieszkujące Drogę Mleczną, była budowa Ark – potężnych statków kosmicznych transportujących przedstawicieli poszczególnych gatunków do tytułowej galaktyki Andromedy. Zadaniem, jakie ciąży na ekspedycji, jest nie tylko zbadanie nowego, tajemniczego świata, lecz także podjęcie próby odnalezienia nowego domu oraz szybszego sposobu na podróżowanie pomiędzy galaktykami. Łączność między Arkami zapewnia tak zwany Nexus – gigantyczna, centralna jednostka, funkcjonująca podobnie jak znana fanom serii Cytadela. Poszczególnymi statkami z kolei zarządzają tak zwani Pionierzy – elita spośród oddanych sprawie żołnierzy. W trakcie trwającej sześćset lat podróży członkowie wyprawy przebywali w stanie hibernacji – nie mają zatem pojęcia o wydarzeniach, jakie rozegrały się w Drodze Mlecznej pod ich nieobecność.

Główni bohaterowie Mass Effect: Andromeda to Sarah oraz Scott Ryder – dzieci Aleca Rydera, Pioniera Arki Hyperion, a przy tym legendarnego członka programu N7, który wsławił się uczestnictwem w podróży przez pierwszy odnaleziony przez ludzkość przekaźnik masy – urządzenie umożliwiające podróżowanie do najdalszych zakątków Drogi Mlecznej z prędkością nadświetlną. Wybór protagonisty dokonany przed rozpoczęciem właściwej zabawy rzutuje na niektóre przedstawione w grze wydarzenia, podobnie jak podejmowane przez nas decyzje – w trakcie rozmów z postaciami niezależnymi często przychodzi nam rozstrzygać o tym, jak wybrnąć z trudnych sytuacji. W przeciwieństwie do wcześniejszych części serii, w grze nie zaimplementowano odzwierciedlającego poczynania bohatera podziału na „idealistę” i „renegata”. Zamiast tego dylematy moralne nabrały odcieni szarości.

Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich odsłonach cyklu, fabuła gry, wzbogacana w trakcie zabawy o liczne zwroty akcji, prezentowana jest z odpowiednim rozmachem. Oprócz głównego wątku, gracz ma możliwość wzięcia udziału w rozmaitych wydarzeniach pobocznych – w ten sposób może nie tylko poznać losy rekrutowanych w toku rozgrywki członków drużyny i budować z nimi głębsze relacje, lecz także odkryć historię odwiedzanych planet, a także zapoznać się z nowymi rasami – na czele z tajemniczymi Kettami.

Mechanika

Zgodnie z duchem serii, w Mass Effect: Andromeda akcja prezentowana jest w perspektywie trzecioosobowej (TPP). Rozgrywka wspiera się na kilku filarach, z których najważniejszym jest eksploracja nowej galaktyki. Poszukiwanie tak zwanych „Złotych Światów”, czyli miejsc nadających się do zasiedlenia, gracz uskutecznia na pokładzie statku kosmicznego Tempest, pełniącego podobną rolę co znana z oryginalnej trylogii Normandia. To właśnie tutaj protagonista wchodzi w interakcję z towarzyszami przygody, a także wyznacza cele kolejnych eskapad. Zwiedzanie planet odbywa się zarówno na piechotę, jak i za sterami specjalnego, przystosowanego do funkcjonowania w najcięższych warunkach, kołowego pojazdu – Nomad ND1 jest odpowiednio szybki i zwrotny, a jego dodatkowy atut stanowi dopalacz i podatność na poprawiające jego osiągi modyfikacje.

