Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dragon Age: Legends

Dragon Age: Legends - od dziś za darmo w trybie offline

Kono, 19 czerwca 2012, 12:05

Firma BioWare poinformowała, że grę Dragon Age: Legends, która dotychczas była tytułem dostępnym na Facebooku i Google+, można od dziś pobrać za darmo i cieszyć się nią w trybie dla jednego gracza.

Dragon Age: Legends w czerwcu zakończy swój żywot

Sarge, 20 maja 2012, 10:45

W czerwcu przeglądarkowa gra Dragon Age: Legends przestanie być dostępna w serwisach Facebook oraz Google+. Firma Electronic Arts udostępni jedynie wersję pozbawioną funkcji sieciowych.

25 milionów użytkowników w grach typu free to play od firmy Electronic Arts

Sarge, 13 stycznia 2012, 12:10

Gry wydawane przez firmę Electronic Arts pod banderą Play4Free cieszą się coraz większą popularnością, zdobywając łącznie 25 milionów zarejestrowanych graczy. Wynik ten miał spory wpływ na ponad miliard dolarów przychodu w zeszłym roku z tytułu cyfrowej dystrybucji.

Spiral Knights, Rift i FrontierVille w walce o nagrody Game Developers Choice Online Awards

Kono, 24 sierpnia 2011, 10:35

Organizatorzy konferencji GDC Online opublikowali w sieci listę tytułów nominowanych do nagród Game Developers Choice Online Awards przyznawanych najlepszym grom sieciowym. Wśród tegorocznych faworytów są Rift, Spiral Knights oraz FrontierVille.

W co pograć za darmo - część 12 (Mytheon, Dragon Age i inne)

Hed, 22 marca 2011, 11:20

Dwunasty przegląd darmowych gier przynosi atrakcje dla miłośników polowań, strategii czasu rzeczywistego, mrocznych światów fantasy, mitologii oraz klasycznych przygodówek. Oprócz tego podsumowujemy najważniejsze informacje z ostatnich tygodni. Dzięki temu dowiesz się, jakich bezpłatnych produkcji można spodziewać się w najbliższych miesiącach.

Facebookowy Dragon Age: Legends oficjalnie wystartował

Hed, 17 marca 2011, 10:12

Wielu z nas przemierza od kilku dni mroczny kontynent w drugiej części Dragon Age, ale to nie jedyny sposób na odwiedzenie świata wykreowanego przez studio BioWare. Właśnie wystartowała facebookowa poboczna odsłona serii, Dragon Age: Legends, dzięki której możemy przeżyć nową przygodę, a nawet odblokować kilka dodatków do sklepowej produkcji.

Wieści ze świata (Killzone 3, Dawn of War II: Retribution, Yakuza 4) 2/02/11

Jiker, 2 lutego 2011, 14:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o beta testach Realm of the Titans, Dragon Age Legends i Dawn of War II: Retribution, nowej odsłonie Super Mario Bros., a także długości głównego trybu fabularnego w Killzone 3. Zapraszamy do lektury.

Jak odblokować unikalne przedmioty w Dragon Age II?

Sarge, 26 stycznia 2011, 10:10

Jak już zapewne wiecie, premierze długo oczekiwanej gry Dragon Age II towarzyszyć będzie facebookowa produkcja o nazwie Dragon Age: Legends. Wygląda na to, że oba tytuły będą ze sobą współpracować, czym twórcy chcą zachęcić graczy do ich sprawdzenia.