Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dynasty Warriors DS: Fighter's Battle

Ofensywa Nintendo - najciekawsze wieści z konferencji w Tokio

Jiker, 2 października 2008, 14:05

Tokijska konferencja koncernu Nintendo miała jednego bohatera. Był nim oczywiście nowy model przenośnej konsoli NDS – DSi. W jej trakcie ujawnionych zostało jednak jeszcze kilka ciekawych faktów. Zdecydowana większość z nich dotyczyła bezpośrednio Wii. Poniżej postaramy się Wam przedstawić najważniejsze z nich.

Gra Dynasty Warriors 6 ma już swoją stronę internetową

Krystian Smoszna, 23 lipca 2007, 10:16

Najnowsza odsłona cyklu Dynasty Warriors, która została zapowiedziana w ubiegłym tygodniu, może już pochwalić się oficjalną stroną internetową. Witryna została uruchomiona przez firmę KOEI Co. Ltd. w sobotę.

Zapowiedziano grę Dynasty Warriors 6

Metatron, 18 lipca 2007, 13:41

W trakcie odbywającej się w Tokio imprezy PlayStation Premiere, której nazwa już wielokrotnie przewinęła się przez dzisiejsze newsy, firma Koei zapowiedziała wydanie gry Dynasty Warriors 6 na konsolę PS3.

Crossover Dynasty Warriors i Samurai Warriors zapowiedziany na jesień

Metatron, 21 czerwca 2007, 12:05

Do tej pory miłośnicy wydawanych przez KOEI slasherów lubujący się w historycznych klimatach mogli wybierać pomiędzy dwiema seriami: osadzoną w dawnych Chinach Dynasty Warriors oraz oddającą realia feudalnej Japonii Samurai Warriors. Tym razem wydawca przygotował dla nich prawdziwą niespodziankę, grę Warriors Orochi, będącą crossoverem obu wspomnianych pozycji.

Znamy datę europejskiej premiery gry Dynasty Warriors DS: Fighter's Battle

Major Doktor Upiorna, 15 czerwca 2007, 10:10

Pierwsze informacje o tym, że gra Dynasty Warriors DS: Fighter's Battle zostanie wydana poza granicami Japonii pojawiły się pod koniec kwietnia. Wówczas dysponowaliśmy jedynie wiedzą na temat lipcowej premiery owej pozycji w Stanach Zjednoczonych. Natomiast dzisiaj możemy oficjalnie przekazać Wam, że wymieniony tytuł pojawi się na europejskich półkach sklepowych już 31 sierpnia.

Dynasty Warriors DS: Fighter's Battle zostanie wydane poza granicami Japonii

Jiker, 25 kwietnia 2007, 09:00

Firma Koei poinformowała, że gra Dynasty Warriors DS: Fighter’s Battle zostanie wydana poza granicami Japonii. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych będą mogli nabyć ją w lipcu 2007 roku. Jest to pierwsza odsłona serii Dynasty Warriors, która zawita na konsolę Nintendo DS.