Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Grand Ages: Rome

Wieści ze świata (Final Fantasy XIII, BioShock 2, Battlefield: Bad Company 2) 26/1/10

Jiker, 26 stycznia 2010, 14:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: edycja kolekcjonerska FFXIII w Polsce, premiera rozszerzenia do Grand Ages: Rome, środa w Xbox Live Arcade, nowa gra studia PlatinumGames, I Am Alive z trybem multiplayer i inne. Zapraszamy do lektury.

Zapowiedziano rozszerzenie do Grand Ages: Rome

Cairine, 1 grudnia 2009, 09:00

Niemiecki wydawca gier, firma Kalypso Media (odpowiedzialna m.in. za wydanie Ceville, czy też Tropico 3), zapowiedział dodatek do strategii osadzonej w czasach starożytnego Rzymu, Grand Ages: Rome. Rozszerzenie ukaże się w styczniu 2010 i będzie dostępne wyłącznie w wersji cyfrowej.

Premiery gier w Polsce (4-10 maja)

Vercetti, 11 maja 2009, 08:52

Dzisiejsze wydanie Premier gier w Polsce przedstawia się wyjątkowo skromnie, a to z prostej przyczyny – w ubiegłym tygodniu do rodzimych sklepów trafiły zaledwie trzy nowości – strategia Grand Ages: Rome, kontynuacja Kronik Riddicka oraz kieszonkowy quiz z serii Buzz.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (6 marca 2009)

Jiker, 6 marca 2009, 11:59

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: łatka do Empire: Total War, europejski trial Warhammer Online, Brytyjczycy kupują konsole Sony, darmowy weekend Unreal Tournament III, obniżka ceny abonamentu Xbox Live i inne. Zapraszamy do lektury.

W tym tygodniu zagramy w demo Grand Ages: Rome

Elrond, 3 lutego 2009, 09:30

Przedstawiciele firmy wydawniczej Kalypso Media poinformowali, iż demo strategii czasu rzeczywistego, Grand Ages: Rome (dawniej znanej pod tytułem Imperium Romanum 2), powinno ukazać się jeszcze w tym tygodniu. Przed zakupem gry będziemy mieli więc okazję przetestowania jak też udało się jej twórcom przestawić realia Imperium Rzymskiego.

Imperium Romanum dla fanów strategii

Elrond, 24 listopada 2007, 14:16

Firma wydawnicza Kalypso Media (Hollywood Pictures 2, Star Assault) poinformowała o dołączeniu do swojego portfolio strategii Imperium Romanum. Przynajmniej pod takim tytułem gra ukaże się w Niemczech – na rynku brytyjskim zadebiutuje prawdopodobnie jako Imperial Rome. Termin jej wydania ustalono na pierwszy kwartał przyszłego roku.