Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat E.Y.E: Divine Cybermancy

Udostępniono demo gry E.Y.E: Divine Cybermancy na serwisie Steam

Muninn, 13 lipca 2012, 10:15

Na portalu dystrybucji cyfrowej Steam pojawiła się wersja demonstracyjna produkcji E.Y.E: Divine Cybermancy. Grę można zakupić w niższej, promocyjnej cenie.

Wieści ze świata (Pokemon, LittleBigPlanet 2, Bethesda/ZeniMax) 16/03/11

Jiker, 16 marca 2011, 14:59

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o opóźnieniu premiery E.Y.E., demie Dance Central, darmowych narzędziach CryENGINE SDK, a także bardzo dobrej sprzedaży Pokemon Black / White w Europie. Zapraszamy do lektury.

Cyberpunkowy E.Y.E dopiero na początku lutego

Hed, 10 stycznia 2011, 14:52

Przedstawiciel studia Streumon ogłosił, że E.Y.E zaliczy opóźnienie i pojawi się w pierwszej połowie lutego na Steamie. Podobno obsuwa wynika z natłoku roboty papierkowej oraz epidemii typowo zimowych chorób, która dotknęła cały zespół. Późniejszy termin premiery ma jednak swoje plusy, gdyż autorzy mieli czas na poprawienie kilku elementów.

Mroczny cyberpunkowy action/cRPG „E.Y.E.” już w niedalekiej przyszłości

Lord Nibbler, 20 października 2009, 10:47

E.Y.E. - strzelaninę z wieloma elementami RPG i stylistyką odwołującą się do klasyki cyberpunku (Blade Runner, Ghost In The Shell) - pierwotnie zapowiadano na wiosnę tego roku, lecz niestety do debiutu nie doszło. Początkujące francuskie studio Streum On Studio, odpowiedzialne za ten tytuł, długo nie odzywało się w kwestii premiery gry, aż w końcu poinformowało na oficjalnej stronie o przesunięciu wydania.