Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat TV Superstars

PlayStation Move debiutuje na polskim rynku

Jiker, 15 września 2010, 10:43

Dziś na polskim rynku debiutuje PlayStation Move – nowy kontroler firmy Sony, dedykowany posiadaczom konsoli PlayStation 3, będący konkurencją nie tylko dla Wiimote’a z Wii, ale przede wszystkim Kinecta przeznaczonego dla Xboksa 360. Wraz z nim do sprzedaży trafiają również pierwsze produkcje, których zadaniem jest jak najlepsze zaprezentowanie najważniejszych cech urządzenia.

Kolejne gwiazdy TV Superstars? Olivier Janiak i Anna Mucha!

Hed, 16 sierpnia 2010, 12:34

Znamy dwie ostatnie gwiazdy gry TV Superstars, która zostanie wydana w październiku tego roku na konsoli PlayStation 3. Do rapera Tede, Sashy Strunin, Mateusza Kusznierewicza i Tomasza Jacykowa dołączą: znana aktorka Anna Mucha oraz dziennikarz i prezenter zajmujący się show biznesem Olivier Janiak. W jakie postacie wcieli się charyzmatyczna dwójka?

TV Superstars z występem Tomasza Jacykowa

Hed, 13 sierpnia 2010, 18:30

Trzymajcie się mocno jeśli myśleliście, że występ Sashy Strunin, Tede, czy Mateusza Kusznierewisza w grze TV Superstars to zaskakująca informacja. Polski oddział Sony przedstawił kolejną gwiazdę tej produkcji o celebrytach i świecie szalonych programów telewizyjnych. Jest nią uwielbiany za swoje kontrowersyjne poglądy stylista Tomasz Jacyków.

Tede kolejną gwiazdą TV Superstars

Sarge, 12 sierpnia 2010, 13:35

Polski oddział Sony kontynuuje przedstawianie nazwisk znanych celebrytów, którzy podłożą swoje głosy do nadchodzących pozycji na PlayStation 3. Ostatnio temat zdominowała gra TV Superstars – ogłoszono właśnie trzecią osobistość biorącą udział w projekcie.

Sasha Strunin prezenterką TV Superstars

Taven, 11 sierpnia 2010, 13:06

Poznaliśmy kolejne znane nazwisko, które – w ramach projektu Lokalizacje 2.0 – pojawi się w jednej z w pełni zlokalizowanych gier Sony na PlayStation 3. Będzie to piosenkarka i aktorka Sasha Strunin.

Mateusz Kusznierewicz w TV Superstars

Taven, 10 sierpnia 2010, 13:54

Dopiero wczoraj informowaliśmy, że w Start the Party! na PlayStation 3 w roli prowadzącego wystąpi prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalna polska gwiazda telewizyjnej konferansjerki – Krzysztof Ibisz, a dzisiaj znamy kolejne nazwisko, które pojawi się w ramach projektu Lokalizacje 2.0 rodzimego oddziału firmy Sony. Będzie to żeglarz i medalista olimpijski - Mateusz Kusznierewicz.