Podróżowanie na piechotę z kolei uatrakcyjniają plecaki odrzutowe. Jetpacki pozwalają na krótkie szybowanie bądź wykonywanie szybkich, dalekich skoków, przez co przydają się również w trakcie walki z przeciwnikami. Starcia rozgrywane są w czasie rzeczywistym z możliwością uruchomienia aktywnej pauzy i wydawania rozkazów poszczególnym towarzyszom – na dobór taktyki wpływ ma zarówno budowa terenu, jak i możliwość krycia się za osłonami. W potyczkach robimy użytek z broni dystansowej i z różnorodnych wariantów broni białej, a także z ikonicznej dla serii biotyki. W trakcie rozgrywki bohaterowie zdobywają punkty doświadczenia i awansują na kolejne poziomy, jednak w przeciwieństwie do przygód komandora Sheparda, tu zrezygnowano z systemu klasowego – gracz poszczególne zdolności postaci może łączyć i rozwijać w dowolny sposób. Jeśli jednak dana postać jest prowadzona w kierunku specjalizacji w konkretnej dziedzinie, gra automatycznie przydziela jej odpowiedni profil, jednocześnie zapewniając różnorodne bonusy.

Oprócz zadań wątku głównego, w Mass Effect: Andromeda pojawiają się liczne aktywności poboczne. Na pierwszy plan wysuwają się tak zwane „misje lojalnościowe”, poświęcone konkretnym członkom drużyny. Choć nie są one powiązane z osią fabuły, pozwalają poznać przeszłość towarzyszy, a także zwiedzić niedostępne w inny sposób lokacje. Ponadto, gracz może zająć się infiltracją ulokowanych na większości planet, należących do wroga kompleksów, brać udział w starciach z gigantycznymi bossami (wymagającymi zarówno potężnego arsenału, jak i zespołu na odpowiednio wysokim poziomie doświadczenia), poszukiwaniem tak zwanych stref zrzutu, dających dostęp do opcji szybkiej podróży i możliwości przegrupowania oddziału oraz dobrania ekwipunku, a także skanowaniem i analizowaniem obcej technologii oraz napotykanej po drodze fauny i flory – to właśnie dzięki temu bohater poznaje informacje na temat struktury i sposobu funkcjonowania konkretnych obiektów, co w efekcie prowadzi do możliwości opracowania zaawansowanych technologii. Istotną rolę w grze odgrywa bowiem crafting – po zebraniu wystarczającej ilości wymaganych surowców można nie tylko wytwarzać nowe przedmioty i elementy uzbrojenia, lecz także udoskonalać już posiadane.

Tryby gry

Oprócz rozbudowanego trybu fabularnego, w Mass Effect: Andromeda pojawia się stworzony z myślą o czteroosobowej kooperacji tryb multiplayer. Zabawa w tym wariancie rozgrywki koncentruje się na odpieraniu ataków kolejnych fal przeciwników, jednak w porównaniu z Mass Effect 3, nowe możliwości daje wykorzystanie plecaka odrzutowego – dzięki niemu mapy zyskały swoistą „wielopoziomowość”, a sama rozgrywka ma teraz bardziej wertykalny charakter. Bez wpływu na dynamikę starć nie pozostaje również udoskonalona sztuczna inteligencja oponentów, którzy dobierają taktykę adekwatną do sytuacji panującej na polu bitwy, a także przebudowany system używania umiejętności, z których każda ma odrębny pasek ładowania po użyciu.

Ponadto, zaimplementowano tutaj system mikrotransakcji – za realną gotówkę gracze mogą zakupić nowe uzbrojenie, jednak asortyment wirtualnego sklepu ulega cyklicznym zmianom, toteż nie ma możliwości zaopatrzenia się w każdy produkt i zyskania tym samym sztucznej przewagi nad pozostałymi graczami. Warto nadmienić, że oprócz zdobywanych podczas zabawy punktów doświadczenia, odnoszącym sukcesy graczom przyznawane są specjalne punkty prestiżu, otrzymywane w zamian za konkretny styl rozgrywki. Po akumulacji odpowiedniej ich liczby otrzymujemy konkretne premie, w postaci na przykład zwiększonego limitu zdrowia.

