Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Sting! Kariera Gangstera

Kwietniowy numer Playa w kioskach

Solnica, 27 marca 2003, 14:25

Dzisiaj do kiosków i punktów z prasą na terenie naszego kraju trafił kwietniowy numer magazynu PLAY. Na dołączonych doń dwóch płytach CD zamieszczono m.in. pełne wersje gier The Sting!, Eurofighter Typhoon oraz Halcyon Sun a wewnątrz magazynu jak zwykle wiele ciekawych recenzji, zapowiedzi i innych materiałów.

Żądło w Wirtualnym za...

Fajek, 18 stycznia 2002, 17:04

Jak nas poinformowano, w sklepie internetowym Wirtualny.com można nabyć grę Sting: Kariera Gangstera za niebywale niską cenę.

Recenzja The Sting!

Fajek, 22 sierpnia 2001, 10:44

Wielu z nas ma pewne skłonności do robienia czegoś co jest zabronione lub bycia kimś kto nie wzbudza ogólnej sympatii. Oczywiście w grach. Dlaczego tak lubimy wcielać się w czarne charaktery? Co powoduje, że naszym ulubionym zajęciem jest kradzież samochodów czy hmm... nazwijmy to eliminacja „bogu ducha winnego” przeciwnika? Może dlatego, że w zwykłym życiu prawdopodobnie nigdy czegoś takiego nie zrobimy, nic nie ukradniemy, nikogo nie zabijemy ani nie porwiemy. No to teraz macie okazję spróbować „zakazanego owocu”. Przedstawiamy Wam – The Sting!

Polska premiera The Sting: Kariera Gangstera

Solnica, 14 sierpnia 2001, 10:05

Marzy wam się kariera złodzieja (oczywiście nie takiego prawdziwego a jedynie wirtualnego) ?. Jeżeli tak to wystarczą jedynie małe zakupy. Od dzisiaj na półkach polskich sklepów znajdziecie wydaną na naszym rynku przez CD Projekt grę The Sting: Kariera Gangstera – to właśnie za jej sprawą wasze marzenia zostaną urzeczywistnione.

Zapowiedź The Sting!

Solnica, 16 lipca 2001, 14:25

Wieki temu kinowym hitem i zdobywcą siedmiu Oscarów była komedia „Żądło” z Robertem Redfordem w roli młodego ambitnego oszusta i Paulem Newmanem w roli weterana szwindli. Jej akcja rozgrywała się w latach trzydziestych, a bohaterowie próbowali w niezwykle misterny sposób zemścić się na bandycie, który zamordował ich kolegę. Do tego przeboju nawiązuje nowa przygodówka Neo i JoWood.

Beta testy polskiej wersji językowej The Sting

Łosiu, 28 czerwca 2001, 14:14

Firma CD Projekt poinformowała o rozpoczęciu pierwszej fazy beta testów polskiej wersji językowej gry The Sting.

Na podbój Ameryki... (06/06/01)

Michał Bobrowski, 6 czerwca 2001, 13:29

Austriacki wydawca Jowood już 30 czerwca “wyrusza na podbój Krainy za Wielką Wodą” ze swoim najnowszym produktem – The Sting. Przypomnijmy, że w naszym kraju, wydawcą tej pozycji jest firma CD Projekt, a na polskie półki sklepowe The Sting trafi 25 lipca.

Sting - i ty możesz zostać złodziejem!

Soulcatcher, 15 marca 2001, 11:34

W planach wydawniczych firmy CD Projekt pojawiła się nowa gra zatytułowana The Sting! gracz wciela się w niej w złodzieja, zaczynając jako kieszonkowiec awansuje w przestępczej hierarchii wykonując misje w największym wirtualnym mieście, jakie do tej pory powstało na PC'ta.