Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Viking: Battle for Asgard

Gra Viking: Battle for Asgard pojawiła się na komputerach osobistych

sathorn, 18 października 2012, 12:14

Cztery lata po premierze na konsolach, gra Viking: Battle for Asgard zadebiutowała na komputerach osobistych. Czy twórcy spożytkowali ten czas pożytecznie?

Viking: Battle for Asgard wyjdzie na PC - gra akcji twórców Total War

Hed, 11 października 2012, 13:36

W przyszłym tygodniu pojawi się pecetowa wersja Viking: Battle for Asgard, gry akcji stworzonej przez studio Creative Assembly. Produkcja z 2008 roku otrzyma graficzny lifting i trafi na Steama.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (19 września 2008)

Jiker, 19 września 2008, 09:30

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: odwiedzamy portal MyCrysis.com, testujemy nowy sprzęt muzyczny, słuchamy ścieżki dźwiękowej prostu od wikingów, gramy w nowy epizod American McGee’s Grimm, kupujemy zestawy Nintendo DS, ściągamy demo Fracture. Zapraszamy do lektury.

Viking: Battle for Asgard od SEGI oficjalnie

Elrond, 21 sierpnia 2007, 17:38

Kilka dni temu na łamach naszego serwisu zagościła informacja o nowej grze przygotowywanej przez korporację SEGA, Viking: Battle for Asgard. Niestety, jak można zauważyć była ona dość niepełna, ponieważ wiadomość o grze „wydostała” się na światło dzienne (ze sklepu Gamestop) chyba przez przypadek. Na szczęście dzisiaj już oficjalnie możemy napisać o niej nieco więcej.

Sega pokaże grę o wikingach na Games Convention?

Misiek, 16 sierpnia 2007, 18:11

Nie raz mieliśmy już do czynienia z sytuacją, w której sklepy internetowe wyprzedzały oficjalne zapowiedzi wydawców. Jedna z największych sieci sprzedaży – Gamestop – wzbogaciła dzisiaj rano swoją ofertę o grę Viking: Battle of Asgard od Segi.