Kwestie techniczne

Mass Effect: Andromeda działa w oparciu o opracowaną przez studio DICE technologię Frostbite. Dzięki temu oprawa graficzna tej produkcji prezentuje wysoki poziom wykonania – zarówno otoczenie, jak i modele postaci są bogate w detale, a całości dopełniają zaawansowane efekty specjalne i cząsteczkowe. Zabawie towarzyszy skomponowana na potrzeby gry muzyka – od ambientowych utworów podczas spokojnej eksploracji, po dynamiczne, elektroniczne brzmienia w trakcie starć.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 9.4 / 10 na podstawie 4245 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Mass Effect: Andromeda

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Do tej gry rekomendujemy

ASUS ROG G752VS

Procesor: Procesor Intel® Core™ i7 6820HK | Procesor Intel® Core™ i7 6700HQ
Pamięć: GB DDR4 2400MHz SDRAM, do 64 GB SDRAM
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1070 z GDDR5, 8GB VRAM
Wyświetlacz: 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED UHD (3840x2160) 100% Adobe, przeciwodblaskowa z G-Sync | 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920x1080) 120Hz 72% NTSC, przeciwodblaskowa z G-Sync | 17.3"" (16:9) z podświetleniem LED FHD (1920x1080) 45% NTSC, przeciwodblaskowa z G-Sync
Magazyn danych: SSD - 256GB/512GB PCIE Gen3X4 SSD (RAID0)

Sprawdź ceny w:

* Uwaga! specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i sprzedawcy.

Poza galaktykę - co wiadomo o Mass Effect: Andromeda?

Poza galaktykę - co wiadomo o Mass Effect: Andromeda? [6:56]

Przyszłość w odległej galaktyce. N7 Day dostarczył nam garści nowych informacji na temat najnowszej gry Bioware - Mass Effect: Andromeda. Wzbudziły one nadzieje, ale i obawy. Co wiem o nowej grze w uniwersum Mass Effect? Czy będzie to RPG godny czasów po Wiedźminie 3?

3:03
Inicjatywa Andromeda - Tempest i Nomad

PC | PS4 | XONE

3:0330 grudnia 1899

2:05
zwiastun rozgrywki z CES 2017

PC | PS4 | XONE

2:0530 grudnia 1899

4:52
zwiastun rozgrywki z The Game Awards (PL)

PC | PS4 | XONE

4:5230 grudnia 1899

Wszystko, co wiemy o Mass Effect: Andromeda - tona nowych informacji

Przed premierą 8 listopada 2016, 12:50

W trailerze pojawili się już przedstawiciele niektórych ras znanych z trylogii Mass Effect: ludzie (wymieniam dla zasady), asari (na trailerze widzimy między innymi Peebee, z charakterystycznymi barwami na twarzy), krogranie oraz salarianie. Michael Gamble, producent pracujący nad Andromedą, potwierdził również, że w grze spotkamy turian. Jeśli poszukamy czynników wspólnych, oznacza to, że cztery arki będą zasiedlone przez cztery rasy przewodzące międzygalaktycznej Radzie (po wydarzeniach z pierwszego Mass Effecta do asari, turian oraz salarian dołączyli ludzie). Do tego jest jeszcze Nexus, czyli wielki statek przypominający nieco Cytadelę. Podsumowując, do Andromedy zostanie zabranych wiele ras, ale to cztery z nich będą przewodzić misjom zbadania planet.

Komentarze Czytelników (362)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
09.11.2016 13:04
-1
odpowiedz
WinterSoldier
6
Legionista

Mistrzowska seria, czekam!

12.11.2016 12:56
odpowiedz
kgbeast
5
Legionista
10

Shepard legenda Mass Effect zakończył swoją historię . Dobrze to była świetna trylogia . Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny niepokonany . Teraz dostaniemy nowego bohatera i nową historię . Nie mogę się doczekać jakie niespodzianki czekają w galaktyce andromedy .

