Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Rise of the Argonauts

Premiery gier w Polsce (2-8 marca)

Vercetti, 9 marca 2009, 11:57

Kto by pomyślał – w ubiegłym tygodniu do polskich sklepów trafiło dwanaście premierowych gier, z czego aż siedem zagościło na poczciwych blaszakach. Także w planach wydawniczych rodzimych dystrybutorów pojawiło się kilka interesujących pozycji, w sam raz na nadchodzącą wiosnę. Szczegółowe informacje znajdziecie w poniższym zestawieniu.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (17 lutego 2009)

Jiker, 17 lutego 2009, 10:10

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Black Mesa jeszcze w tym roku, Legendarne Pojazdy od czwartku w Burnout Paradise, przejęcie Eidos bardziej prawdopodobne, Tomb Raider: Underworld z systemem Trofeów i inne. Zapraszamy do lektury.

Poradnik: Rise of the Argonauts

Redakcja GRYOnline.pl, 20 stycznia 2009, 18:56

„Serdecznie witam w poradniku do gry Rise of the Argonauts, nietypowego erpega akcji, w którym główny nacisk położono na konwersację z napotkanymi postaciami w iście przygodówkowym stylu.”

Premiery gier w Polsce (8-14 grudnia)

Vercetti, 15 grudnia 2008, 05:36

Minionego tygodnia z pewnością nie zaliczymy do najobfitszych pod względem liczby nowych gier na polskim rynku.

Rise of the Argonauts już 16 grudnia w amerykańskich sklepach

Hed, 9 grudnia 2008, 12:51

Jeden z ciekawszych projektów w ofercie wydawcy Codemasters, czyli Rise of the Argonauts, ukaże się jeszcze w tym roku w USA, w dodatku już za tydzień. W sieci pojawiły się bowiem informacje, że amerykańska premiera tego tytułu odbędzie się 16 grudnia. Propozycja studia Liquid Entertainment zabierze nas do świata greckich mitów.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (27 listopada 2008)

Jiker, 27 listopada 2008, 12:53

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: nowy F.E.A.R. zakazany w Australii, pierwszy Banjo opóźniony, Steam z grami Kalypso Media, sprzedaż Wii w Japonii, dodatki do The Last Remnant i inne. Życzymy miłej lektury.

Rise of the Argonauts ponownie opóźnione

Jiker, 22 listopada 2008, 13:05

Nad Rise of the Argonauts ciąży najpewniej jakieś fatum. Świadczy o tym fakt, że opóźnienie premiery, o którym informowaliśmy Was na początku bieżącego miesiąca, nie okazało się na tyle drobne, na ile chcieliby tego twórcy gry, firma Liquid Entertainment. Gra nie ukaże się bowiem przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia, a dopiero po nich.

Opóźnienie premiery Rise of the Argonauts

Jiker, 4 listopada 2008, 09:28

Rise of the Argonauts zostało oficjalnie zapowiedziane w czerwcu 2007 roku. Jawiło się wówczas jako interesujący tytuł, szczególnie ze względu na nawiązania do greckiej mitologii i wykorzystanie elementów charakterystycznych dla produkcji cRPG. Światowy debiut dzieła studia Liquid Entertainment miał nastąpić w bieżącym miesiącu, jednakże nie dojdzie to do skutku, o czym poinformowała nas firma Codemasters.

Plan wydawniczy firmy Codemasters na rok 2008

Przemysław Zamęcki, 13 grudnia 2007, 12:35

Firma Codemasters ujawniła listę tytułów, które powinny zadebiutować na rynku elektronicznej rozrywki w przyszłym roku. Jak się okazuje ponad połowa z nich tworzona jest w wewnętrznych studiach Mistrzów Kodu mieszczących się w Stanach Zjednoczonych - Spark Unlimited, inXile Entertainment i Liquid Entertainment.

Wciel się w greckiego bohatera w grze Rise of the Argonauts

Jiker, 29 czerwca 2007, 13:19

Doczekaliśmy się wreszcie oficjalnej zapowiedzi gry Rise of the Argonauts, ujawnionej po raz pierwszy w połowie kwietnia bieżącego roku. Pozycja, której wydawcą jest firma Codemasters zostanie wydana na konsole nowej generacji (PS3, Xbox 360), a także komputery osobiste. Datę premiery ustalono wstępnie na rok 2008.