Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat We Ski

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (5 grudnia 2008)

Jiker, 5 grudnia 2008, 12:45

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Midway oczyszczony z zarzutów, beta Service Pack 2 do Visty, nowy odcinek American McGee’s Grimm, demonstracja Resident Evil 5 już w ofercie japońskiego Xbox Live i inne. Życzymy miłej lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (5 maja 2008)

Jiker, 5 maja 2008, 11:44

Statystyki GTA IV, zapowiedziano dodatek do Rocketmen: Axis of Evil, Earthbound zmierza na Virtual Console, chiński rynek gier sieciowych rośnie w siłę, We Ski w fazie gold, ujawniono nieoficjalny tytuł MotorStorm 2 – zapraszamy do pierwszych tym tygodniu „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury.

Podano datę premiery Family Ski

Von Zay, 4 maja 2008, 10:19

Nintendo ujawniło dzień, w którym na rynek wypuszczona zostanie, wykorzystująca najnowszy kontroler do jej konsoli – Wii Balance Board, Family Ski.

Narciarskie szaleństwo w grze We Ski

Kuba, 4 marca 2008, 10:43

Macie ochotę pojeździć na nartach, a globalne ocieplenie klimatu jak na złość zabrało resztki śniegu? Niestety – być może już wkrótce takie przyjemności ograniczą się do czysto wirtualnych sesji, na przykład z Nintendo Wii.

Gra Family Ski wykorzysta właściwości deski Balance Board

Vercetti, 16 listopada 2007, 15:00

O tym, że nowy kontroler konsoli Nintendo Wii, deska do ćwiczeń o nazwie Balance Board, doczeka się konkurencji w postaci maty Power Pad, informowaliśmy już dwa miesiące temu. Przez ten czas producent drugiego z urządzeń, zespół Namco Bandai zdecydował jednak, że nie będzie lekceważył pierwszego ze sprzętów i umożliwi jego eksploatację w swojej najnowszej pozycji, grze Family Ski.

Namco Bandai zapowiada Family Ski

Misiek, 25 października 2007, 14:18

W najnowszym numerze magazynu Famitsu (najbardziej znanego japońskiego pisma poświęconego grom video) potwierdzono nową grę od Namco Bandai na Wii – Family Ski. Będziemy mogli dzięki niej wcielić się w narciarza i zjeżdżać po górskich stokach, wykonując przy okazji charakterystyczne ruchy przy użyciu Wii-mote’a oraz Nunchuka.