16.11.2016 18:29
odpowiedz
EtCaetera
3
Junior
8.5

8.5 wydaje mi się całkiem rozsądnymi oczekiwaniami ;) Nie chcę przesadzać, by się nie zawieść, ale muszę przyznać, że liczę na coś naprawdę dobrego. Na razie wszystkie newsy brzmią dość obiecująco.

post wyedytowany przez EtCaetera 2016-11-16 18:30:00
22.11.2016 14:33
-11
odpowiedz
Lucifer123
3
Chorąży
0.0

Kolejne gówno jak cała seria Mass effect

28.11.2016 21:08
odpowiedz
Rafusv2
13
Chorąży
10

Dostane grę to zniknę na ponad 150h z życia

30.11.2016 19:21
odpowiedz
1 odpowiedź
TSG-PromaG-XRT
12
Chorąży
9.5

Liczę na co najmniej 75 giga porządnej gry biorąc pod uwagę ilość upakowanych renderowanych nikomu niepotrzebnych filmików...i pełny polski dubbing łącznie z czytanymi wszelkimi notatkami i zapiskami z encyklopedii...

02.12.2016 13:12
odpowiedz
STALKER__PL__
2
Legionista

Czekam na to cudo.

02.12.2016 13:27
odpowiedz
damian-n-n
5
Legionista
10

Co to się k..... dzieje z tymi ludzmi. Przez bande idiotów którzy kupują każde gó.... tylko żeby to była wersja extra itp, gra będzie miała w dniu premiery dlc wystarczy wejść na sklep xboxa ( gra przed premierą 290 zł wersja delux 390, wersja super hiper 450, i nie są to jakieś dodatkowe płyty, soundtracki, mapy itp tylko karty z piłkarzami, skórkami i innym badziewiem. Kiedyś robili grę i jestem za to żeby nawet te 2 paki zapłacic i gra była zakończona. Kiedyś nie miałem internetu i nie był mi potrzebny bo nie musiałem tony patchy ściągać. Ludzie z trochę młodszego pokolenia pewnie nie wyobrażają sobie żeby po tygodniu/miesiącu patch do gry nie wyszedł, a za dwa miesiące dodatek, który przeważnie jest wycięciem z gry kilka wątków. Przypuszczam, że będzie to taki fallout 4, ale jest nadzieja więc dam 10.

post wyedytowany przez damian-n-n 2016-12-02 13:31:44
02.12.2016 19:08
odpowiedz
nexet
2
Legionista

Zagrywałem się w pierwszą część Mass Effecta. Pamiętam jakby to było wczoraj. Szanuję BioWare za takie gry jak Jade Empire (jeszcze na XBOX-ie) czy właśnie Mass Effect, ale czuję zapach odgrzewanego kotleta. Niestety.

03.12.2016 09:58
odpowiedz
lukaszgracz
44
Centurion
10

Po prostu nie mogę się doczekać ! Mass Effect 1,2 i 3 był epicką historią i jak dla mnie rewelacyjną grą. Bardzo liczę że ME Andromeda dorówna poprzedniczce . Chociaż z tego co widać po gameplay-ach nie mam się czym martwić.
MEA to dla mnie obowiązkowy "must have"

03.12.2016 16:39
1
odpowiedz
Marcin19PL
22
Konsul
10

A czy napewno gra będzie w marcu ?

04.12.2016 12:42
2
odpowiedz
1 odpowiedź
wafel1584
14
Centurion

Wcale mnie nie zdziwi jak spierdolą tę grę w taki czy inny sposób,prawie zawsze reklamowanie i pierdzielenie na okrągło o grze co ma wyjść,a wychodzi spartolony gniot

05.12.2016 14:10
1
odpowiedz
Drackula
162
Bloody Rider

Gram sobie po raz drugi w DA:I (aby przejsc dodatki) I w sumie wcale tak duzo tego zbieractwa nie doswiadczylem. Jesli zbieractwo w Andromedzie utrzymaja na podobnym poziomie to mysle ze bedzie to dosc dobre rozwiazanie.
Osobiscie nie traktuje tego jako dodatykowa czynnosc w grze, zbieram przy okazji szwedania sie po terenie w innych celach.

05.12.2016 22:13
-2
odpowiedz
MD86
10
Legionista
9.5

Jak dotąd byłam dość sceptyczna ale muszę przyznać, że z czasem jak wychodzą kolejne materiały (niestety nie te na GRY-OnLine) zaczynam coraz bardziej przekonywać się do tej produkcji. Zwłaszcza kwestie dotyczące relacji między postaciami zapowiadają się dla mnie interesująco. Jestem dobrej myśli – jak na razie daję 9,5.

