Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Frater

Meridian4 udostępnia swoje gry w systemie elektronicznej dystrybucji GamersGate

Krystian Smoszna, 23 października 2007, 16:16

System elektronicznej dystrybucji GamersGate wzbogacił się o kolejny produkt – tym razem jest to dzieło polskich programistów ze studia Rebelmind o nazwie Frater (The Chosen: Well of Souls). To pierwszy efekt współpracy pomiędzy twórcami usługi, a firmą Meridian4, zajmującą się dystrybucją gier na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Cztery tytuły CDV na targach Games Convention

Vercetti, 6 sierpnia 2007, 16:20

Już tylko siedemnaście dni dzieli nas od momentu, gdy niemiecka firma CDV zaprezentuje na targach Games Convention swe nowe produkty. Choć będzie ich niewiele, bo zaledwie cztery, to jeden z nich z pewnością przyciągnie do siebie wiele osób obecnych w Lipsku w dniach 23-26 sierpnia.

Poradnik: Frater

Redakcja GRYOnline.pl, 26 września 2006, 19:27

W poradniku zawarłem kompletny opis przejścia wraz z dokładnym omówieniem przeciwników. W niemalże każdym rozdziale jest czytelna mapka, która pomoże Wam, drodzy gracze, przedostać się z jednego krańca lokacji na drugi.

Oficjalna strona gry Frater zadebiutowała w sieci

Krystian Smoszna, 1 sierpnia 2006, 14:04

Polska firma Rebelmind uruchomiła przed kilkoma dniami oficjalną stronę swojej nowej produkcji o nazwie Frater. Jest to gra akcji z elementami RPG, reprezentująca popularny gatunek „hack & slash”.

Jak dojrzewa polski Frater?

Łukasz Malik, 6 września 2005, 09:48

Wbrew tytułowi, wiadomość nie ma nic wspólnego z przemysłem browarniczym. Chodzi oczywiście o najnowszą grę action cRPG studia Rebelmind zatytułowaną Frater, produkcja idzie pełną parą, a my mamy dla Was kilka nowych informacji na jej temat, oraz porcję świeżych screenów.