Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Galactic Assault: Więzień Mocy

Nachodzi World of Tanks - pierwsze pancerne MMO

Adrian Werner, 17 lutego 2010, 11:16

Studio Wargaming.net, znane z serii Massive Assault oraz zeszłorocznego Order of War szykuje gratkę dla wszystkich miłośników sprzętu ciężkiego. World of Tanks będzie pierwszym historii tytułem MMO koncentrującym się wyłącznie na bitwach pomiędzy czołgami.

Galactic Assault: Prisoner of Power – status „gold”

Vercetti, 4 września 2007, 17:37

Nowojorski oddział firmy Paradox Interactive podał do wiadomości, że opracowywana przezeń anglojęzyczna wersja strategii turowej Galactic Assault: Prisoner of Power osiągnęła dzisiaj „złoty” status. W praktyce oznacza to, że utrzymana w klimatach science-fiction pozycja jest już gotowa i za kilka dni trafi w ręce odbiorców zamieszkałych zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Europie.

Akella ujawnia swój line-up na Games Convention

Vercetti, 1 sierpnia 2007, 11:30

Już tylko trzy tygodnie dzielą nas od rozpoczęcia tegorocznych targów Games Convention. Z myślą o niemieckiej imprezie poszczególni wydawcy gier ujawniają już listy tytułów, które zamierzają zaprezentować zwiedzającym na stoiskach w hali Leipziger Messe. Swój line-up opublikowała również rosyjska firma Akella, która szykuje dla odbiorców zestaw trzynastu produktów.

Gra Inhabited Island zmienia tytuł na Galactic Assault

Metatron, 27 kwietnia 2007, 11:45

Wydawca Paradox Interactive ogłosił, że podpisał umowę z firmą Akella, na mocy której zajmie się wydaniem opartej na twórczości braci Strugackich (dokładniej mówiąc na książce pod tytułem „Przenicowany świat”) turowej gry strategicznej znanej do tej pory jako Inhabited Island. Produkcja ukaże się jako Galactic Assault. Premiera planowana jest na trzeci kwartał 2007 roku.