10.12.2016 17:42
2
odpowiedz
fing
20
Legionista
6.0

Jestem na 90% pewien, że zniszczą tę grę systemem eksploracji, dokładnie tak samo jak Inkwizycję. Mass Effect to jedna z najlepszych gier w historii, więc obym się mylił.

12.12.2016 21:16
-8
odpowiedz
martrix
9
Centurion
0.0

pedofile co to zachcialo im sie chlopczykow nie znalezli *klienta*

14.12.2016 15:10
odpowiedz
DavidSoundKings
7
Legionista

Mnie przypomina serie Kotor może być hit na lata jak sie przyłożą ....

22.12.2016 20:26
odpowiedz
3 odpowiedzi
nexet
2
Legionista
9.5

Wymagania minimalne:
64-bitowy Win 7
Intel Core i3 560
GTX 660 Ti/Radeon HD 6850
4 GB RAM-u

Mój komputer (pracowy, bo prywatny w gruntownym remoncie):

64-bitowy Win 10
Intel Core i3-5005U
Intel HD Graphics 5500 (powtarzam, że komputer pracowy)
4 GB RAM-u

Na ilu FPS-ach i na jakich ustawieniach pójdzie (jeśli w ogóle pójdzie)?
Oczekiwania mam bardzo dobre, ale mam nadzieję, że nie zawiodę się na BioWare.

30.12.2016 09:58
odpowiedz
Hstorm
1
Junior

Czekam bardziej niż na własne wesele.

01.01.2017 17:13
-2
odpowiedz
4 odpowiedzi
CyanKeso
0
Junior

"Mass Effect: Andromeda z kolei stanowi swego rodzaju „nowy początek” dla serii." - Jak można nadać nowy początek serii która ma już swój koniec ? ME1->ME2->ME3 koniec historia zamknięta. Wiele osób potępiało zakończenie ME3 ale to właśnie dzięki niemu tak zapamiętaliśmy tą serię, raz słodką a raz gorzką. Powinni nazwę na Space Inquisition : Andromeda. 600 lat przed wydarzeniami tak ? To Gethy i Quarianie są w stanie wojny, Kroganie nienawidzą Salarian i Turian a ludzie i Batarianie się wzajemnie nienawidzą, w jaki sposób potrafili się oni dogadać w sprawie robienia czegokolwiek wspólnie to ja nie wiem. Bronie, pojazdy etc. też powinny być dostosowane do 600 letniej hibernacji. Mac Walter z BioWare powiedział : “Commander Shepard, the way I put it was, a hero (when we met them — him or her) who became a legend ..... For me, the people in Andromeda’s story are people who haven’t yet achieved hero status." Dla obeznanych z trylogią podczas kreacji postaci w ME1 wybieramy: jak zaciągnęła się ona do armii oraz jaka była jej służba. Oczywiście był wybór bohatera ale również był jeżeli mnie pamięć nie myli: jedyny ocalały i bezwzględny. W andromedzie nawet nie mamy tego wyboru, z góry ustalone kim są rodzice etc. Shepard może i był już trochę znany ale wraz z progresem w grze widzieliśmy jak poznaje on/ona coraz więcej. W ME1 zostawaliśmy widmem a nie już nim byliśmy. Na samego ME:Andromedę nie czekam, może tryb mp bo nadal zagrywam się w ME3.

05.01.2017 18:18
odpowiedz
Damianus36
31
Centurion

Tylko szkoda, że nie będzie jej połączonej z bohaterami, którzy zostali i wylądowali na jakiejś planecie

06.01.2017 02:54
1
odpowiedz
1 odpowiedź
Drago800
0
Junior

Tylko dlaczego w nie pełnej wersji językowej polskiej i to za tyle kasy.Już trzecia część mass effecta była z napisami i z takimi błędami i szybko znikającymi napisami że odechciewało się grać.Anglicy ,Niemcy czy Hiszpanie na pewno będą mieli wersje w pełnej wersji językowej i to za taką samą kasę.Wstyd!!!!!!!!

