Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Chronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona

City Interactive kryzysowi się nie kłania

Adrian Werner, 1 czerwca 2010, 08:39

Rodzime City Interactive ma powody do zadowolenia. Firma wygrała ranking dziennika „Puls Biznesu” na najlepszą spółkę I kwartału 2010 roku.

Chronicles of Mystery: The Tree of Life - znamy pierwsze szczegóły

Vercetti, 2 lipca 2009, 15:00

O tym, że trwają prace nad kontynuacją przygodówki Chronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona, dowiedzieliśmy się półoficjalnie już w lutym, a potwierdzenie tego faktu otrzymaliśmy w maju, gdy rodzime City Interactive opublikowało swój plan wydawniczy na najbliższe miesiące.

Plan wydawniczy City Interactive na 2009 rok

Jiker, 18 maja 2009, 16:21

Firma City Interactive, jeden z największych podmiotów działających na polskim rynku elektronicznej rozrywki, podzieliła się z nami szczegółami ze swojego globalnego planu wydawniczego na 2009 rok. Uwzględniła w nim tytuły, które zostaną wydane nie tylko w krajach Starego Kontynentu, ale także w Azji, Australii, Nowej Zelandii, RPA, a także w sporej części w Ameryce Północnej.

Nowe gry z City Interactive na targach E3

fsm, 12 maja 2009, 13:26

Jedna z największych polskich firm działających w branży gier komputerowych ogłosiła dzisiaj, że dołączy do długiej listy wystawców na czerwcowych targach Electronic Entertainment Expo w Los Angeles.

City Interactive pracuje nad Art of Murder 3 i Chronicles of Mystery 2

Maciej Śliwiński, 24 lutego 2009, 10:05

Polski producent i wydawca gier, City Interactive planuje kontynuację dwóch wydanych w ostatnich latach przygodowych tytułów: Art of Murder: Klątwa Lalkarza oraz Chronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona . Taką informację ujawnia prezes firmy, Marek Tymiński, w wywiadzie dla naszego serwisu.

Premiery gier w Polsce (10-16 listopada)

Vercetti, 17 listopada 2008, 08:45

Choć rekordu z pierwszych dni listopada nie udało się pobić, niewiele brakowało, by na rynku znów ukazało się 20 nowych tytułów. Polscy dystrybutorzy dopisali i fani elektronicznej rozrywki znów mogli wybierać spośród szerokiej gamy premierowych produktów. Poniżej prezentujemy pełną listę gier, które pojawiły się w sklepach w terminie 10-16 XI 2008.

Dziś premiera Chronicles of Mystery - Rytuał Skorpiona

Animol, 14 listopada 2008, 14:38

Dzisiaj nastąpiła premiera kolejnej przygodówki CITY interactive – Chronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona. Gra została wydana jednocześnie na świecie oraz w Polsce.

Testament of Faith dla miłośników przygodówek

Elrond, 2 sierpnia 2008, 12:51

Jeśli przypadła Wam do gustu przygodówka Art of Murder: FBI Confidential, stworzona przez rodzimą firmę deweloperską, City Interactive, być może zainteresuje Was wiadomość o kolejnym projekcie tego zespołu. Będzie to klasyczna gra przygodowa z rodzaju point & click, zatytułowana Testament of Faith.