Littlest Pet Shop: Garden [DS]

Gra dla dziewczynek w wieku 6-12 lat, w której zajmujemy się wchodzeniem w interakcje z zabawnie wykonanymi zwierzakami. W wolnych chwilach zdobywamy nowe akcesoria i przystępujemy do prostych mini-gier.

wersja językowa:
angielska

Littlest Pet Shop: Garden data premiery gry na NDS:

14 października 2008 ( światowa data premiery )

14 listopada 2008 ( data wydania w Polsce )

17 października 2008 ( Europejska premiera )

14 października 2008 ( premiera w USA )

gry podobne do Littlest Pet Shop: Garden:

The Sims 2
Animal Crossing: Wild World
MySims

Zręcznościowe, seriale animowane

Littlest Pet Shop to produkcja przygotowana z myślą o dziewczynkach w wieku 6-12 lat, bazująca na popularnych zabawkach sprzedawanych przez koncern Hasbro. Opisywana gra oferuje możliwość wchodzenia w różnorakie interakcje z zabawnie wykonanymi zwierzakami.

Główne zadania gracza to eksploracja okolicy oraz obserwacja życia miliusińskich. Zwierzaki, z którymi można się bawić, pojawiają się w 20 głównych odmianach. Rozgrywka może toczyć się wewnątrz sklepu zoologicznego lub w specjalnie przygotowanych fikcyjnych światach. W omawianej wersji na DS-a dokonuje się wyboru pomiędzy dwoma głównymi światami – placem dla zwierząt oraz ogrodem. Sporą ciekawostką jest opcja wydawania przyjęć dla swoich podopiecznych, na przykład w celu uczczenia rocznicy ich urodzin.

Ważną rolę odgrywa zbieranie ukrytych w różnych miejscach monet. Pozyskane w ten sposób fundusze przeznacza się przede wszystkim na poprawienie wystroju sklepu, wybierając spośród około stu akcesoriów. Ponadto uzyskuje się dostęp do nowych zestawów do zabawy.

Dodatkową atrakcję Littlest Pet Shop stanowią proste mini-gry. Wygrywanie kolejnych zabaw odblokowuje dostęp między innymi do nowych zwierzaków. Mini-gry można podzielić na wyzwania wymagające wykazania się dużą zręcznością oraz zadania zakładające odrobinę pomyślunku.

Oprawę wizualną Littlest Pet Shop dostosowano do upodobań młodszych użytkowników. Na uwagę zasługuje fakt, iż zwierzaki dopasowano wyglądem do stworków znanych z zabawek firmy Hasbro. Wersja na DS-a jakościowo wypada na zdecydowanie niższym poziomie od edycji na Wii. Warto natomiast zwrócić uwagę na obsługę ekranu dotykowego handhelda oraz możliwość jednoczesnej obserwacji otoczenia na dwóch ekranach.

Tryb gry: single player  

Hero Zero

Hero Zero

Zagraj za Darmo!

Dino Storm

Dino Storm

Zagraj za Darmo!

Don King Presents: Prizefighter Boxing - NDS - 115,90 zł

kup w sklepie

NDS 115,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
23.10.2008 17:50
Play_games
24
Pretorianin

Gra wyjdzie w Polskiej Wersji Językowej (Napisy)