Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Mortal Online

Wieści ze świata (Rage, Mortal Online, All The Bravest) 3/12/12

Sarge, 3 grudnia 2012, 15:20

Dziś piszemy m.in. o nowych Trofeach w grze Rage, przejściu na model free to play produkcji MMO Mortal Online, rejestracji domen internetowych z nazwą All The Bravest, a także dużym projekcie zespołu Black Tusk Studios. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Mortal Online w końcu ruszyło

Sarge, 11 czerwca 2010, 10:20

Po kolejnych przesunięciach daty wydania Mortal Online, w końcu gracze spragnieni nowej gry MMO mogą sprawdzić jej pełną wersję. Gra ukazała się 9 czerwca, ale wcale nie zakończyło to prac nad produktem – twórcy obiecują, że cały czas będą wspierać tę markę i w najbliższych miesiącach poprawiać wykryte niedociągnięcia.

Twórcy Mortal Online kończą kolejny etap testów

Olek, 16 maja 2010, 10:56

Niedługo nacieszyli się zabawą w fantastycznym świecie Mortal Online uczestnicy otwartych beta testów. Szwedzkie studio Star Vault poinformowało, że ten etap prac nad grą z gatunku MMO zostanie zakończony w najbliższy poniedziałek. Oficjalny start serwerów zapowiedziano na 9 czerwca. Do tego czasu odbywać się będą zamknięte testy.

Wieści ze świata (Just Cause 2, Silent Hunter 5, Mortal Online) 31/03/10

Jiker, 31 marca 2010, 13:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o nowej łatce dla Silent Hunter 5, opóźnieniu Mortal Online, oficjalnej zapowiedzi Insanely Twisted Shadow Planet, a także pecetowej wersji Burn Zombie, Burn!. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Killzone 3, Kingdom Hearts, Mortal Online) 17/03/10

Jiker, 17 marca 2010, 11:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o premierze Mortal Online, dodatkach do Battlefield Heroes, plotkach o debiucie Killzone 3, nowej odsłonie Monster Hunter Portable na PSP, a także 11 rocznicy EverQuesta. Zapraszamy do lektury.

Rusza otwarta beta Mortal Online

Hed, 1 lutego 2010, 09:32

W dniu dzisiejszym ruszyła otwarta beta produkcji z gatunku MMORPG zatytułowanej Mortal Online. Nie jest to może bardzo znany tytuł, ale warto sprawdzić co szykuje szwedzkie studio Star Vault, korzystające między innymi z technologii Unreal Engine 3. Dodatkowo twórcy przygotowali specjalną ofertę dla osób, które zdecydują się kontynuować zabawę w pełnej wersji gry.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare II, Battlefield 1943, Mortal Online) 20/07/09

Jiker, 20 lipca 2009, 11:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: zwolnienia w Sony Online Entertainment, szczegóły na temat dodatku Fury do WipEout HD, zapowiedź Valkyria Chronicles 2 na PSP, sytuacja z Battlefield 1943 w wersji na PS3 i inne. Zapraszamy do lektury.