Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat SingStar R&B

Do polskich sklepów trafiło 100 tysięcy SingStarów

Gambrinus, 10 grudnia 2009, 10:25

Tydzień temu Sony poinformowało, że seria gier karaoke SingStar sprzedała się dotychczas w 20 milionach egzemplarzy. Ten bardzo dobry wynik został osiągnięty w przeciągu 5 lat. Pierwsza część ukazała się jeszcze wiosną 2004 roku na konsolę PlayStation 2. Od tej pory seria doczekała się niezliczonej ilości dodatków i kompilacji.

20 milionów sprzedanych SingStarów, nowy patch już jest

Maciej Śliwiński, 3 grudnia 2009, 13:00

Pięć i pół roku zajęło serii SingStar przekroczenie granicy 20 milionów sprzedanych egzemplarzy. Taką informację przekazało dziś Sony, które na przestrzeni ostatnich lat wydało ponad 20 tytułów związanych z tą marką. Wiadomości te zbiegły się również z premierą nowego patcha, który podnosi wersję gry do 4.30 i wprowadza wiele nowych rozwiązań.

Piąte urodziny serii Singstar

ziooleck, 25 maja 2009, 10:10

Niektóre gry na zawsze odmieniają branże elektronicznej rozrywki. Do grona wspomnianych tytułów można zaliczyć serię Singstar, która trafiła na sklepowe półki równo 5 lat temu. Unikalne karaoke przyniosło oczekiwany powiew świeżości i od razu zawładnęło sercami odbiorców. Czy mimo upływu czasu sytuacja pozostaje bez zmian?

Słynna Abba zaatakuje nasze struny głosowe

SETH, 11 września 2008, 08:49

Co takiego może łączyć Bartłomieja Bartoliniego z jedną z najlepiej sprzedających się serii na konsolę PlayStation, dwoma szwedzkimi małżeństwami i najczęściej oglądaną ostatnią produkcją kinową w Polsce i na świecie? Oczywiście skandynawski zespół ABBA.

W jaki sposób nowe edycje Rock Band i SingStar umożliwią wykorzystanie utworów z poprzedników

vampire, 22 sierpnia 2008, 12:00

Na blogu MTVMultiplayer z wypowiedzi Johna Drake'a, PRa Harmonix możemy dowiedzieć się, co będziemy musieli zrobić, aby w nadchodzącym Rock Band 2 cieszyć się utworami z jedynki. Wraz z datowaną na 14 września premierą przeznaczonej na Xboxa 360 wersji gry, zostanie wydany specjalny patch do pierwowzoru, dzięki któremu w menu pojawi się nowa opcja umożliwiająca eksport danych.

E3 2008: Szef europejskiego oddziału Sony o przyszłości serii SingStar

aRusher, 18 lipca 2008, 13:55

Zapowiedziana na konferencji Microsoftu gra Lips to ewidentny klon SingStara z kilkoma nowymi opcjami, co nie zmienia faktu, że jego ogłoszenie musiało koncernowi Sony pomieszać szyki. Japońska firma ma jednak coś w zanadrzu, jak dowiedział się serwis Eurogamer w rozmowie z szefem jej europejskiego oddziału – Davidem Reevesem.

Kolejna część serii SingStar na PS2

aRusher, 8 marca 2008, 07:21

Minęło już kilka miesięcy od czasu, kiedy posiadacze PlayStation 2 dostali nowe możliwości ujawnienia swoich niebanalnych umiejętności wokalnych – o ostatnich częściach serii SingStar na PS2 wspominaliśmy tutaj. Serwis Eurogamer dowiedział się o kolejnej odsłonie tego cyklu – gra ma nosić tytuł SingStar Summer Party.