Symulator Farmy: Legendarne Maszyny [PC]

Agrar Simulator: Historical Farming. Agrar Simulator: Historical Farming to wyprodukowany przez studio Actalogic symulator maszyn rolniczych z elementami strategii ekonomicznej. Gracz ma okazję sprawdzić swoje umiejętności obsługi traktorów i innych pojazdów rolniczych z lat 50., 60. oraz 70. ubiegłego wieku. Twórcy zadbali o wierne odwzorowanie maszyn produkowanych m.in. przez firmy John Deere, Lanz Bulldog, Fiat Trattori, a także Massey Ferguson. Alias: Agricultural Simulator: Historical Farming.

wersja językowa:
z polskimi napisami

Symulator Farmy: Legendarne Maszyny data premiery gry na PC:

18 maja 2012 ( światowa data premiery )

20 września 2012 ( data wydania w Polsce )

Symulacje, ekonomiczne, rolnicze, maszyny i urządzenia

Po dwóch współczesnych odsłonach serii Agrar Simulator (Agrar Simulator 2011 i Agrar Simulator 2012), ekipa deweloperska studia Actalogic postanowiła zafundować fanom cyklu wycieczkę w przeszłość – do czasów, gdy maszyny rolnicze pozbawione były skomplikowanych układów elektronicznych, a ich obsługa wymagała zdecydowanie więcej umiejętności i siły.

W Agrar Simulator: Historical Farming gracz może spróbować swoich sił w uprawie rolnej, obsługując maszyny z lat 50., 60. i 70. XX wieku. Twórcy gry postarali się, by historyczne modele traktorów i pojazdów rolniczych produkowanych przez takie firmy jak John Deere, Lanz Bulldog, Fiat Trattori czy Massey Ferguson odwzorowane zostały z dbałością o detale wyglądu oraz ich właściwości pracy.

Agrar Simulator: Historical Farming oferuje możliwość pokierowania dwoma gospodarstwami o odmiennych warunkach klimatycznych (góry i kotlina). Podobnie jak w poprzednich odsłonach serii Agrar Simulator, rozgrywka łączy elementy symulacji oraz strategii ekonomicznej. Poza obsługą maszyn rolniczych gracz musi bowiem zadbać o finanse, planując najbardziej dochodowe uprawy oraz troszcząc się o odpowiedni park maszynowy.

Od strony technicznej Agrar Simulator: Historical Farming bazuje na rozwiązaniach z Agrar Simulator 2012. Na tle konkurencyjnych produktów gra wyróżnia przyzwoitą oprawą wizualną. Twórcy postarali się, by historycznym realiom odpowiadały nie tylko modele maszyn rolniczych, ale także otoczenie, w jakim usytuowane są wirtualne pola upraw.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 DVD   Cena gry w dniu premiery: 49,90 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 2.0 GHz, 1 GB RAM (2 GB - Vista/7), karta graficzna 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 750 MB HDD, Windows XP/Vista/7

komentarze czytelników


Cziczaki  2012-07-24 - 19:05

I to nie jest dodatek? O.o

przezroczysty  2012-08-02 - 19:14

żałosne, nazywają Agrara Symulatorem Farmy... a wiadomo że to nie oryginalny Symulator Farmy. Co boją się że jakby zachowali oryginalną nazwę to już by się tak nie sprzedał? Jawne oszukiwanie ludzi!

xortdan  2012-09-25 - 21:35

https://thegamesiedem.fora.pl/

xortdan  2012-09-25 - 21:37

https://thegamesiedem.fora.pl/

patrycjam  2013-01-14 - 14:26

Po przeczytaniu tego artykułu: http://gamblingxpert.com/maszyny-do-gry-online.html postanowiłam spróbować swoich sił w grach online. Jest super! Nie wierzę, że tyle czasu zmarnowałam, nie korzystając z tego typu rozrywki...