Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Speedball 2: Tournament

Posłuchaj ścieżki dźwiękowej z gry Speedball 2: Tournament

Krystian Smoszna, 9 stycznia 2008, 08:13

Na miesiąc przed brytyjską premierą gry Speedball 2: Tournament, firma Frogster Interactive Pictures postanowiła opublikować w Internecie utwory muzyczne pochodzące z tego programu.

Speedball 2: Tournament – status „gold”

Vercetti, 12 listopada 2007, 20:05

Jak poinformowała dzisiaj firma Frogster Interactive, działające na jej usługach studio Kylotonn Entertainment ukończyło prace nad futurystyczną, niezwykle brutalną odmianą amerykańskiego futbolu, grą Speedball 2: Tournament. Dedykowana pecetom pozycja ukaże się w sprzedaży już w przyszłym tygodniu.

Gra Speedball 2: Tournament poszerzy ofertę usługi Steam

Krystian Smoszna, 5 listopada 2007, 11:14

Projektowana przez studio Kylotonn Entertainment gra Speedball 2: Tournament zostanie udostępniona za pośrednictwem systemu elektronicznej dystrybucji – poinformował dziś serwis Worthplaying.

Speedball 2 na PC z innym podtytułem

Misiek, 24 października 2007, 14:59

Firmy Frogster Interactive oraz Kylotonn Entertainment, które szykują dla nas nową odsłonę Speedballa na PC ogłosiły dzisiaj, że przyjmie ona inny podtytuł.

Frogster Interactive na targach Games Convention 2007

Vercetti, 7 sierpnia 2007, 16:58

Targi Games Convention to nie tylko okazja do zaprezentowania produktów przez największych wydawców z branży elektronicznej rozrywki, ale także sposobność do tego, by swój dorobek pokazały również mniejsze firmy. Jednym z takich przedsiębiorstw jest właśnie berlińska grupa Frogster Interactive, która zamierza trafić do odbiorców obecnych w Lipsku w dniach 23-26 sierpnia za pośrednictwem czterech r