Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Freedom Fighters

Io-Interactive straciło prawa do marki Kane & Lynch

Aquma, 14 listopada 2017, 11:01

W wyniku rozstania ze Square Enix – dotychczasowym wydawcą i właścicielem – studio Io-Interactive straciło prawa do marek Kane & Lynch oraz Mini Ninjas. Twórcy Hitmana zachowali jednak kontrolę nad serią o łysym zabójcy, a także mniej znanym Freedom Fighters.

Eidos pragnie stworzyć kolejny tytuł, osadzony w realiach Freedom Fighters

ComCo, 5 marca 2004, 07:21

Na oficjalnej witrynie Eidos Interactive dostępny jest wywiad (video) z jednym z prezesów korporacji - Mike'm McGarvey'em. W swoich wypowiedziach ujawnia on m.in. wyniki finansowe za ostatnich sześć miesięcy działalności firmy, a także potwierdza wykupienie studia developerskiego IO Interactive (patrz wczorajszy news). Ów materiał jest jednak interesujący z innego względu - otóż padają w nim słowa o chęci wydania kolejnej gry osadzonej w realiach Freedom Fighters!

Poradnik: Freedom Fighters

Redakcja GRYOnline.pl, 5 grudnia 2003, 16:35

Poradnik do taktycznej gry akcji Freedom Fighters, w której zostajemy przywódcą podziemnego ruchu oporu przeciwko sowieckiej inwazji na USA. Poradnik zawiera opis przejścia gry na jeden z możliwych sposobów, a także informacje jak kierować oddziałem, jaką broń mamy do dyspozycji i którą powinniśmy preferować, czy też jak odczytywać symbole na mapie.

Soundtrack Freedom Fighters

ComCo, 21 września 2003, 09:39

Ścieżka dźwiękowa z Hitman 2: Silent Assasin dla wielu osób uchodzi za wręcz genialną. Motywy nagrane przez orkiestrę budapeszteńską z udziałem chóru na długo zapadły w pamięci graczy. Kolejny tytuł zespołu IO Interactive, czyli ciekawa gra akcji/TPP o nazwie Freedom Fighters, może jednak poszczycić się równie doskonałymi brzmieniami. Z tego powodu, w sprzedaży znalazł się już specjalny krążek, zawierający utwory skomponowane na potrzeby tej ostatniej produkcji.

Gra Freedom Fighters posiada już status „gold”

Phoenix, 5 września 2003, 19:17

Korporacja Electronic Arts podała do informacji publicznej dane, iż gra Freedom Fighters uzyskała już status gold i w chwili obecnej trwa proces jej kopiowania w tłoczniach. Światowa premiera rzeczonego tytułu odbędzie się w dniu 25 września na platformach PS2, GC, XBOX oraz PC. Developingiem tej pozycji zajmowała się firma Io Interactive, którą większość z Was zna zapewne dzięki dwóm odsłonom Hitmana. Freedom Fighters jest trzecioosobową grą akcji osadzoną w świecie, gdzie Związek Radziecki wygrał Zimną Wojnę, natomiast Amerykę wyniszcza od wewnątrz konflikt, który coraz częściej uwidacznia się także na ulicach tamtejszych miast.

Freedom Fighters - pierwsze wrażenia z grania

ComCo, 25 sierpnia 2003, 12:33

Kilka dni temu na fale Internetu wypłynęła wersja demonstracyjna nowej produkcji duetu IO Interactive - Electronic Arts, tj. Freedom Fighters. Całość oferuje jedynie jedną misję (Post Office), zaś poniżej możecie znaleźć „szkolną” notatkę na temat wrażeń, jakie płyną z rozgrywki.

Freedom Fighters – oficjalna strona

Syriusz, 28 lipca 2003, 10:36

Oficjalna strona gry Freedom Fighters jest już dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Na witrynie w chwili obecnej można znaleźć takie ciekawostki jak: cechy gry, wybrane screenshoty, filmiki czy aktualne newsy. W najbliższym czasie powinny również powstać nowe działy (charakterystyki bohaterów, opisy broni, miasta, itp.).

Freedom: Soldiers of Liberty = Freedom Fighters

ComCo, 26 czerwca 2003, 11:15

Jeżeli z wypiekami na twarzy oczekiwaliście pojawienia się na sklepowych półkach gry Freedom: Soldiers of Liberty (wcześniej Freedom: Battle for Liberty Island), to muszę Was zmartwić. Otóż pudełka z takim tytułem nie znajdziecie w żadnym sklepie... Teraz będziecie musieli jednak rozglądać się za napisem Freedom Fighters, gdyż duet wydawniczy IO Interactive - Electronic Arts po raz drugi postanowił zmienić nazwę dla przygotowywanego programu.

Zapowiedź: Freedom - The Battle for Liberty Island

Fajek, 13 czerwca 2003, 11:30

Freedom: The Battle for Liberty Island to trzecioosobowa gra akcji stworzona przez zespół IO Interactive. Fabuła rozgrywa się w alternatywnej historii, w której to Związek Radziecki wygrał Zimną Wojnę z Zachodem i Armia Czerwona dokonała inwazji na Stany Zjednoczone.

Freedom: The Battle for Liberty Island – odbij New York z rąk Armii Czerwonej...

Łosiu, 21 maja 2002, 09:39

Firma Electronic Arts Inc. ujawniła, że pracuje obecnie nad grą zatytułowaną roboczo Freedom: The Battle for Liberty Island. Jej akcja toczy się w alternatywnej rzeczywistości, w której to Związek Radziecki wygrał Zimną Wojnę z Zachodem i Armia Czerwona najechała Stany Zjednoczone.