07.01.2017 23:06
-5
odpowiedz
KAPITAN SHEPRD
0
Legionista

Witam......
A zauważyliście na filmikach...pojawienie sie...ŻNIWIARZA??

POLECAM PS4 bo sam gram i stworzyłem społeczność...

MASS EFFECT ANDROMEDA POLSKA

jest jeszcze uśpiona, wiec zapraszam do dyskusji.

pozdrawiam wszystkich graczy

post wyedytowany przez KAPITAN SHEPRD 2017-01-07 23:09:17
12.01.2017 15:41
2
odpowiedz
kyko1916
3
Junior

zapowiada się słabo
fabularnie już nie ma szans na dorównanie trylogii
nieścisłość goni nieścisłość(jak narazie ) np wyposażenie wygląda na sporo nowoczesniejsze ,chociaż by ten statek ,wygląda lepiej niż normandia a przecież normandia miała być cudem techniki
rozgrywka narazie prezentuje sie kiepsko (jak dla mnie) ze względu na plecak odrzutowy ,walka w filmikach sprowadza się do biegania między wrogami i robienia uników z użyciem owego plecaka
spełnia się najgorsze i najprawdopodobniejsze przypuszczenie ,będzie to odgrzewany kotlet dla zrobienia kasy (kiepska fabuła ,gameplay zmieniony na coś co podoba się dzieciakom (latanie ,skakanie ,teleportacje )

14.01.2017 00:04
odpowiedz
1 odpowiedź
Victarion90
2
Legionista
9.5

Wierzę że Bioware poniżej pewnego poziomu na pewno nie zejdzie (czyli co najmniej miejsce w pierwszej trójce na game awards 2017 a jak się przyłożą to 1 miejsce gwarantowane ;)

Ciekaw jestem czy pójdzie na moim skromnym? (już)
Intel Core i3 3.2Ghz
RAM: 2x2GB 1600Mhz (zawsze ten dual channel coś tam daje )
Grafika: GF GTX 460 ( czy to karta wytrzyma?:x)
Windows 10 64bit

16.01.2017 03:03
2
odpowiedz
Kajdorf
46
Konsul

Na Originie preorder jest za 240 zł. Ktoś tu chyba przegina z ceną.

17.01.2017 14:40
3
odpowiedz
premium858481568
0
Junior

^ No dokładnie, 240 zł na PC i to za wersje standardową to totalna porażka, co ciekawe z początku cena wynosiła 199zł, teraz w styczniu podnieśli ją do 240zł..

18.01.2017 02:05
odpowiedz
4 odpowiedzi
DeadSpace12
60
Pretorianin

Koledzy, macie informacje odnośnie dubbingu? Obiło mi się o uszy iż pojawić się ma polski ale nie mam pewności. Polski Shepard w obu zdubbingowanych częściach nie wypadł najlepiej - był irytujący. Choć Vakarian, Liara czy Tali wypadli naprawdę dobrze ( przynajmniej w moim odczuciu) szczególnie Liara miała taki seksowny na swój sposób głos.

21.01.2017 21:31
1
odpowiedz
Franusss
81
Generał

Cena 199 zł............

Czyli co już oficjalnie ceny gier na PC w cenie gier na konsolę ?

Żeby to była chociaż cena z season pasem (który swoją drogą to również skok na kasę) a to kurde golas za taką kasę złodziejstwo............

22.01.2017 18:36
odpowiedz
Dami47
0
Junior

Do ME Andromeda podchodzę z dość dużą ostrożnością.Nie chce wyrażać dogłębnej opini dopóki nie zagram.Do dostępnych materiałów z rozgrywki podchodzę dość sceptycznie.Trzymam kciuki żeby gra nie była kolejnym emulatorem zbierania odpowiedniej ilości(statuetek,kuł zębatych itp) jak to niestety było w inkwizycji.Przyznaje eksploracja jest w RPG niezbędna ,ale co za dużo to nie zdrowo. Podsumówując poczekamy, zobaczymy tyle w temacie.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze