Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Space Siege

Wieści ze świata (Assassin's Creed: Revelations, Pro Evolution Soccer 2012, Double Fine) 10/10/11

Jiker, 10 października 2011, 14:04

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o pierwszej aktualizacji do niewydanego jeszcze Pro Evolution Soccer 2012, nowych grach Double Fine Studios, a także ścieżce dźwiękowej do Assassin's Creed: Revelations.

Ciąg dalszy promocji gier Segi na Steamie - 3 gry za 25% wartości

Sarge, 19 maja 2010, 10:58

Wczoraj informowaliśmy Was o promocji, jaką firma Sega przygotowała dla swoich klientów. W znacznie obniżonej cenie zaproponowano nam pakiet kilkunastu tytułów na PC, które można ściągać za pośrednictwem serwisu Steam, oszczędzając jednocześnie niemal półtora tysiąca złotych. Promocja trwa nadal i można z niej skorzystać do końca tygodnia, ale zgodnie z zapowiedziami, zmieniła się oferta na pojedyncze tytuły.

Ciąg dalszy promocji świątecznych na Steam

Maciej Śliwiński, 29 grudnia 2009, 08:02

Valve wraz z platformą dystrybucji Steam kontynuuje serię Bożonarodzeniowych promocji. Jeszcze przez około 10 godzin od publikacji tego newsa możecie zakupić kilka świetnych gier po bardzo atrakcyjnych cenach.

Polskie Space Siege bez klucza instalacyjnego

Vercetti, 2 września 2008, 11:13

Na niemiłą niespodziankę mogą natknąć się ci, którzy kupili w naszym kraju grę Space Siege, najnowszy projekt zespołu Gas Powered Games. Kosmiczne cRPG twórców Dungeon Siege w wydaniu CD Projektu pozbawione zostało numeru seryjnego, niezbędnego do przeprowadzenia prawidłowej instalacji produktu.

Premiery gier w Polsce (25-29 sierpnia)

Vercetti, 1 września 2008, 13:50

Dziewięć nowych tytułów to całkiem niezły wynik jak na ostatni tydzień wakacji. Polscy dystrybutorzy postarali się, by urozmaicić graczom koniec sierpnia, a niektórym choć trochę osłodzić powrót do szkoły.

Poradnik: Space Siege

Redakcja GRYOnline.pl, 26 sierpnia 2008, 19:22

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „Space Siege”. Tekst ten składa się z dwóch zasadniczych rozdziałów. Pierwszy rozdział stanowi bardzo szczegółowy i wzbogacony licznymi mapkami opis przejścia gry. Podpowiadam w jaki sposób wykonywać zlecane questy oraz jak dotrzeć do wszystkich możliwych zakończeń."

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (14 sierpnia 2008)

Przemysław Zamęcki, 14 sierpnia 2008, 09:47

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie: kolejne zapowiedzi na Games Convention, premiera Space Siege i Bionic Commando Reamred, Secret Files 2 wchodzi w fazę gold, Europejczycy zawalczą w oficjalnych zawodach Metal Gear Online i inne. Zapraszamy do lektury.

Demo Space Siege za cztery dni?

Przemysław Zamęcki, 24 lipca 2008, 07:43

Serwis Nvidii na fali. Po wczorajszej, niepotwierdzonej jeszcze notatce o tym, jakoby Final Fantasy XIII miało trafić również na pecety, dziś wzrok odwiedzających tę stronę zaatakowany został przez banner odliczający czas do pojawienia się wersji demonstracyjnej gry Space Siege.

Kilka ciekawostek z obozu Gas Powered Games

Przemysław Zamęcki, 13 stycznia 2008, 15:25

Chris Taylor, znany i uznany twórca takich gier, jak Total Annihilation i Supreme Commander podzielił z się z czytelnikami serwisu IGN kilkoma informacjami, z których te najciekawsze przedstawiamy Wam poniżej.

Ruszyła strona internetowa Space Siege

Misiek, 10 października 2007, 12:24

Space Siege to hack'n'slash od zespołu Gas Powered Games, który ma na swoim koncie między innymi ciepło przyjmowane Dungeon Siege II oraz Supreme Comander. Ruszyła właśnie strona internetowa najnowszego projektu autorów.

GOL na E3 2007: Space Siege

Łosiu, 12 lipca 2007, 08:40

Na dwa dni przed naszym wylotem do Los Angeles na tegoroczne targi E3 korporacja SEGA ogłosiła światu, iż zespół Gas Powered Games, który znany jest z takich gier, jak Dungeon Siege i Supreme Commander, przygotowuje nowe cRPG, Space Siege. Ponieważ ujawniono wówczas niewiele (w zasadzie to wyłącznie informację o realiach sci-fi), z tym większą przyjemnością przyjąłem to, że dane mi będzie zobaczyć

Space Siege – nowy RPG od Gas Powered Games

Misiek, 7 lipca 2007, 19:55

Gas Powered Games pracuje nad Space Siege – nowym RPG-iem akcji, określanym jako duchowy następca serii Dungeon Siege. Wydawcą nowego tytułu ma być Sega i jest to efekt współpracy, jaką nawiązały obie firmy w maju tego roku.