Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Panzer Elite Action: Fields of Glory

Panzer Elite Action opanowuje Europę

Krooliq, 12 kwietnia 2006, 12:45

Firmy JoWooD, Deep Silver oraz Zootfly poinformowały, że Panzer Elite Action, czyli gra akcji z fabułą osadzoną w realiach II Wojny Światowej, trafiła już na półki sklepowe w dwóch europejskich krajach, mianowicie w Wielkiej Brytanii i Francji.

Panienki z Panzer Elite Action w akcji

Elrond, 11 kwietnia 2006, 10:59

Jakiś czas temu firma Deep Silver ogłosiła konkurs Panzer Eilte Action „Tank Babes“. Jego celem było znalezienie dziewcząt, które prezentując swoje wdzięki, przyczynią się do promocji gry akcji Panzer Elite Action. Wczoraj przedstawiciele wspomnianego wydawcy poinformowali o trzech finalistkach konkursu, oraz oczywiście zapewnili ich "ogląd".

Konkurs Panzer Elite Action, add-on w drodze

Thorwalian, 16 marca 2006, 12:02

Panzer Elite Action: Fields of Glory w Europie zadebiutuje już za osiem dni. Każdy oczekujący tego tytułu, może w tym czasie wziąć udział w konkursie, nad którym pieczę sprawuje Auron - wydawca programu w Australii, Nowej Zelandii oraz na rynku azjatyckim.

JoWood na Games Convention

Kamen, 10 sierpnia 2005, 09:08

Koncern JoWood w oficjalnej informacji prasowej zaprezentował listę gier, jakie przedstawi na tegorocznych targach elektronicznej rozrywki Games Convention, które odbędą się w dniach 18 – 21 sierpnia, w niemieckim Lipsku. W pełnej wersji wiadomości znajdziecie kompletny spis tytułów wraz z ich krótką charakterystyką.

Wojenne opowieści reklamujące Panzer Elite Action

Elrond, 13 lipca 2005, 14:48

Firma Jowood Productions, będąca wydawcą gry Panzer Elite Action, postanowiła wpleść w kampanię marketingową wspomnianego tytułu dość nietypowe elementy. Premiera gry zostanie poprzedzona serią mini dokumentów, w których przedstawione będą fakty wzięte z życia dowódcy czołgu Sherman, który brał udział w walkach na frontach europejskich podczas II Wojny Światowej.

JoWooD na targach E3 2005

Elrond, 15 kwietnia 2005, 10:36

Tegoroczne targi Electronic Entertainment Expo (18-20 maja, Los Angeles), zbliżają się coraz większymi krokami. Nic więc dziwnego, iż firmy wydawnicze powoli umieszczają w sieci "nęcące" potencjalnych odwiedzających, listy gier, które zaprezentują na E3. Zobaczmy wobec tego, co ujrzą gracze na stoisku firmy JoWooD.