Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Mario Strikers Charged Football

Gry piłkarskie: Dziwne i słabe

Brucevsky, 27 czerwca 2016, 17:55

Nie każda gra piłkarska próbuje wiernie oddać realia walki na boisku. Nie każda potrafi też sprawić radość fanom futbolu. Oto szybki przegląd tytułów dziwnych i słabych. Pora odpalić kilka superstrzałów!

Znamy datę premiery gry Metroid Prime 3 oraz innych tytułów na Nintendo Wii

Krystian Smoszna, 22 maja 2007, 06:10

Amerykański oddział koncernu Nintendo ujawnił listę gier dedykowanych konsoli Wii, które w najbliższych miesiącach zadebiutują w Stanach Zjednoczonych. Wśród czternastu wymienionych tytułów, znalazły się dwa najważniejsze: Mario Strikers Charged Football oraz Metroid Prime 3: Corruption.

Kampania reklamowa gry Mario Strikers Charged z udziałem znanych piłkarzy

Major Doktor Upiorna, 18 maja 2007, 15:30

Doszły do nas wieści, że gra Mario Strikers Charged będzie miała niezwykle atrakcyjną reklamę na terenie Wielkiej Brytanii. Otóż w akcję rozpowszechniająca ten tytuł zaangażował się Ian Wright i jego syn Shaun Wright-Phillips. Obaj panowie są niezwykle silnie związani z piłą nożna, która rzecz jasna stanowi główny element nowej gry z popularnym hydraulikiem w roli głównej.

Przedpremierowe wrażenia z gry Mario Strikers Charged

Major Doktor Upiorna, 16 maja 2007, 11:11

Zgodnie z zapowiedzią premiera Mario Strikers Charged na kontynencie europejskim ma nastąpić już 25 maja br. Niemniej jednak brytyjscy redaktorzy serwisu IGN mięli szansę na bliższe zapoznanie się z ową grą na dziesięć dni przed jej oficjalną odsłoną. W związku z tym postanowili podzielić się swoimi wrażeniami z czytelnikami.

Mario Strikers Charged wkrótce w Europie

eLKaeR, 3 kwietnia 2007, 14:32

Od momentu pierwszego publicznego pokazu Mario Strikers Charged podczas targów Games Convention 2006 w temacie tej pozycji panowała umiarkowana cisza. Teraz nareszcie dalekowschodnia korporacja Nintendo postanowiła podzielić się z nami świeżymi informacjami, dotyczącymi tej dość niekonwencjonalnej gry piłkarskiej dla Wii.

Super Mario Strikers: Charged - dodatkowe informacje

Jiker, 23 sierpnia 2006, 16:35

Kilka godzin temu dobiegła końca pierwsza z wielkich konferencji tegorocznego Games Convention – zorganizowana przez Nintendo. Natomiast już teraz dysponujemy dodatkowymi informacjami na temat dwóch nowych, zapowiedzianych właśnie wtedy pozycji: Super Mario Strikers: Charged oraz Battalion Wars 2. Wiadomość, którą czytacie jest poświęcona pierwszej z wymienionych gier.